Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:D
Opublikowano

co sie pan tak zacieszasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co mam plaka ?? :D obudzilem sie :D zyje :D wiec zacieszam :D

737481_4068991998555_1425332906_o.jpg

to sie chyba dzisiaj poslizgamy troszke :D

Opublikowano

ze slizganiem moze byc slabo bo pod realem traktorki odsniezaaly wczoraj non stop :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:facepalm::facepalm::facepalm: nie wiem to ja gdzies pojade gdzie sie mozna poslizgac :P mam niedobor slizgania ;)
Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm: nie wiem to ja gdzies pojade gdzie sie mozna poslizgac :P mam niedobor slizgania ;)

idz na dziwki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

227715_321631947943416_581489833_n.jpg

:decayed::decayed::decayed::kox:

Opublikowano

ja bylem na nocnym. Slabo w porownaniu to co bylo we wrzesniu. Ani podriftowac bo policja mandaty wlepiala slaba organizacja.Potem pojechali na widzew TESCO i na DELL poslizgac sie. A na realu lepiej nie driftujcie bo palki mandaty wlepiaja:)

Opublikowano
ja bylem na nocnym. Slabo w porownaniu to co bylo we wrzesniu. Ani podriftowac bo policja mandaty wlepiala slaba organizacja.Potem pojechali na widzew TESCO i na DELL poslizgac sie. A na realu lepiej nie driftujcie bo palki mandaty wlepiaja:)

ten mocny nocny to pierwszy byl zacny a reszta to masakra :facepalm: wcale sie nie dziwie ze malo ludu zajedza bo postac i popatrzec na jakies parchy to mozna pod blokiem :grin:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

ale kuzwa dzisiaj wieje chlodem :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dziś rezanie Dj przez telefon? ;]

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano

Macie foty z nocnego

Facebook

Facebook i 1 klubowa byla:)

Opublikowano
  • Autor

ee bo to bez sensu jest kurde

nasze wladze to samo k**wa zamiast pomyslec kurde zrobic jakas zorganizowana akcje

niech wydziela teren i niesz szaleje kto chce a nie takie pierdolenie

wedlug mnie to bez sensu jest ... bylem raz i wiecej nie pojade jesli sie forma tego nie zmieni :)

Opublikowano
ee bo to bez sensu jest kurde

nasze wladze to samo k**wa zamiast pomyslec kurde zrobic jakas zorganizowana akcje

niech wydziela teren i niesz szaleje kto chce a nie takie pierdolenie

wedlug mnie to bez sensu jest ... bylem raz i wiecej nie pojade jesli sie forma tego nie zmieni :)

:brawo:

Opublikowano

na dellu po nocnym typ chcial zaparkowac hyundaia i jebnal w latarnie....ze wstydu uciekl droga zwirowa w strone rokicinskiej i wjebal sie w wyrwe.....:facepalm::facepalm:

Nastepny stracil kolo w kangoo na krawezniku...standrad

Opublikowano

dobry. coś się dzieje dzisiaj? jetem w łodzi :D

Opublikowano
dobry. coś się dzieje dzisiaj? jetem w łodzi :D

nie nic sie nie dzieje mozesz juz wracal tam z kad przyjechales :grin:

Opublikowano

nie będę z tobą rozmawiał. :facepalm:

poproszę z kierownikiem tego ośrodka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.