Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

niech teście zaczną myśleć nad prezentem ślubnym co najmniej B7 :gwizdanie:

B7 to jest minimum z minimum najlepiej to jak by kupili concepta B9 :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

o dzieci trzeba dbać :kox:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:39_________________________________________________a mi się drzwiczki w skrzynce rozpieprzyły i cały czas pluje że mam nową wiadomość :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza :gwizdanie:

Może na jakiegoś nocnego spota pojechali :mysli:

albo Tomek kawalerską stawia :drunk:

Dobre, dobre :good: :good: :polew: :polew:

nie powiem coś bym się napił :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:55_________________________________________________

niech teście zaczną myśleć nad prezentem ślubnym co najmniej B7 :gwizdanie:

w spadku dostanie B6 Avant w myszowatym kolorze a teściu postawi z weselnej kasy " to co w stopce " :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:57_________________________________________________chriss - u może ty mnie oświecisz - co w weekend jakiś spocik :mysli: , piłka, fotospot, mów do mnie bo nie nadążam - wczoraj mnie nie było i troszkę wypadłem z obiegu :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza :gwizdanie:

Może na jakiegoś nocnego spota pojechali :mysli:

albo Tomek kawalerską stawia :drunk:

Dobre, dobre :good: :good: :polew: :polew:

nie powiem coś bym się napił :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:55_________________________________________________

niech teście zaczną myśleć nad prezentem ślubnym co najmniej B7 :gwizdanie:

w spadku dostanie B6 Avant w myszowatym kolorze a teściu postawi z weselnej kasy " to co w stopce " :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

i tak trzymać :polew: :polew: :polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYNU ty już też w kokonie :?: :?: - no nie ma z kim pogadać - LUDZISKA ŚPITAAAAAAAA :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

e tam :tongue4:

dopiero kładziemy się :wink4:

dobrej nocki... nie chce mi się czytać tego spamu :P zresztą jutro pracowity dzionek chyba się zapowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że sie tu nam SYNÓW namnożyło :polew: może i ja bym sie uśmiechnął ale już nie te lata :polew:

Mariusz może jakiś casting zrobimy :polew: na zięcia :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa napisalem ze spot w niedziele ale czy na pewno bo nie chce mi sie przebijac przez te strony spamu :wallbash: :wallbash:

no właśnie ja też próbuje się dowiedzieć ale bez efektu :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa napisalem ze spot w niedziele ale czy na pewno bo nie chce mi sie przebijac przez te strony spamu :wallbash: :wallbash:

podobno parę osób sie wybiera :cool1: ale na ile procent :mysli:

kufa napisalem ze spot w niedziele ale czy na pewno bo nie chce mi sie przebijac przez te strony spamu :wallbash: :wallbash:

ale to ma być spot czy piłka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrissu - ale na pilkę czy tylko na spota :?: :?:

z tego co czytalem to chyba na piłkę wiec ja juz nie wiem czy piłka czy spot czy to i to :mysli:

Kimi był najbardziej napalony hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We will see :cool1: - trzeba być przygotowanym na wszystko :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 23:37_________________________________________________Ja spada do wyrka :hi: - miłej nocki dla wszystkich , którzy jeszcze zajrzą tu dzisiaj :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpiochy :naughty:

Asienka jakie spiochy :decayed:a tak wogole to my sie jeszcze nie poznalismy Tomwek jestem :hi: chlopoki w niedziele jest gala i spot w jednym :kox:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 00:12_________________________________________________to dzisiaj chyba ja mam ten zaszczyt zrobic PSZTRYK :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpiochy :naughty:

Asienka jakie spiochy :decayed:a tak wogole to my sie jeszcze nie poznalismy Tomwek jestem

witam Tomeczku :hi:

bardzo mi miło

helooooooo myslalem ze dostane jakies buzi :naughty: ale widze ze ja musze dac :decayed::buziak::kwiatek: Asiusia ja lece w kokonik :gwizdanie: bo na 8 do roboty :gwizdanie: spadam buziaki :hi: kolo :hi:owych snow :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...