Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

, nie ma to jak rzeźba auta wiertarką na parkingu pod blokiem w niedziele o 8:00 rano :kox:

Te a Ty co znów działasz ?

a takie tam :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zrobił sobie wloty powietrza w dachu :evil:

Opublikowano

zrobił sobie wloty powietrza w dachu :evil:

wloty robiłem w zeszłym tygodniu :wink4:

dzisiaj maszynowo nakładałem karbon w proszku na maske :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry::kawa:
Opublikowano

:bry::kawa:

bedziesz wieczorem w Pruszkowie ogrze ????

Opublikowano

bedziesz wieczorem w Pruszkowie ogrze ????

Dzisiaj się sam parówą spotujesz na to wygląda :kox:

Opublikowano

ja napiszesz ladne zaproszenie i mnie zachecisz :kox: :kox: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja napiszesz ladne zaproszenie i mnie zachecisz :kox: :kox: :naughty: :naughty:

zechciem i zaplasiam :kox:

bedziesz wieczorem w Pruszkowie ogrze ????

Dzisiaj się sam parówą spotujesz na to wygląda :kox:

juz o to sie nie martw , stara ekipa bedzie :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:siema: przy niedzieli BlurryDrunk.gif
Opublikowano

siema z rana :naughty:

:sick3::wallbash: wrażenia bezcenne :kox:

Opublikowano
  • Autor

:sick3::wallbash: wrażenia bezcenne :kox:

weź nic nie mów ja dziś najebany w robocie siedze.....

Opublikowano

:sick3::wallbash: wrażenia bezcenne :kox:

weź nic nie mów ja dziś najebany w robocie siedze.....

Trza było palic a nie pić :good:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 17:24_________________________________________________pany ma ktoś na zbyciu element zaznaczony na zdjęciu ??? bo położyłem go dzis na silniku , pojechalem na przejażdżke i sie stopił :decayed::kox:

ruradofiltra.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

:sick3::wallbash: wrażenia bezcenne :kox:

weź nic nie mów ja dziś najebany w robocie siedze.....

Trza było palic a nie pić :good:

też było BlurryDrunk.gif

pany ma ktoś na zbyciu element zaznaczony na zdjęciu ??? bo położyłem go dzis na silniku , pojechalem na przejażdżke i sie stopił :decayed::kox:

ruradofiltra.th.jpg

bobry jesteś :decayed:

dzwoń do Tosika :good:

Opublikowano

dzwoń do Tosika :good:

ale Tosik to ma , czy bedzie rezał ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

może i wyreza, ale ma angola na graty, więc może ten element podpasi :)[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 18:07_________________________________________________

może już było aleee :polew: :polew: :polew:

http://deser.pl/deser/1,83453,7307954,Polak__ktory_spotkal_bestie__W_Ameryce__WIDEO_.html

Opublikowano

pany ma ktoś na zbyciu element zaznaczony na zdjęciu ??? bo położyłem go dzis na silniku , pojechalem na przejażdżke i sie stopił :decayed::kox:

ruradofiltra.th.jpg

Ja mam chyba w spadku po Viagrze :wink4:

Opublikowano

pany ma ktoś na zbyciu element zaznaczony na zdjęciu ??? bo położyłem go dzis na silniku , pojechalem na przejażdżke i sie stopił :decayed::kox:

ruradofiltra.th.jpg

Ja mam chyba w spadku po Viagrze :wink4:

to daj cynk na PW co i jak :wink4:

Opublikowano

to daj cynk na PW co i jak :wink4

Ok ;)

Opublikowano

no i jak się umówiliscie bo umieramy z ciekawości ... ??

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.