Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Mój czarny zetor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z mocowaniem też miałem wałek jak zakładałem gwint TA, na tylnych amorkach.

Opublikowano
  • Autor

Teraz tylko umyć i pokazać światu :decayed:

Opublikowano

Mnie budżety nie puszczają ale może wpadnę dupowozem ojca za dwa tygodnie do was.

Opublikowano
  • Autor

Zapraszamy :hi:

---------- Post dopisany 03-07-2013 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2013 at 22:32 ----------

Taka sytuacja :decayed:

IMG_4295.jpg

IMG_4304.jpgIMG_4305.jpg

Jeszcze dystansik na tył i będzie git

Opublikowano

Gryll i lampa dużo daje :) Podoba mi się bardzo i lakier zdrowiutki.

Opublikowano
  • Autor

Oj nie taki zdrowiutki...

Opublikowano

Mojego nie widziałeś :D zderzak kompletnie calutki zajechany. Jak nie samemu, to moja, to szwagierka. Lakiernik już czeka. :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z Vag Inwazji

IMG_1696.JPGIMG_4452.jpg

Opublikowano

wymiata :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

DSC_1219.jpg

---------- Post dopisany 21-09-2013 at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 01:48 ----------

Kilka strzałów z kalkulatora :wink:

oU7ko6nvz9o_vdXWbyz5RoWUn6rwpBq_RuaIZh25ayU=w1117-h628-noIMG_4634.jpg

Wpadł dystansik na tył i wyszło ET 25 :decayed:

IMG_4635.jpgIMG_4636.jpgIMG_4639.jpgIMG_4640.jpg

Opublikowano

Już kilka razy Ci to mówiłem i jeszcze raz się powtórzę: zetor ma mega prezencję teraz :kox:

Tylko jeszcze to koło 1-2 cale więcej :naughty:

Opublikowano
Już kilka razy Ci to mówiłem i jeszcze raz się powtórzę: zetor ma mega prezencję teraz :kox:

Tylko jeszcze to koło 1-2 cale więcej :naughty:

dokładnie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Loko, Wypożyczę sobie od Ciebie 17 i zobaczymy jak się lata :decayed: a te zostaną na zimowe dni

Na razie jak wiesz mam inne priorytety.... Po niedzieli wrzucę fotkę nowego moda... :whistling:

Opublikowano

Nowy mod - pasażer na prawym fotelu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie taki nowy, już od prawie 8 lat tam siedzi :wink:

Opublikowano

Auto jak dla mnie dobre przód robi wrażenie:shock3: lecz jak koledzy pisza dawaj jakies koło !! Widział bym tutaj jakas 18 z dobra opona :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Będziem myśleć coś na przyszły sezon :decayed:

Opublikowano

no no nieźle :wink: gratuluje modów... drążek zmiany biegów bym Ci zawinął hehe :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Toż to zwykła gładka S (czy tam s-line) z B6. troszkę skrócona. Ale w ręce trzyma się spoko- polecam :wink:

---------- Post dopisany 23-10-2013 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2013 at 08:51 ----------

Dzięki koledzy za eskortę do kościoła :hi:

mOHjOHBD4jwN4kpjzbZFwsY2JBRljSxAwGuBX1JSI4E=w976-h648-noDSC_1686.JPGDSC_1687.JPGDSC_1689.JPGDSC_1690.JPGDSC_1691.JPGDSC_1704.JPG

Opublikowano

No prosze jaka flota :P

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.