Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest dużo lepiej :kox:

Opublikowano

Super furka :good:

Opublikowano

Ładnie i równo siadło. Sam mam springi H&R -35mm i szczerze wszystkim polecam. :good: Kolego na spota byś nie podjechał bo widzę mieszkasz niedaleko mnie? :cool1: Jak coś to pisz PW. :wink4:

Opublikowano

Gleba to podstawa, bardzo ładnie teraz siadło, w sam raz na Polskie drogi :good:

Listwy na drzwi ala s4 :mysli: róznie z nimi bywa jedni chwalą, inni piszą, że dopasowanie zajmuje dwa tygodnie :wallbash:

A dokładka z cupry mi osobiście sie podoba, obniza optycznie auto, przez co agresywniej wygląda, też niedługo kupie chyba.

Staszek20VT z forum ma w dobrych pieniądzach dokładki.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały update, doszła felga model RS4 na gumie Pirelli 235/35/19 Dojdzie jeszcze dystans 10mm na strone na tył.

dsc05493w.th.jpg dsc05488dl.th.jpg dsc05480sg.th.jpg dsc05491dj.th.jpg dsc05490cg.th.jpg

dsc05500g.th.jpg dsc05501u.th.jpg dsc05499l.th.jpg dsc05498sp.th.jpg dsc05485t.th.jpg

dsc05491a.th.jpg dsc05484a.th.jpg dsc05482a.th.jpg dsc05479a.th.jpg dsc05478a.th.jpg

Opublikowano

Co ja tu będę dużo pisał, jest prze :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

No teraz to jest miodzio :good: mam nadzieje,że moja też w lipcu pujdzie w strone gleby,tak ze 30mm,jak czasu wystarczy. :naughty: Same springi założyłeś czy amorki też wymieniałeś?W tej kwestii jestem :kox:

Opublikowano
  • Autor

Same springi H&R na seryjne amorki. :)

Opublikowano

Ok :> już zaczynam szukać po necie :gwizdanie:

Opublikowano

Ładnie , ładnie, a jak z komfortem daje rade, czy jednak, trzeba już znacznie zwalniać na dziurach :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ładnie , ładnie, a jak z komfortem daje rade, czy jednak, trzeba już znacznie zwalniać na dziurach :mysli:

Fele wrzuciłem 3h temu ,przejechałem moze z 20 km i jest w miare, pojeżdże dłuzej i dam znać. :hi:

Opublikowano

a jak z przycieraniem?

przy profilu 35 to już nic tylko przy podjazdach zatrzymac się skręcić kołą na max i powoli najeżdzać hehe skąd ja to znam

Opublikowano

fela :kox: choć moim zdaniem i tak nie widać że to 19' co do komfortu to w B7 przy 19' jest znacznie lepiej niż w B5 na 17' tak przynajmniej ja to odczułem :gwizdanie:

Opublikowano

fela :kox: choć moim zdaniem i tak nie widać że to 19' co do komfortu to w B7 przy 19' jest znacznie lepiej niż w B5 na 17' tak przynajmniej ja to odczułem :gwizdanie:

widac i to w zanadrzu... zobacz na żywo a zrozumiesz :)

Opublikowano
  • Autor

Nic nie przyciera, komfort jest spoko, ale wiadomo że trzeba uważać przy takim profilu ...

Opublikowano

Widziałem, jechałem i powiem że komfort jest spoko a że trzeba uważać przy profilu 35 to nie ma co dyskutować.

Efekt na żywca 10 razy lepiej :naughty:

Opublikowano

fela :kox: choć moim zdaniem i tak nie widać że to 19' co do komfortu to w B7 przy 19' jest znacznie lepiej niż w B5 na 17' tak przynajmniej ja to odczułem :gwizdanie:

widac i to w zanadrzu... zobacz na żywo a zrozumiesz :)

widziałem B7-ki na 19' i była miazga, może faktycznie to "wina" zdjęć

Opublikowano
  • Autor

Kilka fot z dzisiaj :>

dsc0320a.th.jpgdsc0336aq.th.jpgdsc0321ay.th.jpgdsc0322a.th.jpg

dsc0323a.th.jpgdsc0324av.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.