Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] 18 cali obcierają , Jakie opony dobrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam problem jest następujący, posiadam 18 calowe felgi , 8j 225/40 i opony na ostrych zakrętach obcierają mi o nadkola , zawieszenie jest obnizone , i wydaje mi sie ze jest dosc twarde , przednie opony nadaja sie juz do wymiany i zastanawiam sie jakie opony kupic zeby zminimalizowac tarcie , profil juz wydaje mi sie niski jak na nasze drogi wiec moze cos węższego na przód ? Prosze o jakies porady , moze miał ktos podobny problem i wie jak go rozwiązac . dziękuje http://img34.imageshack.us/i/asdvul.jpg/

Opublikowano

Jakie ET mają te felgi ?

Opublikowano
  • Autor

Jakie ET mają te felgi ?

zapomniałem napisac et35
Opublikowano

dziwne.ET masz dobre rozmiar felgi tez dobry i obciera.Moze amory masz padniete bo masz lekko obnirzona

Opublikowano

dziwne.ET masz dobre rozmiar felgi tez dobry i obciera.Moze amory masz padniete bo masz lekko obnirzona

Kolega pisał w pierwszym poście, że jest obniżona więc obstawiam, że dlatego tak się dzieje

Opublikowano

Parametry masz dobre dla kół, wiec problem bedzie leżał w twardosci zawieszenia :gwizdanie:

Opublikowano

Ja miałem problem z obcieraniem przy mts technik 60/40 (tył\przód).Kolega miał 40/60 i mu nic nie obcierało,a koła 225\40\18 ET 35.Może te 20mm niżej z tyłu jest problemem? Twardośc tez ma duże znaczenie.

Opublikowano
  • Autor

Tez sie dziwie ze sie obciera no ale jednak , a co myslicie gdybym załozył na te felgi opony 215 dało by to cos? i mozna na takim czyms jezdzic bez problemów ?

Opublikowano

Tak sobie mysle - nie szkoda Ci paliwa i silnika na takie opony?

Opory toczenie przy tym motorze robia wir w baku

nie lepiej 17?

nie bedziesz mial problemu z obcieraniem a i osiagi lepsze beda :hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 17:18_________________________________________________Tak na pierwszy rzut oka na fotce, to bardzo obnizonego auta nie masz

Taka gleba "w normie" na polskie drogi

Stawiam na "wymeczone zawieszenie"

Opublikowano

ja tez mam et 35 gwint fk i opony 225/40/18 i nie mam problemów :hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 19:43_________________________________________________

Tak sobie mysle - nie szkoda Ci paliwa i silnika na takie opony?

Opory toczenie przy tym motorze robia wir w baku

nie lepiej 17?

nie bedziesz mial problemu z obcieraniem a i osiagi lepsze beda :hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 17:18_________________________________________________Tak na pierwszy rzut oka na fotce, to bardzo obnizonego auta nie masz

Taka gleba "w normie" na polskie drogi

Stawiam na "wymeczone zawieszenie"

nie ma tragedi :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Masz za miekkie zawieszenie , mialem ten sam problem kup sobie gwinta jakiegos markowego ,twardego i nie biedziesz mial problemow . Ja na przod zalozylem KW jest twardziej ale teraz nie obciera wczesniej mialem TA-Technika i w ostrzych zakretach wywlekala mi opona blotniki .

Opublikowano

miałem na próbę 8jx17 et35 225/45 zawiech 1be -20 i jak na dołku dziuknął też przycierał przód teraz ma 8jx18 et43 235/40 i jest ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.