Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zamiana radia symphony II na concert III


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie obecnie posiadam radio symphony 2 i chciałbym zmienić na coś innego co odtwarzacz mp3 ale jakieś fabryczne

Pierwsza opcja to mój kolega chce sprzedać radio navi BNS tylko nie wiem czy to pójdzie u mnie i czy są mapy do tego

a druga opcja to concert radio z mp3 co polecacie ?Nie chce Powielać tematu ale mam pytanie mam do kupienia concert 3 radio czy trzeba coś przerabiać aby u mnie wszystko działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz concerta III :) fajnie gra

przekładka do b6 idzie bez problemów?

Predki pare danych o concert II i symphony II znalazlem tu:

http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/

kolega predki74 jak moze zauwazyles chce radio pod 2DIN :wink4:

Bierz to http://allegro.pl/radio-audi-a4-concert-ii-cd-mp3-2002-07-idealne-i1541945778.html kolega David z forum na takim smiga i mowi ze ladnie chodzi mu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zmieniam na concerta !!!![br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 20:01_________________________________________________a czy trzeba coś przerabiać w concert3 aby pasowało do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem w trakcie odnowy kokpitu i zastanawiam się właśnie jakie wybrać radio. Obecnie mam Symphony II i generalnie jestem z niego zadowolony. Czy Concert III zagra zauważalnie lepiej od Symphony II ? Mam w aucie niezidentyfikowany jeszcze przeze mnie wzmacniacz i subwoofer w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...