Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Światła LED od Audi S6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mysli:

pomalutku,a znajdzie się i lewa

teraz musisz dobrze furaka przyrezać bo inaczej to nie pasuje :wink4:
Opublikowano

:mysli:

pomalutku,a znajdzie się i lewa

kupowalem dla kumpla ostatnio sztuke bo mial stluczke, to od kolesia od ktorego zawsze biore lampy wyszlo za nowa 85 + 15 EUR

Opublikowano

ja też zakupiłem komplet... teraz myślę nad montażem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

to ja powoli zacznę myślęć w takim razie o ich ściągnięciu :decayed:

:ssij: :ssij:

do safari-line to nie pasuje :kox:

eibach - mówi ci to coś :?: :cool1: :cool1:
Opublikowano

ciekaw jestem czy te ledy od S6 pasuja do zderzaka Hofele w b7 :)

Opublikowano

ja też zakupiłem komplet... teraz myślę nad montażem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:blink: no nie zaruj

albo one trafia na allegro za 800 zł .. :confused4:
Opublikowano

albo one trafia na allegro za 800 zł .. :confused4

Za 500 PLN i je biorę :naughty:

Opublikowano

albo one trafia na allegro za 800 zł .. :confused4

Za 500 PLN i je biorę :naughty:

od szt. :gwizdanie:
Opublikowano

ja poszukuje pilnie lewej :wallbash: oczywiście w dobrej cenie :naughty: np. takiej jak Ty Krolu wyrwałeś i podzielić na pół :kox:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 17:19_________________________________________________i teraz wpadłem na za***isty pomysł Dibo płacisz Krolowi 500 tak jak chciał za sztukę, a ja biorę drugą za 300 bo za obie chciał 800 :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fxp3r.jpg

Opublikowano

Fxp3r.jpg

wykasuj to zdjęcie albo zejdź z ceną bo nie mogę spać po nocach :wallbash:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

jak myslicie Panowie montujac taki cos i podlaczajac sie pod DRL bedzie komputer widzial blad?

http://cgi.ebay.de/5-LED-Tagfahrlicht-Schraeg-TFL-VW-Opel-Audi-R87Zulassung_W0QQitemZ320508068479QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item4a9fc5027f

jest to przykladowa listwa

Opublikowano

Witam,

jak myslicie Panowie montujac taki cos i podlaczajac sie pod DRL bedzie komputer widzial blad?

http://cgi.ebay.de/5-LED-Tagfahrlicht-Schraeg-TFL-VW-Opel-Audi-R87Zulassung_W0QQitemZ320508068479QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item4a9fc5027f

jest to przykladowa listwa

chyba nie chcesz do b7 takiego festynu wrzucać? :cool1:
Opublikowano

chyba nie chcesz do b7 takiego festynu wrzucać? :cool1

a masz jakis inny pomysl...

bardzo podobaja mi sie LED'y z przodu a nie mam S-linie zderzaka aby wrzucic led'y z s6 :wallbash:

Wymiary jakimi dysponuje to okolo 22cm dlugosci i 4cm szerokosci

Opublikowano

zawsze można podciąć zderzak :wink4:

Opublikowano

zawsze można podciąć zderzak :wink4:

nie bylo by problemu jak by nie swiatla przeciwmgielne,widzialem foty tutaj na forum jak to wyglada z tymi swiatlami i totalna katastrofa dla mnie :thumbdown:

kombinuje na wszystkie sposoby,moze ktos poda mi tutaj dobre rozwiazanie :confused4:

Opublikowano

no chyba nie chcesz montować ledów z S6 razem z halogenami?

Opublikowano

no chyba nie chcesz montować ledów z S6 razem z halogenami?

ale przeciez jak odlacze halogeny to FIS bedzie narzekal albo mozna to jakos pogodzic?

a druga sprawa jak to wyglada z punktu przepisow drogowych...jak usune halogeny?

Audi_A4_Avant_TFL-9.jpg

ale to tez nie jest mozliwe u mnie

Opublikowano

usuwasz halogeny, wsadzasz nowe kratki wyrezane pod ledy... do tego trochę cięcia zderzaka i powinno być dobrze :wink4:

co do przepisów to jeżeli będziesz miał to zrobione dobrze i nie będziesz nikogo raził w nocy to nie ma żadnego problemu ponieważ ledy te mają homologację do jazdy dziennej (dayline) :good:

Opublikowano

ale przeciez jak odlacze halogeny to FIS bedzie narzekal albo mozna to jakos pogodzic?

a druga sprawa jak to wyglada z punktu przepisow drogowych...jak usune halogeny?

po 1. na pewno halogeny da się wyłączyć vagiem i tu od razu odpowiedź na drugą cześć pytania - przecież nie ma obowiązku posiadania halogenów - ja np. nie mam

somes - uprzedziłeś mnie o 5 sekund :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.