Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

nie ma to kórwa jak w sobote za***rdalać w robocie :kox::tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

nie ma to kórwa jak w sobote za***rdalać w robocie :kox::tongue4:

:hi:

Nie ma to jak od piatku do niedzieli siedzies w robocie :naughty:

P.S gra na dzisiaj. kazdy zaczyna posta od "nie ma..." :decayed:

Opublikowano

siema,

nie ma to jak się skuć z samego rana :kox:

Opublikowano

nie ma to jak się skuć z samego rana :kox:

no ja nie kułem od czwartku :kox:

P.S gra na dzisiaj. kazdy zaczyna posta od "nie ma..." :decayed:

nie ma chója we wsi jesteśmy najlepsi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

Nie ma to jak dostac rewolucji żołądkowych z samego rana.

Opublikowano

nie ma to jak ciupcianie z rana

Opublikowano

:hi:

Nie ma to jak dostac rewolucji żołądkowych z samego rana.

zechlałeś sie wczoraj ????

jak poszło z lampami ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie ma to jak ciupcianie z rana

Znowu drzewo rąbałeś na działce ? :polew: :polew:

Opublikowano

zechlałeś sie wczoraj ????

:no:

jak poszło z lampami ??

Lampa rozklejona ale po wydłubaniu kleju nożykiem..w piekarniku to tylko obudowa lampy mi się odkształciła.. :thumbdown:

Dobrze, że wziąłem jedną testową :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak poszło z lampami ??

Lampa rozklejona ale po wydłubaniu kleju nożykiem..w piekarniku to tylko obudowa lampy mi się odkształciła.. :thumbdown:

Dobrze, że wziąłem jedną testową :naughty:

jakie lampy, co rezasz :?:

w ogóle to :siema: cipeczki

Opublikowano

jakie lampy, co rezasz :?:

w ogóle to :siema: cipeczki

:hi:

Rezałem lampę od Aprilii do testów :wink4:[br]Dopisany: Listopad 28, 2009, 04:32:25 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item823822729_drift_nissan_200sx_v8.html :dance:

Opublikowano

duzo :cool1: Sprawdz na www.intercars.com.pl cene i odejmij jakies 30% i zobaczysz jak to wyjdzie to moge ci kupic i na spota podrzucic :good:

Opublikowano



:naughty:
Opublikowano

yo

no mój dziadek dostał pieprzu do d*py - nowa turbinka i smiga jak gupi - nawet kopcić przestał :naughty:

Opublikowano

widzialem tego potwora na zywo. jak odpalil to wszystko co bylo w garazu z tylu to fruwalo. dobrze zreszta ze fruwalo bo marchewy z wydechu by rozpalily ognisko. piekny dzwiek albo raczej ryk. :kox:

Opublikowano

widzialem tego potwora na zywo. jak odpalil to wszystko co bylo w garazu z tylu to fruwalo. dobrze zreszta ze fruwalo bo marchewy z wydechu by rozpalily ognisko. piekny dzwiek albo raczej ryk. :kox:

to Treli auto?

Opublikowano

to Treli auto?

Zajrzyj do badziewiastej gazety GT to zobaczysz :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

siema bydlaki :hi:

, nie ma to jak rzeźba auta wiertarką na parkingu pod blokiem w niedziele o 8:00 rano :kox:

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

, nie ma to jak rzeźba auta wiertarką na parkingu pod blokiem w niedziele o 8:00 rano :kox:

Te a Ty co znów działasz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.