Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki) 307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Będę rezał spryski mgiełkowe :decayed: podgrzewanie działa sprawdzone,modzik na zime jak znalazł :wink:

31102012043_2.jpg31102012042_1.jpg

Opublikowano
  • Autor

:hi: rezam schładzanie schowka za pomocą klimy :naughty: modzik bardzo prosty a zarazem praktyczny,i nie zajmuje tyle miejsca co lodówka :decayed:

schowek.jpg

schowek1.jpg

Zainteresowanym udziele informacji :decayed:

Opublikowano

co tu udzielać? W nagrzewnicy zaślepkę wyciągasz w schowku wycinasz otwór w zaznaczonym miejscu w wkładasz rurkę z zamykadełkiem ityle :)

Tosz cała filozofia:heh

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

---------- Post dopisany 10-11-2012 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 16:13 ----------

Do auta wpadły też dystanse tył 20mm i przód 10mm do pakietu zima :decayed:

dystans.jpg

dst1.jpg

dst2.jpg

Dobrze jest?

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Daniel widze że cały czas coś grzebiesz przy ropnioku :decayed: teraz byś heble zmienił :whistling::wink:

Opublikowano

Na takich szerokich dystansach będzie chyba trochę pływalni auto no nie?

Opublikowano
  • Autor
Daniel widze że cały czas coś grzebiesz przy ropnioku :decayed: teraz byś heble zmienił :whistling::wink:

Czytasz w moich myślach :decayed:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Na takich szerokich dystansach będzie chyba trochę pływalni auto no nie?

Zawita w autku stabilizator rs4 i wszystko wróci do normy :decayed:

Opublikowano
Na takich szerokich dystansach będzie chyba trochę pływalni auto no nie?

Nic nie będzie pływało.. bo niby dlaczego ma się tak dziać? Jeśli dystanse są dobre jakościowo i nic nie będzie "biło" w kołach to wszystko będzie dobrze. Zwiększył się rozstaw osi i auto powinno być stabilniejsze. Podobno po montażu dystansów lub felg z mniejszym ET łożyska dostają mocniej po d*pie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Tak to wygląda już zamontowane

nawiew.jpg

Aby do lata :decayed:

Opublikowano

Teraz redbull zawsze zimny :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Teraz redbull zawsze zimny :naughty:

Nie pijam takiej chemii :wink: wolę soczki marchwiowo bananowe :decayed: a jak już jest okazja na chemię to FINKA :naughty:

---------- Post dopisany 22-11-2012 at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 14:18 ----------

Dziś dotarły żaróweczki,trzeba zakładać ostatnio coś mgliste poranki

zar_wki.jpg

Opublikowano

Jesli to są te, które ja ostatnio wrzuciłem to zakładaj bo będziesz zadowolony. :kox: Jaką barwę kupiłeś?

Opublikowano
:thumbup1: pewnie Hamer tu palce maczał :wink::grin::grin:
Opublikowano
  • Autor
7500k :whistling:

Dokładnie :decayed: dzięki za linka do aukcji :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi: Żeby nie było,że się nic nie dzieje taki mały modzik :decayed: Nowe żarówki w halogen

halogen1.jpg

Muszę coś teraz zrobić z postojówkami bo wyglądają jak siki Weroniki :grin:

halogen2.jpg

Z bixami jest perfekt :decayed:

halogen3.jpg

Opublikowano

pięknie panie :wink: tylko mi daniel zdradz tajemnice po co ściągałeś zderzak :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.