Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem tego samego zdania co kolega luap13 , dokładka sie zlewa , pomysl o oklejeniu , według mnie bedzie duzo lepiej :)

Opublikowano
  • Autor
I listwy drzwiowe + lusterka też oklej :decayed:

No way :shock3:

Opublikowano

Autko ślicznie wygląda :ok2:

Wszystko kwestia gustu :eusathink:

Ale ja bym okleił tylko dokładkę :kox:

Opublikowano
I listwy drzwiowe + lusterka też oklej :decayed:

No way :shock3:

żarcik :decayed:

siemian ma dokładkę w carbonie, a ja mam w macie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Odnowa lakieru za pomocą paru kosmetyków...

1.Pacjent:

DSC07366.jpgDSC07367.jpgDSC07368.jpgDSC07369.jpg

2.Pre wash , piana aktywna i karcher + mycie na 2 wiadra :

DSC07370.jpgDSC07371.jpgDSC07372.jpgDSC07374.jpg

3.Glinka całe auto + IPA + APC detale takie jak np. znaczki :

DSC07375.jpgDSC07376.jpgDSC07379.jpgDSC07380.jpg

Auto już wygląda w miare przyzwoicie ..

DSC07385.jpgDSC07381.jpgDSC07383.jpgDSC07384.jpg

4.Główny punkt programu Coli 476 :

DSC07386.jpgDSC07387.jpgDSC07388.jpgDSC07389.jpg

DSC07390.jpgDSC07392.jpg

5.Na plastiki zewnętrzne AP 303 + opony Brillance:

DSC07393.jpgDSC07394.jpg

6.Efekt końcowy:

DSC07395.jpgDSC07397.jpgDSC07398.jpgDSC07399.jpg

DSC07400.jpgDSC07402.jpgDSC07404.jpgDSC07405.jpg

Potem mały detaling wnętrza i silnika + nowe dywaniki na sezon :

DSC07334.jpgDSC07337.jpgDSC07338.jpgDSC07341.jpg

DSC07346.jpgDSC07348.jpgDSC07355.jpg

Opublikowano

Dokładka cupry podoba mi się bardziej na twoim zwykłym zderzaku niż na slinowym. Robi większą robotę i zmienia zderzak bardzo :wink:

9i17xs7s5 to zdjęcie jest kosa :kox:

BTW niedługo to forum zrobi się forum detailingowym:whistling:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

@dawid195a, tą czarną ramkę do wokół grilla to sam robiłeś na czarno? Czy kupna?

No fura ładnie wypolerowana :ad:

:good:

Opublikowano

widzialbym tu grill rs4,lampy led na tyl i wydech na 2 strony

Opublikowano
  • Autor
widzialbym tu grill rs4,lampy led na tyl i wydech na 2 strony

Grill rs4 to i zderzak musi być conajmniej s-linowy, pokaż w miare fajne lampy na tył , nic nie ma do sedana :facepalm:

---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:26 ----------

@dawid195a, tą czarną ramkę do wokół grilla to sam robiłeś na czarno? Czy kupna?

No fura ładnie wypolerowana :ad:

:good:

Ramka wokoło grilla robiona samemu :wink:

---------- Post added at 18:52 ---------- Previous post was at 18:27 ----------

Kilka dzisiejszych w pełni słońca :naughty:

DSC07409.jpgDSC07413.jpgDSC07408.jpgDSC07416.jpg

DSC07417.jpgDSC07436.jpgDSC07437.jpg

Opublikowano

Ramka wokoło grilla robiona samemu :wink:

Zapomniałem, że ona oklejona folią carbon jest :decayed:

Opublikowano

piekna naprawde!! szczegolnie felgunek!! 19 RS4?

Opublikowano
  • Autor
dobra robota:kox:

ale nie byłbym sobą gdybym się czegoś nie przyjebał:decayed: wnęki drzwi z tego zdjęcia trochę rażą:wink:

http://s17.postimage.org/rifgza6al/DSC07338.jpg

Hehe jedna rzecz której nie ruszałem , bo brakło czasu :whistling: Osatni raz czyściłem zawiasy przed zimną stąd ich stan, poprawie się :naughty:

---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

piekna naprawde!! szczegolnie felgunek!! 19 RS4?

Dzięki ,tak 19' model rs4.

Opublikowano

nooo jest klasa!!!

Opublikowano

Zaje....ta robota :kox: czarny szybko się brudzi,ale warto dla takiego efektu.

Opublikowano

Lubię to :thumbup1:

Opublikowano

tez kocham czarne wozy co prawda kazdy odprysk widac ale jest warty tych poswiecen lsni jak sie patrzy!! ja musze zrobic polerke zeby zakrys ryski oraz zrobic cos z odpryskami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.