Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pani M z SG Kobylnica. Podac mobile??? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pani M z SG Kobylnica. Podac mobile??? :decayed:

szczególnie na publicznym forum - będzie Ci bardzo wdzięczna za wsypkę :polew:

Opublikowano

Podac mobile??? :decayed:

A jak :naughty:

Opublikowano

Pani M z SG Kobylnica. Podac mobile??? :decayed:

szczególnie na publicznym forum - będzie Ci bardzo wdzięczna za wsypkę :polew:

Jaka wsypka. To słuzbowy numer, chyba :mysli:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 11:28_________________________________________________

Podac mobile??? :decayed:

A jak :naughty:

Jak będziesz miał kiedyś fotkę z Kobylnicy, to daj znać :gwizdanie:

Opublikowano

Jak będziesz miał kiedyś fotkę z Kobylnicy, to daj znać :gwizdanie:

Raczej mało prawdopodobne :tongue4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Pisałem Wam, że niedawno zatrzymała policja Żonkę za przyciemniane szyby.

Teraz złapali ojca Sprinterem.. za***ali mu dowód za xenony ( lampy z gładką szybą ) i za delikatnie przyciemnione szyby :evil: :evil:

Karwa gówniarze w tym lublinie nachapali się myśli o awansie i szukają miodu w piździe :evil:

Karwa stary przyjeżdża to trza rezac wytryski na xenon co by się skurwysynny nie mieli do czego przyjebac :evil:

Opublikowano

:shocked:

Opublikowano

Andy... wcozraj bawilem sie tak samo w domu.. ten sam tor, ale dlubniete M5 E60... to auto uczy pokory w obchodzeniu sie z pedalem gazu :evil:

Forza Motorsport 3 rulez :kox:

Opublikowano

:kox:

Ale na żywo to co innego :evil:

101% koncentracji i odpowiednia kondycja fizyczna :)

Opublikowano

Wiadomo... ale na zywo czegos takiego nie uswiadczysz, chyba, ze wygrasz w totka.

Opublikowano

Fakt ;( :naughty:

Na razie próbuję swoją kierę uruchomić pod NFS Shift :kwasny:

Opublikowano

NFS Shift to syf :decayed:

Opublikowano

Pisałem Wam, że niedawno zatrzymała policja Żonkę za przyciemniane szyby.

Teraz złapali ojca Sprinterem.. za***ali mu dowód za xenony ( lampy z gładką szybą ) i za delikatnie przyciemnione szyby :evil: :evil:

Karwa gówniarze w tym lublinie nachapali się myśli o awansie i szukają miodu w piździe :evil:

Karwa stary przyjeżdża to trza rezac wytryski na xenon co by się skurwysynny nie mieli do czego przyjebac :evil:

Jak sie beda chcieli doj**ac to za brak poziomowania sie doj**ia :)

Opublikowano

Jak się będą chcieli doj**ać za cokolwiek to się doj**ią...

tak to już jest z psiarnią :tongue4:

Opublikowano

cześć

chciałem spytać czy jest tu ktoś kto by wiedział jaką musze belkę kupić?? a może ktoś z was ma coś takiego?? warszawka i okolice

mam polifta 99 1,9

http://allegro.pl/item812523462_audi_a4_95_01r_belka_zderzaka_przod.html

Opublikowano

po bułeczki laseczki :decayed:

1255909893_by_xrayPL_500.jpg

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 14:15_________________________________________________

Andy... wcozraj bawilem sie tak samo w domu.. ten sam tor, ale dlubniete M5 E60... to auto uczy pokory w obchodzeniu sie z pedalem gazu :evil:

Michu - odstaw tą konsole bo zaczynam się martwić o Ciebie - jak już zaczniesz jeździć tym E60 do roboty może być za późno :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.