Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania (nie)na drodze... :) [który to...]


L3Vy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Dnia 28.12.2007 do firmy w której pracuje wkracza koles.

Firma mieści sie Ch. Dąbrowiak w Dąbrowie Tarnowskiej (Małopolska :P) nazwy firmy nie podaje żeby nie było kryptoreklamy... moge dodać ze firma komputerowa....

Człowiek ten robi jakieś zlecenia elektroniczne i cosik jeszcze.

Przyniósł sprzęt po naprawie i chwile rozmawia z kumplem, który pracuje tam dłuzej odemnie.

w trakcie rozmowy mówi cos takiego:

O widze ze macie nowego pracownika (... chwila ciszy..) i mów: A4 KLUB..... uśmiechnął sie.. pożegnał i wyszedł.....

Po czym mnie lekko zamurowało.... bo kolesia widze praktycznie 1 raz na oczy, a ludzi z forum i tych którzy przyjeżdzaja na spoty do Tarnowa znam/kojarzę

więc teraz... prosze mi tu pięknie sie przyznac który to taki odważny.....

Osoba ta mieszka w Tarnowie, wiek koło 30 i jeździ A4...

Czekam na info.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Boże Narodzenie pracowaliście ?? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleee... co za pomyłka.... hmmm to było 28... :| jakos straciłem poczucie czasu... :P albo źle wystukałem na klawiaturze numerycznej...[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 22:45 _________________________________________________Ok.. dzis temu delikwentowi włozyłem Klanedarzyk za wycieraczke...

jak sie nie odezwie to marny jego los..... :kox:

*/ Sorka za 2 posty pod rzad.. ale chce żeby temat byl widoczny.. moze koleś sie odezwie... */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k... dzis pod firma stała B5tka(sedan - przód po II lifcie miała.. na reszte auta nie patrzyłem... :))- na tarnowskich blaszkach... z głupia wsadziłem kalendarzyk

a potem na miescie widze ze właśnie ten koleś(o którego mi chodzi) jedzie tą :a4fan:..... koleś moze sie odezwie :D

ZAL.PL[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 20:03 _________________________________________________Sprawa wyjaśniona... :)

Zamykam temat... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...