Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przelatuje ktoś obok ASO?

Muszę termostat kupić :disgust:

ja mam Szewczyka na Sąsiedzkiej - zamów sobie i Ci odbiorę po pracy

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przelatuje ktoś obok ASO?

Muszę termostat kupić :disgust:

ja mam Szewczyka na Sąsiedzkiej - zamów sobie i Ci odbiorę po pracy

ale wy dla siebie miłe jesteście dziewczynki :naughty::decayed:

Opublikowano

przelatuje ktoś obok ASO?

Muszę termostat kupić :disgust:

ja mam Szewczyka na Sąsiedzkiej - zamów sobie i Ci odbiorę po pracy

Dil. poszedł mail.. :good:

Opublikowano

przelatuje ktoś obok ASO?

Muszę termostat kupić :disgust:

ja mam Szewczyka na Sąsiedzkiej - zamów sobie i Ci odbiorę po pracy

Dil. poszedł mail.. :good:

mailem to se możesz ;) telefonicznie się zamawia.. jak się uda dodzwonić.

Opublikowano

przelatuje ktoś obok ASO?

Muszę termostat kupić :disgust:

ja mam Szewczyka na Sąsiedzkiej - zamów sobie i Ci odbiorę po pracy

Dil. poszedł mail.. :good:

mailem to se możesz ;) telefonicznie się zamawia.. jak się uda dodzwonić.

Serio ? :shocked::polew:

Mail poszedł do Aydaho..

Część zamówiona.. :wink4::good:

przelatuje ktoś obok ASO?

Muszę termostat kupić :disgust:

ja mam Szewczyka na Sąsiedzkiej - zamów sobie i Ci odbiorę po pracy

ale wy dla siebie miłe jesteście dziewczynki :naughty::decayed:

:song::piroman::nose:

Opublikowano

przelatuje ktoś obok ASO?

Muszę termostat kupić :disgust:

ja mam Szewczyka na Sąsiedzkiej - zamów sobie i Ci odbiorę po pracy

ale wy dla siebie miłe jesteście dziewczynki :naughty::decayed:

solidarność kagańców - chesz być w naszym klubie :naughty:

Opublikowano

solidarność kagańców - chesz być w naszym klubie :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

solidarność kagańców - chesz być w naszym klubie :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Sad... sooooo sad. With every polew even more sad :P

Opublikowano

solidarność kagańców - chesz być w naszym klubie :naughty:

[ Polewy Poziowe = radość Michasia ]

Dobrze mówiłeś, że się nasz Michaś ucieszy jak się trochę połaskocze jego twierdzenia o łańcuchach :decayed::polew:

Opublikowano

zdziwiła mnie naiwność Adasia :kox:

Opublikowano

A mnie dziwi, że nie masz jeszcze Play Fresh...

Opublikowano

A mnie dziwi, że nie masz jeszcze Play Fresh...

mam ale tobie nie podałem numeru :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A mnie dziwi, że nie masz jeszcze Play Fresh...

mam ale tobie nie podałem numeru :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To Ja myślałem, że nie odbierasz bo akurat nie możesz odebrać... :embarrassed:

Opublikowano

A mnie dziwi, że nie masz jeszcze Play Fresh...

mam ale tobie nie podałem numeru :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To Ja myślałem, że nie odbierasz bo akurat nie możesz odebrać... :embarrassed:

musiałeś dzwonić Wit.sa :decayed:

Opublikowano

A mnie dziwi, że nie masz jeszcze Play Fresh...

mam ale tobie nie podałem numeru :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To Ja myślałem, że nie odbierasz bo akurat nie możesz odebrać... :embarrassed:

musiałeś dzwonić Wit.sa :decayed:

Tak. Powiedział, że bym już Tobą nie zawracał sobie głowy, bo On się zajmie twoim problemem.

Twierdzi, że sam korek analny może Ci nie wystarczyć i tak może cieknąć bokiem. :polew:

Opublikowano

Poziomek Cargo dzisiaj? zaparzymy sobie herbate :naughty:

o której ?[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 16:10_________________________________________________

że bym

słucham ?? :decayed:

Opublikowano

Poziomek Cargo dzisiaj? zaparzymy sobie herbate :naughty:

o której ?

22 tam gdzie we wtorek.

Opublikowano

Poziomek Cargo dzisiaj? zaparzymy sobie herbate :naughty:

o której ?

22 tam gdzie we wtorek.

posłuchaj refrenu

http://www.youtube.com/watch?v=hSTwwiCEZMM&translated=1

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 16:42_________________________________________________możesz przywieźć koleżanki:

kali.jpg

:gwizdanie: :cool1::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kali :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.