Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech zgadne... Torun z Bydgoszcza tak samo kocha sie jak z Kielce z Radomiem? :decayed:

nie mam pojecia co jest między Kielcami a Radomiem , ale Toruń z Bydgoszczą kórewsko sie nienawidzą , choć teraz juz tego tak nie widać , teraźniejsza młodziez nie czuje blusa do napird...nia tyfusów :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Znowu.. :rolleyes:

Opublikowano

Niech zgadne... Torun z Bydgoszcza tak samo kocha sie jak z Kielce z Radomiem? :decayed:

nie mam pojecia co jest między Kielcami a Radomiem , ale Toruń z Bydgoszczą kórewsko sie nienawidzą , choć teraz juz tego tak nie widać , teraźniejsza młodziez nie czuje blusa do napird...nia tyfusów :decayed:

CTR-y i tyfusy, :kox: jak ja lubię tamtą gatkę i oczywiście "jo jo"

Opublikowano

CTR-y i tyfusy, :kox: jak ja lubię tamtą gatkę i oczywiście "jo jo"

jo :good:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 15:36_________________________________________________zuzelbud2803204094d.jpg

[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 15:40_________________________________________________zuzelbud2803204095d.jpg

Opublikowano

Malina :naughty: :naughty:

- Aż się prosi obejżeć finały :good:

Opublikowano

motoarena, byłem na finale :wink4:

Opublikowano

motoarena, byłem na finale :wink4:

ja niestety finał odpuściłem , ale w sezonie byłem 6 razy :decayed:

Opublikowano

moskal, gdzie taki ladny stadium powstal?

jak ostatni raz widzialem dawno temu zuzel w TV, to takie ruiny z PRLu tylko pokazywali...

Opublikowano

moskal, gdzie taki ladny stadium powstal?

jak ostatni raz widzialem dawno temu zuzel w TV, to takie ruiny z PRLu tylko pokazywali...

Toruń kolego - najnowocześniejszy stricte żużlowy stadion na świecie :good::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 16:09_________________________________________________xxxpg.jpg

[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 16:12_________________________________________________xxxxxxs.jpg

Opublikowano

Falubaz Falubaz Falubaz :decayed:

Opublikowano

A ja trochę z innej beczki :mysli: fajna książka ciekawy artykuł.

http://www.rp.pl/artykul/398485.html

Opublikowano

Falubaz Falubaz Falubaz :decayed:

i już jesteś wywożony ceglastym avantem :naughty:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 16:34_________________________________________________

Toruń kolego - najnowocześniejszy stricte żużlowy stadion na świecie

powiem szczerze... robi wrażenie! :cool1: 100 mln zł

Opublikowano

Szef spytał mnie dziś dlaczego spędziłem wczoraj 2 godziny w kiblu. Powiedziałem:

- Gdyby miał pan to, co ja, to też by pan tyle czasu w kiblu spędził.

- Tak? - spytał – to co masz w takim razie??

- Auto świat, Fakt i CKM-a.

:polew:

Opublikowano

Jesteście j**nięci :kox:

Dlatego kobiety Nas kochają :kox::naughty::decayed:

Jesteś zamroczony :decayed::naughty::kox:

Chlapacze damskie ma na oczach więc co mu się dziwisz ... rzeczywistość okaże się brutalna :naughty::kox::tongue4:

Nie będzie tak źle..strata kolegów, wolnego czasu, browarków piątkowych i strzelania ze sprzęgła nie jest aż tak straszna :tongue4:

u Stuliego

kogo?

Michała Stulejman vel. Radny Bezradny :cool1:

Korzeń ogarniasz z szybkością ubijanej muchy w kiblu :decayed::naughty:

Opublikowano

Michała Stulejman vel. Radny Bezradny :cool1:

Korzeń ogarniasz z szybkością ubijanej muchy w kiblu :decayed::naughty:

Wait! Sulejman sie ochajtał?

Co on wie o tych sprawach.

Dawajcie mi go tutaj na przeszkolenie ;-)

Opublikowano

:doh1:

A czy Chorągiewka nadarzyńska jest ochajtana ...NIE :decayed:

Osoby szkolące miały pełen bagaż doświadczeń na bardzo istotny temat mianowicie ...d*p :kox::naughty:

Jakbym chciał pogadac o tym jak się pierze ręcznie skarpetki i karmi gołębie w trybie anderkawer to pogadał bym z Tobą :decayed::tongue4::evil2::hahaha:

Opublikowano
:baseball::buahaha:
Opublikowano

<German>U nas w labach na wydziale jest napis "Zabrania się jedzenia i picia" - byłem świadkiem jak się woźny przyczepił studenta, że pił pepsi, a ten mu wyjechał z tekstem, że zabrania się "jedzenia I picia" a z praw logiki koniunkcja jest prawdziwa tylko gdy spełnione są oba warunki, a on tylko pije... mina woźnego - bezcenna

<brodny>

<krejzolka> mój mąż to świr, gdy raz sie obudziłam w nocy to on mnie penisem po czole pukał...

<krejzolka> na dodatek powiedział że on zawsze tak robi.. co mam robić

<alig88> to mu otwórz... :kox:

Opublikowano

Kto wyłączył forum :angry:

Opublikowano

Kto wyłączył forum :angry:

Ja, a co ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.