Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] [ALL B7] quattro quattro ponad wszystko ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Idziesz w pakiet s-line, czy seria zostaje, czy może DTM pakiecik???

Raczej pozostanę przy pakiecie seryjnym, ew. grill od S4 :-)

Opublikowano

grill od s4 nie podejdzie do normalnego zderzaka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

grill od s4 nie podejdzie do normalnego zderza

O masz! A jaki podejdzie? Może od S4?

Opublikowano

grill od s4 nie podejdzie do normalnego zderza

O masz! A jaki podejdzie? Może od S4?

najpierw zakładasz zderzak od s-lina a potem grill który Ci sie podoba :kox: Inaczej nie da rady.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dołączam kilka nowych zdjęć oraz zgodnie z obietnicą zdjęcia wnętrza :-)

Audi_5.jpg

Audi_6.jpg

Audi_7.jpg

Audi_8.jpg

Audi_9.jpg

Audi_10.jpg

Audi_11.jpg

Audi_12.jpg

Audi_13.jpg

Opublikowano

Co prawda wnętrze ma mało spotykana kolorystyka wnętrza ale mnie sie z tym czerwonym z zewnątrz podoba. Idź w black edition a fele i grill rób w graficie z lekkim polyskiem - oczywiście pakiet aero S- line obowiązkowy!

Opublikowano

bardzo ładna furka i środek mi sie bardzo podoba, czerwień z zewnątrz tez robi robote, dokładnie pakiet zewnętrzyny s-line koła w grafit i bedzie :kox:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 20:59_________________________________________________w jakim programie obrabiasz fotki i czym robisz bo są super :kox:

Opublikowano

takei coś możesz uzyskac w lightroom`ie... winieta + podciągnięcie czerni + saturacja

Opublikowano

takei coś możesz uzyskac w lightroom`ie... winieta + podciągnięcie czerni + saturacja

nic mi to nie mówi jakims sloganem do mie gadasz :tongue4: mozna jaśniej i prościej saturacja :shocked: cóz to jest winieta :mysli:

Opublikowano
  • Autor

takei coś możesz uzyskac w lightroom`ie... winieta + podciągnięcie czerni + saturacja

nic mi to nie mówi jakims sloganem do mie gadasz :tongue4: mozna jaśniej i prościej saturacja :shocked: cóz to jest winieta :mysli:

Niestety, to może brzmieć jak slogany, ale kolega mgtan wie o czym mówi :-)

A foty obrabiałem w lightroom'ie właśnie a potem troszkę stemplowanka w PhotoShopie.

Opublikowano

pioter kiedy na zlot wpadasz? Bajk będzie miał konkurencje :-)

ja już dawno nie byłem...ale podejrzewam że we wtorek 3 maja (o ile będzie) albo tydzień później wpadne tam...

Opublikowano
  • Autor

pioter kiedy na zlot wpadasz? Bajk będzie miał konkurencje :-)

ja już dawno nie byłem...ale podejrzewam że we wtorek 3 maja (o ile będzie) albo tydzień później wpadne tam...

We wtorek do Arkadii?

W tej chwili nie wiem czy będę czasowy ;-) Ale się postaram.

Opublikowano

do Arkadii? przeciez sie miejscówka zmieniła... ja raczej w majówke we wtorek będe o ile coś będzie

  • 4 lata później...
Opublikowano
  • Autor

do Arkadii? przeciez sie miejscówka zmieniła... ja raczej w majówke we wtorek będe o ile coś będzie

Ooops. Mam stare informacje. C.H. Promenada :-)

Aktualnie auto wygląda tak i jest na sprzedaż:

01.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg12.jpg15.jpg16.jpg17.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg28.jpg

Opublikowano

Nowe felgi widzę, 17 czy 18 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.