Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki) 307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A co z tymi nakładkami nie teges :shocked:Ja mam małą stupke teraz mi wygodniej.Wkrutce zniknie to coś czarnego gumowego,pojawi się podstupek od rs4 i będzie gitara :tongue4:

Opublikowano

A co z tymi nakładkami nie teges :shocked:Ja mam małą stupke teraz mi wygodniej.Wkrutce zniknie to coś czarnego gumowego,pojawi się podstupek od rs4 i będzie gitara :tongue4:

zakładaj wszystko od rs4 wtedy będzie :good: przepraszam ale te nakładki nie pasują do :audi::a4fan:

ale decyzja należy do ciebie :hi:

Opublikowano

wyrzuć te czipne nakładki z "czinkłeczento w holenderskim gazie"

Opublikowano

wyrzuć te czipne nakładki z "czinkłeczento w holenderskim gazie"

to samo miałem na myśli :good:

Opublikowano
  • Autor

Z tymi nakładkami to pojechałeś przypominają mi o moich ledach :facepalm: :facepalm: :facepalm: :doh1: :doh1: :doh1:

A co z Twoimi ledami było nie tak? Szukam po aukcjach ledów do mojej furki i niewiem na jakie się zdecydować. :wallbash:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:39_________________________________________________

A co z tymi nakładkami nie teges :shocked:Ja mam małą stupke teraz mi wygodniej.Wkrutce zniknie to coś czarnego gumowego,pojawi się podstupek od rs4 i będzie gitara :tongue4:

zakładaj wszystko od rs4 wtedy będzie :good: przepraszam ale te nakładki nie pasują do :audi::a4fan:

ale decyzja należy do ciebie :hi:

A jakie ty byś mi doradził nakładki daj namiary!!!

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Dzięki stary :thumbup:już zamawiam w porównaniu do tych tamte to :sick3:

Opublikowano

No...te od rs4 to rozumiem :)

Opublikowano
  • Autor

Nakładeczki już do mnie jadą kurierem!!!Zapomniałem podstopnica oczywiście też :dance:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 16:13_________________________________________________ :gwizdanie:

Zdj_cie_A.jpg

:thumbup:

Opublikowano

wrzuć fotki na pierwszą stronę... lepiej będzie widac postępy...

ładnie się prezentuje... proponuje tylko dekielki w kołach wymienić na ori

Opublikowano

Kolego, nie obraź sie ale straszny festyn próbujesz wstawić... kup ori lampy audi i będzie najładniej.

Opublikowano

zaloz ori bixenon i bedzie ok, bo to co pokazujesz to lekkim festynem zawiewa.

Opublikowano

Kolega ma jakieś zapędy z dziwnymi tajlami do samochodu... :decayed:

Opublikowano

b o wszyscy na łeb na szyje to samo:d to sie chlopak wyłamał :cool1:

Opublikowano

b o wszyscy na łeb na szyje to samo:d to sie chlopak wyłamał :cool1:

:gwizdanie: :decayed:

Oby jemu się podobało ale musi liczyć się z różnymi komentarzami... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze TOPOR pisze :notworthy:większość ma ori bixy,ja chcem się troszke wyrużniać z tłumu.Jak nie znajdę odpowiednich to wtedy założe ori :wink4:

Opublikowano

amen;)

Opublikowano

Sorki :(wypiłem o jednego drina za dużo :tongue4:

Będą ori bixy :tongue4:

Alkohol szkodzi zdrowiu i A4ce... :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dobrze TOPOR pisze :notworthy:większość ma ori bixy,ja chcem się troszke wyrużniać z tłumu.Jak nie znajdę odpowiednich to wtedy założe ori :wink4:

Jakbym miał wymienać na angelsy to zostawiłbym te zwykłe co masz, co ori to ori ,nie raz się juz przekonałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.