Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kasjan pamietasz o mnie jak by co?:kox:

Opublikowano
  • Autor

A wiec juz tlumacze. Auta jak nie sprzedam do konca wakacji to wtedy bede na czesci wystawial wszystko. Narazie wolalbym cala sprzedac to mniej zachodu bedzie. Ale nie martwcie sie kupie bmw e36 i bedzie git!! Zaaart, oczywiscie sprzedaz wynika z tego iz mam mozliwosc spelnienia mojego marzenia jakim jest kupno s4 b5. Tylko no smutno jak pomysle ze mialbym sie rozstac z moim sreberkiem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak bys sprzedawał na graty to chętnie zamienie się moimi lampami-przód za twoje z moją dopłatą bo po wakacjach mam w planach wrzucać bixa:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
A wiec juz tlumacze. Auta jak nie sprzedam do konca wakacji to wtedy bede na czesci wystawial wszystko. Narazie wolalbym cala sprzedac to mniej zachodu bedzie. Ale nie martwcie sie kupie bmw e36 i bedzie git!! Zaaart, oczywiscie sprzedaz wynika z tego iz mam mozliwosc spelnienia mojego marzenia jakim jest kupno s4 b5. Tylko no smutno jak pomysle ze mialbym sie rozstac z moim sreberkiem.
kiedy mozna po auto przyjechac? :banan:
Opublikowano
A wiec juz tlumacze. Auta jak nie sprzedam do konca wakacji to wtedy bede na czesci wystawial wszystko. Narazie wolalbym cala sprzedac to mniej zachodu bedzie. Ale nie martwcie sie kupie bmw e36 i bedzie git!! Zaaart, oczywiscie sprzedaz wynika z tego iz mam mozliwosc spelnienia mojego marzenia jakim jest kupno s4 b5. Tylko no smutno jak pomysle ze mialbym sie rozstac z moim sreberkiem.
kiedy mozna po auto przyjechac? :banan:

B5ki bedziesz skupował:shock3:

Opublikowano
A wiec juz tlumacze. Auta jak nie sprzedam do konca wakacji to wtedy bede na czesci wystawial wszystko. Narazie wolalbym cala sprzedac to mniej zachodu bedzie. Ale nie martwcie sie kupie bmw e36 i bedzie git!! Zaaart, oczywiscie sprzedaz wynika z tego iz mam mozliwosc spelnienia mojego marzenia jakim jest kupno s4 b5. Tylko no smutno jak pomysle ze mialbym sie rozstac z moim sreberkiem.
kiedy mozna po auto przyjechac? :banan:

B5ki bedziesz skupował:shock3:

no ktos musi trzymac dobra forme reszta sp***dala w jakies krawaty wynalazki :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

taaa koralu złoty popraw numer w ogloszeniu bo jakis zul odbiera :facepalm::grin:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

Hmm? Numer w ogloszeniu zly jest? Zaraz obadam... 509115773

O faktycznie. Ale debil ze mnie... a sie dziwie czemu nawet jedna osoba nie zadzwoni... idiota. Ten co podalem jest ok.

Opublikowano
Hmm? Numer w ogloszeniu zly jest? Zaraz obadam... 509115773

O faktycznie. Ale debil ze mnie... a sie dziwie czemu nawet jedna osoba nie zadzwoni... idiota. Ten co podalem jest ok.

hahahahhahahahhahahahahhahahahhahahah jebne jebne jebne k**wa jebne :polew::polew::polew: juz dzwoni moj czlowiek do Ciebie i bedziemy dumac coby ja zabrac :banan:
Opublikowano
Hmm? Numer w ogloszeniu zly jest? Zaraz obadam... 509115773

O faktycznie. Ale debil ze mnie... a sie dziwie czemu nawet jedna osoba nie zadzwoni... idiota. Ten co podalem jest ok.

Miszcz. I ile ludzi sie musiało povkurwiać, że FAKE :wink: Powodzenia w sprzedaży, fura zacna

Opublikowano

Zadzwoń pod ten numer do tego "zul-a" i się zapytaj ile telefonów o audi miał :grin:

Opublikowano
  • Autor

No w sumie dobry pomysl ;) no nie moge jaka plame dalem. Ale juz porozmawialem z tym czlowiekiem od mrogala, wytlumaczylem co i jak wiec jest ok. Mam nadzieje ze na zime benmial juz esss ;D

Opublikowano
1:12
Opublikowano
  • Autor

Sie grilluje ;) niedlugo ma byc jeszcze pro filmik od BadVideo ;D

  • 1 rok później...
Opublikowano

Kamil, czytalem na batalionie ze chcesz ogarnac 312-tki ale ja bym polecial w minimum 320. Masz V6tke wiec potrzebujesz tylko zwrotnic od S4, reszta p&p

Opublikowano

Co tu taka cisza, nie mów że sie pozbyles? Wszystko ładnie, ten dach mi nie daje spokoju, gryze sie z myślami jak u mnie by wyszło [emoji6]

Opublikowano
  • Autor

Autko sprzedane musze odpowiednie sluzby o tym poinformowac :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.