Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Oj tam oj tam tylko winko ;) pyyyk ;D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zatem - PYK:D Za Marcinowe AEB, co już odpala na nowych cewkach;]

Opublikowano

narazie jestem na miejscu, PYK

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

rkfoutytjddjon Grappe dziabiesz?

Opublikowano

ja akurat mam grappę w barku, ale rozpakowałem coś innego;]

Opublikowano

ja na dziś kończe, bo z pól butelki już poszło

Opublikowano

ja też, bo będą mnie wyzywać od alkoholika;/ Broda - masz dostęp do Elsy?

Opublikowano

nie, ale też chce mieć to gówienko

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

dobra rano trzeba wcześnie wstać i do roboty się brać

Opublikowano

a nie jesteś na urlopie?

Opublikowano

:hi::hi::hi:

DJ weźcie się ogarnijcie z tym Marcinowym bzykiem bo mi się po maleńku rozrząd zbliża :whistling::wink::grin:

Opublikowano
bry państwu. kanu to byłeś ty jakiś tydzień temu, right?

na Targowej? ano ja ;) ty dostojnie lansujący się czarnuszku :)

Opublikowano

Siema Chłopaki :wink:

Seba - ciesz się tym wakacyjnym rzymskim burdelem, bo jak wrócisz to wszyscy będą chcieli wszystko 'na wczoraj', a teraz możesz sobie łazić po ulicach, pić alkohol i mieć wszystko głęboko 'w poważaniu' :grin:

Opublikowano

Kiedy Ty nalatałeś te 100kkm, jak pamiętam jeszcze Twoją zmianę?;p

:hi::hi::hi:

DJ weźcie się ogarnijcie z tym Marcinowym bzykiem bo mi się po maleńku rozrząd zbliża :whistling::wink::grin:

Opublikowano

witam :hi: ja od kwietnia nalatalem juz 15 tysiecy i olej musze zmieniac ale to mysle ze pod koniec sierpnia zmienie, teraz mam co innego do roboty

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

ale tutaj cisza

Opublikowano
Kiedy Ty nalatałeś te 100kkm, jak pamiętam jeszcze Twoją zmianę?;p
:hi::hi::hi:

DJ weźcie się ogarnijcie z tym Marcinowym bzykiem bo mi się po maleńku rozrząd zbliża :whistling::wink::grin:

chciałem wymienić profilaktycznie przy 80kkm :wink: na pewno nie zaszkodzi :wink: a będę spokojniejszy :whistling:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Pany Potrzebował bym pożyczyć lodówkę samochodową na zbliżający się weekend - nie ma ktoś przypadkiem :question::naughty::kox:

Opublikowano

to jak sie oglaszamy to Pany nie ma kto pożyczyć zesatwu kluczy do sciagania kiery :decayed:

Opublikowano

to jest pod wtyczkę 12V :question: jak tak to biere :decayed:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

to jak sie oglaszamy to Pany nie ma kto pożyczyć zesatwu kluczy do sciagania kiery :decayed:

mówisz - masz :wink:

Opublikowano
to jak sie oglaszamy to Pany nie ma kto pożyczyć zesatwu kluczy do sciagania kiery :decayed:

mam a w skład wchodzi: młotek, łom, siekiera, przecinak i 3 elektrody

:grin:

Opublikowano

nie bralem pod wtyczke bo w sklepie powiedzieli, ze gowno daje. zwyklak niestety z wkladami

Opublikowano
to jak sie oglaszamy to Pany nie ma kto pożyczyć zesatwu kluczy do sciagania kiery :decayed:

mam a w skład wchodzi: młotek, łom, siekiera, przecinak i 3 elektrody

:grin:

w najgorszym wypadku jeszcze potrzebna linka holownicza i drugi auto żeby ewentualnie szarpnąć jak by nie chciała zejść :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.