Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

> ŁUK

> Jasio pyta tatusia: kupisz mi łuk?

> - Oszalałeś, jeszcze kogoś skrzywdzisz!

> - Ale tato, będę uważał! proszę cię...

> - No dobra ale będziesz miał tylko jedną strzałę

> - Dobrze tato.

>

> Następnego dnia:

> - Tato mam dwie wiadomosci dla ciebie...jedną złą a drugą jeszcze

> gorszą...

> - Coś narozrabiał Jasiu, mów tą złą wiadomość!

> - Strzałą z łuku przebiłem sąsiadowi c**ja...

> - W zasadzie to nie lubiłem go, ale jaka jest ta gorsza wiadomość?

> - ... a mamusi oba policzki na wylot...

:polew: :polew: :polew:

BRY pany[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 11:42_________________________________________________

już nie przyznasz się jak Cie objechałem :polew:

I dobra była Twoja mina jak mnie nagle zobaczyłeś obok siebie :P

To my się cieliśmy ? Ja ci pokazywałem jedynie płomienie z mojego wydechu ale jak chcesz się złapać to nie mówię nie :cool1:

Lubie ustawiać takich cfaniaczków jak ty w szeregu :decayed::naughty::decayed::naughty::decayed::naughty::decayed::naughty::kox:

Chciałbym to zobaczyć.. [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 11:43_________________________________________________

http://www.christmassweatercollection.com

jesli nie macie pomyslu na prezent swiateczny :good:

Hahahaha

1_christmas092.jpg

Ten jest kozacki :good:

Chyba sobie taki kupie..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już nie przyznasz się jak Cie objechałem :polew:

I dobra była Twoja mina jak mnie nagle zobaczyłeś obok siebie :P

To my się cieliśmy ? Ja ci pokazywałem jedynie płomienie z mojego wydechu ale jak chcesz się złapać to nie mówię nie :cool1:

Lubie ustawiać takich cfaniaczków jak ty w szeregu :decayed::naughty::decayed::naughty::decayed::naughty::decayed::naughty::kox:

Nadępnął Ci na ego ? :naughty: :naughty:

Gryź młokosa !! Wżeraj mu się tętnice, szarp i odrywaj mięcho od kości :evil::black::polew:

no cóż - Poziek ma już swoje lata, nie ta kondycja co Kali .... ale zwykle tak to jest że im lat więcej tym większa liczba kucy pod maską :decayed: więc myślę, że wiem którego konia obstawiać :naughty:

Opublikowano

Możemy się łapać. Proponuje: bieg przez płotki z zawiąznymi oczami, jazda na rowerze po balkonie albo meczyk tenisa w windzie. :decayed:

do tych konkurencją z tobą nie staję, bo ty jestem w nich mistrzem i wiem, że codziennie je trenujesz :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 11:49_________________________________________________

1_christmas092.jpg

Pasowałby AndyemuN :kox:

Opublikowano
:D
Opublikowano

1_christmas006.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ragga, to nie Twoja chatka na wchodzie na tym sweterku? :mysli:

:polew:

Opublikowano

kołnierzyk na wypasie :kox:

Opublikowano

ten typ musiał się strasznie dołować w czasie tej sesji zdjęciowej :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: Kur.wa mać.. Ale typ :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Kur.wa mać.. Ale typ :polew: :polew: :polew:

myślisz, że wyszedłbyś lepiej ?? :gwizdanie: :kox: :kox: :decayed::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

do tych konkurencją z tobą nie staję, bo ty jestem w nich mistrzem i wiem, że codziennie je trenujesz

Sie wie ;)

Ale proponuje parzenie herbaty na czas. Myśle, że to odpowiednia konkurencja dla człowieka w Twoim wieku :decayed:

A koleś ze sweterkami jest mega kox. Może na zimowego zlota kazdy zakupi sobie takie sweterki :decayed:

Opublikowano

model jest niemożliwy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Myśle, że to odpowiednia konkurencja dla człowieka w Twoim wieku :decayed:

złe drużyny robisz :tongue4:

nie chodzi o wiek a GPSa na palcu :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Kur.wa mać.. Ale typ :polew: :polew: :polew:

myślisz, że wyszedłbyś lepiej ?? :gwizdanie: :kox: :kox: :decayed::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Na pewno lepiej niż Ty :good:

Opublikowano

Myśle, że to odpowiednia konkurencja dla człowieka w Twoim wieku :decayed:

złe drużyny robisz :tongue4:

nie chodzi o wiek a GPSa na palcu :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

na parzenie herbaty chyba dostaniesz pozwolenie. Ja już zaczynam ćwiczyć :naughty:

Tu co prawda kawa ale tez może być:

micol-ronchi.jpg

young_brunette_perky_tits_thong.jpg

96%20Superb%20Ass%20Bent%20Over%20on%20the%20Coffee%20Table.jpg

Opublikowano

nie chodzi o wiek a GPSa na palcu :decayed: :naughty

oj tam oj tam - a ja tu wyczuwam, mimo wszystko, kompleksik "siwego włosa" :naughty:

Opublikowano

young_brunette_perky_tits_thong.jpg

Ale cycek :slina:

Opublikowano

kompleksik "siwego włosa" :naughty:

ktos cos wspominał o siwych włosach ?? :mysli: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

POWAŻNA SPRAWA PANOWIE

W sobotę jadę oglądać samochód do kupna - Mława, sto pare km od nas.

Czy jakis spec z VAGiem chciałby się może ze mną przejechać?

Chodzi o B6 TDI AVF/AWX - logowanie i spojrzenie chłodnym okiem pożadane.

Proszę o PW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.