Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fajny egzemplarz, mega ten jasny środek mi się podoba :decayed:

Mi też, ale szukam kubłów w tym kolorku i 2DIN na wiosnę :good:

Będzie ciężko w tym kolorze... Jasnego 2din jeszcze nie trafiłem... a miałem czarny, szary, czarny wpadający w niebieski, i niebieski :decayed:

2DIN czarny, taki jaki mam obecnie 1DIN, ale kubły w kolorku obecnej skóry i ofc również skórzane :naughty:

Ale mi chodzi o ten jasny plastik/konsole, bo z jeden din nie pasuje...

Też dlatego 2DIN będę szukał czarną :gwizdanie:

Fotele coś jak to, tylko cały komplet i ofc podgrzewany :

http://moto.allegro.pl/fotel-przedni-jasna-skora-audi-a4-b5-i1951688890.html

Opublikowano

Też dlatego 2DIN będę szukał czarną :gwizdanie:

Nie wiem, czy będzie dobrze to wyglądało :no:

Opublikowano
  • Autor

Też dlatego 2DIN będę szukał czarną :gwizdanie:

Nie wiem, czy będzie dobrze to wyglądało :no:

Teraz się skumałem o czym piszesz :wallbash: :wallbash: Mówisz, że będzie ciężko? To może moją przerobie moją 1DIN na 2DIN? :mysli: :mysli:
Opublikowano

Nie trafiłem jeszcze na jasną 2din... Twoją ciężko będzie przerobić... Ale szukaj, bo może akurat coś trafisz :)

Obecnie mam tylko cimno grafitowy i niebieski 2din... Niebieski jest full kompletny z symphony :)

Opublikowano
  • Autor

Uuuu... :wallbash: :wallbash: No a w sumie dlaczego się nie da?? Gwerty opisał całą czynność przerobienia 1DIN na 2DIN, tylko wtedy nie ma popielniczki, która jest mi nie potrzebna :evil:

Opublikowano

Uuuu... :wallbash: :wallbash: No a w sumie dlaczego się nie da?? Gwerty opisał całą czynność przerobienia 1DIN na 2DIN, tylko wtedy nie ma popielniczki, która jest mi nie potrzebna :evil:

A no chyba, że tak :wink4: Zapomniałem o tym myku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Bo jeszcze trzeba szukać pod grzane stołki :disgust: Chyba ją przerobie :good:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 21:23_________________________________________________A masz może czarne symphony?? :decayed:

Opublikowano

Bo jeszcze trzeba szukać pod grzane stołki :disgust: Chyba ją przerobie :good:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 21:23_________________________________________________A masz może czarne symphony?? :decayed:

Symphony było chyba tylko czarne :decayed: Mam ale pójdzie w komplecie z konsolą... Taki zestaw cieżko, bo jest wsio, łacznie z wyjmakami do radia i książeczką z kartą kodową :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ok :good: :good:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 21:32_________________________________________________

Uuuu... :wallbash: :wallbash: No a w sumie dlaczego się nie da?? Gwerty opisał całą czynność przerobienia 1DIN na 2DIN, tylko wtedy nie ma popielniczki, która jest mi nie potrzebna :evil:

A no chyba, że tak :wink4: Zapomniałem o tym myku :wink4:

Zrobione :gwizdanie:

2 DIN zrobione z 1 DIN + Symphony + emulator pod zmieniarkę(wyjście na jack) dzisiaj zawitało w aucie :kox:

Fotki niedługo :decayed:

Opublikowano

oo taka skórencja jak u mnie :decayed:

Autko spoko :good:

Opublikowano

pokaż no to moje radio, czyś go nie popsuł :decayed::kox:

Opublikowano

pokaż no to moje radio, czyś go nie popsuł :decayed::kox:

zobaczymy czy Ty nie popsułeś mojego radia zanim je sprzedałeś :decayed:

Opublikowano
:no::decayed:
Opublikowano
  • Autor

Fota robiona telefonem, wiec jakość :facepalm: Zimno było i jest, więc nie jest to jeszcze tak na tip top spasowane, ale z czasem :gwizdanie:

7334b6cc92591716gen.jpg

Musze kabelek od emulatora pociągnąć do łokcia, bo klimatronik'a nie mogę docisnąć, żeby się idealnie komponował z Symphony :disgust:

Radio nie ruszone :kox::decayed:

Opublikowano

z czego masz panel klimy, że kolorem się różni? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Wymalowany akrylem, ale w rzeczywistości prawie nie widać :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Wymalowany akrylem, ale w rzeczywistości prawie nie widać :gwizdanie: :decayed:

robileś go z 1din czy jak :mysli:

ładne Symphony :decayed:

Opublikowano

ładna rzeźnia w ubojni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak, z 1 din :gwizdanie:

Czeka mnie jeszcze wymiana elektroniki klimatronika, więc to spasuje tak jak powinno być i może ramkę spoleruje albo coś, żeby bardziej kolorek podebrać :cool1::naughty:

Opublikowano

Wymalowany akrylem, ale w rzeczywistości prawie nie widać :gwizdanie: :decayed:

robileś go z 1din czy jak :mysli:

ładne Symphony :decayed:

Ładne mu radio zasponsorowałeś :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.