Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spocik gicio :) bardzo ładny RS :good:

Splash?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spocik gicio :) bardzo ładny RS :good:

Splash?

on ma b7 a to byla b5;) no chyba że źle skojarzyłem :mysli:

Opublikowano

Potwierdzam, spocik sympatyczny, wypad potem na cargo jeszcze lepszy. Ogromne podziękowania dla Piotrka (RS4 B5) za możliwość poprowadzenia tego auta. Utwierdziłem się jeszcze bardziej w tym, że chce takie auto. Jest meeegaaaa :good:

Opublikowano

Michał i jak poszedl sparing z A3???????????????? :cool1: :cool1:

Opublikowano

Potwierdzam, spocik sympatyczny, wypad potem na cargo jeszcze lepszy. Ogromne podziękowania dla Piotrka (RS4 B5) za możliwość poprowadzenia tego auta. Utwierdziłem się jeszcze bardziej w tym, że chce takie auto. Jest meeegaaaa :good:

Mega to Oniak zrobił wczoraj slajd na zakończenie spota :kox: :kox: :kox:

żalowałem tylko że chłopaków z Astra - pierdzący wydech - CLUB już nie było :decayed: :decayed:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Opublikowano

joł wstretne owłosione orangutany :)

Opublikowano

Joł :afro:

Spocisz się udał widzę :kox:

Opublikowano

Joł :afro:

Spocisz się udał widzę :kox:

tia a ja czekalem na Pana szanowny Panie :kwasny:

Opublikowano

Joł :afro:

Spocisz się udał widzę :kox:

tia a ja czekalem na Pana szanowny Panie :kwasny:

Pisałem wczoraj, że nie będę miał możliwości podjechac :disgust:

Dzisiaj w BlueCity ? Reduta ?

Michaś Poziomka był na spocie ? :naughty:

Opublikowano
:hi: no to Wy idźcie do pracy a ja idę spać :decayed:
Opublikowano

Joł :afro:

Spocisz się udał widzę :kox:

tia a ja czekalem na Pana szanowny Panie :kwasny:

Pisałem wczoraj, że nie będę miał możliwości podjechac :disgust:

Dzisiaj w BlueCity ? Reduta ?

Michaś Poziomka był na spocie ? :naughty:

wczoraj to ja się urlopowałem i żyłem tym że wieczorem odbiorę upragnioną przesyłkę a tu taki zawód ... ;(

JOKE

Pewien milioner znudzony życiem postanowił sobie zorganizować nową rozrywkę i wymyślił zadanie.

Zaprosił do siebie znajomych, przyjaciół, sąsiadów, zebrał ich koło basenu do którego wcześniej wpuścił rekina i tak rzecze:

- Kto odważy się przepłynąć basen i wyjść z niego cało-dostanie 100 tys.dolarów.

Cisza.

Reakcją milionera była nowa oferta.

- Kto odważy się przepłynąć- dostanie milion dolarów.

Cisza.

Milioner trochę zdesperowany postanowił postawić wszystko na jedną kartę i rzecze:

- Do tego miliona dokładam jeszcze k**wę...!!!

Nagle zamieszanie, plusk, ktoś skoczył do basenu i rozpaczliwie płynie do brzegu, już prawie rekin go dopadł, ale jakimś cudem śmiałek wyszedł

z basenu. Od razu podbiegł do niego milioner z tłumem gapiów i mówi:

- Gratuluję, jestem pod wrażeniem, jak pan to zrobił?

- Gdzie ta ku***a?

- Ależ, spokojnie, zaraz pan otrzyma milion dolarów i obiecaną k**wę.

- Gdzie ta ku***a? pyta jeszcze bardziej zdenerwowany...

- Jedną chwileczkę, tu jest czek, a za moment dotrze ku***a, proszę się nie denerwować.

- Gdzie ta ku***a co mnie popchnęła...?!

Opublikowano

Dobry waści Panom :hi:

Olaliście mojego linka więc raz jeszcze apeluje..pomóżcie i kupcie ciucha od Pani z fajnymi .. :naughty:

http://www.allegro.pl/item827861019_ralph_lauren_100_oryginal_z_wloch_36_nowa_jeans.html

Opublikowano

(nie reagujcie na linki od raggi... zobaczymy co zrobi :decayed: )

Opublikowano

(nie reagujcie na linki od raggi... zobaczymy co zrobi :decayed: )

:polew:

Na moje liny nie można nie reagowac.. :naughty::decayed:

Takie cycki ? Szukałem szukałem..ale jakie napotkałem to po rozpięciu stanika..rysowały sutkami parkiet :decayed::kox:

Opublikowano

Ragga a może Ty byś sobie takie coś sprawił :polew:

Takie cycki ? Szukałem szukałem..ale jakie napotkałem to po rozpięciu stanika..rysowały sutkami parkiet :decayed::kox:

było nie temperować końcówek :P

Opublikowano

Michaś Poziomka był na spocie ? :naughty:

Był na prawowitym i jedynym miejscu spotów A4 w Warszawie czyli Torwarze :kox:

A potem byłem na cargo ganiać się z E9 :naughty::decayed:

A potem był przelot przez miasto i zniszczenie merasia amg :naughty:

A potem kulturalnie pogawędka na placu teatralnym i do domku :decayed::naughty:

Opublikowano

A potem był przelot przez miasto i zniszczenie merasia amg :naughty:

To już drugi w kolekcji , zaraz po tym SL co go objechaliśmy w Nadarzynie??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.