Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D


Kasjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, auto kupiłem całkowicie seryjne z niemcowni dwa lata temu. Podstawowe wyposażenie było następujące:

-klimatronik

- licznik z fisem

- felga 16' + opona wielosezonowa 205/55

- kierownica sport

A wyglądało mniej więcej tak:

out.php?i=530116_2011-10-26-12.16.58.jpg

No ale oglądając auta na forum zaraziłem się pasją do modzenia :D i o to co do tej pory udało mi się osiągnąć ( z pomocą klubowiczów także ):

- Lampy bixenon pomalowen na czarno + HID 4300k a w miejscę długich światła led do jazdu dziennej

- Amortyzatory koni+springi HR Zawieszenie gwintowane SUPERSPORT

- Felgi 18' Flaty pomalowane plasti dipem OrangeBlaze + oponki 215/35 :decayed:+ 15mm dystans z tyłu

- Dach pomalowany czarnym plasti dipem

- Ramka grilla w kolor czarny mat a znaczek w orange blaze

- Przedni zderzak od s4

- Wywalony katalizator

- przyciemnione szyby

- Kubełki skórzane z elektrycznymi lędźwiami i grzaniem pupy + boczki skóra

- Ręczny skóra z polifta

- Konsola środkowa poliftowa przerobiona na 2DIN

- Radio DVD 2DIN Pioneer AVH 3200

- Głośniki przód Hertz. tył ori. I bagarzniku jakaś tam skrzynia ale bez szału.

- Gałka zmiany biegów polift

- Swap hamulców na 312mm z przodu. Tył seria

- Kompletna polerka by JohnyBravo :thumbup:

- Jakaś tam końcówka wydechu ale planuję to zmienić bo trochę wioską ciśnie

- Gałka zmiany biegów od polifta

Jeszcze pewnie coś mi umkneło ale to jak się przypomni to uzupełnie :)

A plany na nadchodzący sezon są następujące:

- zerwać ściemę i nakleić po całości najaśniejszą folią 3M

- drobne poprawki lakiernicze

- grill s4/rs4

- progi mam już kupione i pomalowane ale jeszcze nie zamontowałem ich

- zrobić porządek pod maską

No i jak wyżej, to na pewno nie wszystko zawsze coś wpadnie jeszcze do głowy bo wiem że trzeba sporo poprawić i jeszcze lista możliwości modyfikacji jest długa :) Pare fotek, jak będzie ładna pogoda to coś więcej ogarnę:

out.php?i=530121_2013-04-11-18.14.25.jpgout.php?i=530122_892891-592280334115337-1766640504-o.jpgout.php?i=530123_893540-471269492946440-375999111-o.jpg

out.php?i=530124_893646-592279964115374-940517397-o.jpgout.php?i=530125_902255-471269472946442-2069154670-o.pngout.php?i=530126_906319-471269489613107-1801003676-o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem.

Zacznij od pomalowania progów, żeby komponowały się z pomalowanymi już dokładkami.

Następnie boczne kierunki zmień na białe - grosze, a wygląda o niebo lepszy.

W kierukowskazy przednie wsadź srebrne żarówki - nie będzie widać żółci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest 2.6. Moc seryjna. Chodzi Wam o te dolne listwy? co do kierunkow to zrobie te biale z boku, dzieki za rade. zawieszenie i lampki niedlugo sie pojawia. Co jeszcze proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Co zrobić z osłoną airbaga pasażera, od słońca troche się odkształciła... I popielniczka też do końca się nie zamyka. Jest na to jakiś sprytny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Co zrobić z osłoną airbaga pasażera, od słońca troche się odkształciła... I popielniczka też do końca się nie zamyka. Jest na to jakiś sprytny sposób?

zdejmij schowek i zajrzyj czy wogole jest poducha skoro cos sie tam dzieje ..... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i na szczęście poduszka jest. Da rade jakoś to dokleić? Czy całą to osłonę trzeba nową kupic? No i jak z popielniczka. :mysli:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 13:49_________________________________________________Przepraszam za spam ale edytowałem pierwszy post gdyż dokonałem kilka istotnych zmian wiec pragnę otrzymać komentarze i się pochwalić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie gada ten silniczek :decayed: a tak to prysnąłbym progi w kolor, ładuj te czarne bixy, gleba i jakaś 18stka ładniutka :naughty:

Tez chciałem progi w kolor ale lakiernik nagadał że tam bedzie pekać i sie zdzierać bo tam każdy nogami szoruje i wgl. Może po prostu mu się nie chciało.

Gleby większej nie przewiduje narazie, obecnie są sportowe amorki KONI i sprężyny HR. A felunie na wiosne, myśle że jakieś ori albo coś z kolekcji BBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mody na plus, radyjko przestaw sobie na czerwone podświetlenie:thumbup1: dobry model wybrałes:naughty:

z naklejakmi to nie przesadż, tu potrzebna raczej felga nie naklejki to zostaw sobie na koniec:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamien stronami zaslepki spryskow lamp bo masz odwrotnie :D a tak to fajne auto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...