Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyka bram. Co poleciacie?


zdzis

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Witam mam zamiar ułatwić sobie nieco życie i zakupić jakiś zestaw do bramy na pilocik.

Pewnie nie jeden posiada takie urządzonko a przynajmniej ma jakieś doświadczenia.

Proszę powiedzcie mi czym się kierować przy wyborze i jakie firmy preferujecie?

A może jakieś konkretne modele??

Ogólnie potrzebuje jakieś urządzenie do bramy 2 skrzydłowej gdzieś skrzydło ma jakieś 1,5m czyli nie za wiele no i co najważniejsze żeby szybko otwierało i zamykało.

Czekam na odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz kase to tylko firma NICE sprzecik konkretny, praktycznie bezawaryjny i z rozbudowana gwarancja, ewewntualnie moge polecic FAAC, tansza alternatywa ale tez bardzo dobra. W mojej firmie produkuje bramy, ogrodzenia itp. ogolnie reklamacji na te sprzety brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w domu system Nice i dobrze się spisuje :good:

U mnie tez jest NICE juz 7-my rok smiga :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i kwestia taka są jakby dwie wersje jedna z tym kołkiem pod plastikową obudową (chyba) na śrubie, oraz ala siłownik. Nie mówię tu o wersji hydraulicznej tylko tak to wygląda. Ma ktoś pojęcie jak to działa czym się różni i jakie ma plusy i minusy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam FAAC - niezniszczalna konstrukcja (metalowe elementy przekładni wewnątrz a nie tworzywo) + dobra cena :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz żeby były szybkie jeśli będziesz szukał to tylko takie co mają łagodny start i łagodne zatrzymanie inaczej szybko się zużywają [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________

piszesz żeby były szybkie jeśli będziesz szukał to tylko takie co mają łagodny start i łagodne zatrzymanie inaczej szybko się zużywają

ja poszedłem do firmy co montują popytałem montowałem w 2000r i do tej pory bez jednej awarii a mieszkam na podhalu a tutaj jest czasami -30 i bez żadnego problemu śmiga a nie jest jakaś firmowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśniowski z NS ma za***iste bramy już 3 lata i wszystko działa bez problemu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U moich rodziców jest od ponad 5 lat FAAC. Brama suwana, kute zdobione przęsła także siłownik nie ma lekko, ale nie było nigdy żadnej awarii :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U moich rodziców jest od ponad 5 lat FAAC. Brama suwana, kute zdobione przęsła także siłownik nie ma lekko, ale nie było nigdy żadnej awarii :good:

wlasnie proponowalem juz wczesniej - u mnie u calej rodzinki FAAC 741, montowałem osobiscie, sprzet nie do zaj ..... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Polecam NICE a bo takiego mam juz ładnych pare lat i jest bezproblemowy.

Polecam tez zeszlifowanie /zaspawanie śrub montażowych, tak żeby sie nie dało odkręcić, bo któregoś pieknego dnia,

wciskam guzik a tu nic,wysiadam ,patrze a tu ktoś się nie bał i silowniki zajeb...ł :kwasny:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...