Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Problem z odpalniem na zimnym


prometeusz86

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem z odpalaniem silnika kiedy postoi dłuższy czas (powiedzmy noc), nie dawno byłem u mechanika ktory podłaczył VAGa ale błędow zero, kiedy zapali przewaznie za drugim razem to obroty przez jakis czas sie wahaja 700-1000 kiedy pochodzi troszku obroty sie stabilizujaa po zagaszeniu samochod odpala na dotyk, druga sparwa lampki mi sie niezapalaja po otwraciu drzwi, mam watpliwosci co do tej lampki na podsufitce

lampkajl9.th.jpg

zaznaczylem to na zdjeciu wyadaje mi sie ze powinno tam cos jeszcze byc jakis przycisk,

jeszcze jedna sparwa czy znajduje sie ktos na forum kto posiada jakiekolwiek czesci/ rzeczy do audi kory jest sparwdzony.

pozdrawiam i prosze o odpowiedź.

tomek

Poprawiono nazwę tematu. Baskecior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, po nocy na dworze auto nie paliło jak trzeba, nawet za 3 razem nie zapalił, przyczyna była prosta wymieniłem świece żarowe, teraz pali na dotyk nawet po nocy. Sprawdzałem na akumulatorze stare świece, dwie nie grzały :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

miałem podobny problem - tak jak u ciebie obroty po odpaleniu były niestabilne - problemem był nieszczelny przewód paliwowy, który zapowietrzał mi układ. Po wymianie problem został wyeliminowany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...