Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już więcej nie pije....kurfa :no::blink:

Zawsze powtarzam... pic to trzeba umiec :decayed:

Ja wczoraj bylem u kumpla... zrobilismyu 1l red labela i jestem jak Mlody Bog :kox:

Opublikowano

Już więcej nie pije....kurfa :no::blink:

Zawsze powtarzam... pic to trzeba umiec :decayed:

Ja wczoraj bylem u kumpla... zrobilismyu 1l red labela i jestem jak Mlody Bog :kox:

no my z pierogiem nie tak dawno dwa litry w dwie godziny we dwóch i było nieźle :polew: :polew: :kox: :kox: :drunk: :drunk:

a na drugi dzień.... mamo na obiad zrobisz rosołek :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: witam po dłuższej nieobecnośći :hi:

Jakieś 25 stron przede mną do przeczytania - nie chce mi się :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ja wczoraj bylem u kumpla... zrobilismyu 1l red labela i jestem jak Mlody Bog :kox:

nieeeee po kolorowych zawsze mnie łeb napier.... ruda wóda na myszach to nie dla mnie (lubię dziabnąć ale bez przeginki :decayed: )

nie ma to jak czysta biała, a później lajtowy kacyk bez większych przebojów :good:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 23:52_________________________________________________

naaajsssssss :naughty::slina:

Opublikowano

Ja preferuje prawie wszystko :decayed:

Wlasnie jest Nemiroff Cranberry + PEPSI, daje rade :good:

W dodatku tani trunek.

Opublikowano

bry :hi:

:naughty:

2lolqd.jpg

Opublikowano

Siemanko.. :hi:

Opublikowano

Siemanko.. :hi:

już z nowym gps_em :naughty: ??
Opublikowano

Siemanko.. :hi:

już z nowym gps_em :naughty: ??

Taa...

Model DeLUX

Opublikowano

Już więcej nie pije....kurfa :no::blink:

Zawsze powtarzam... pic to trzeba umiec :decayed:

Ojoj..Ciekawe jakbyś się czuł po napieraniu browaru z wódką zakąszając niebieskim L&M :decayed::naughty: :naughty:

Wóda jest choojowa..nie ma to jak się browarem złoić :kox: Łeb napierdalaa..ale w moim przypadku wóda jest mało przyswajalna :sick3:

Taa...

Model DeLUX

Ponosisz max miesiąc :decayed:

Opublikowano

zimna vódka + zimny redbull <serce> mogę pić wiadrami :kox:

Opublikowano

Cześć pysiorki :naughty:

Dla informacji - dzisiaj około 12 na wjeździe do Warszawy od strony Ożarowa (przy Tesco) stał warszawski Peugeot Straży Miejskiej i cykali fotki - niestety gość wlokący się za mną nie miał szczęścia i wyprzedził mnie przed samym fotoradarem i zjeżdżając przede mną dostał lampą po oczach :wink4:

Opublikowano

Cześć pysiorki :naughty:

Dla informacji - dzisiaj około 12 na wjeździe do Warszawy od strony Ożarowa (przy Tesco) stał warszawski Peugeot Straży Miejskiej i cykali fotki - niestety gość wlokący się za mną nie miał szczęścia i wyprzedził mnie przed samym fotoradarem i zjeżdżając przede mną dostał lampą po oczach :wink4:

przyznaj się że go podpuściłeś :decayed:
Opublikowano

przyznaj się że go podpuściłeś :decayed:

Jechałem po prostu prawym pasem zgodnie z przepisami :tongue4:

Opublikowano

przyznaj się że go podpuściłeś :decayed:

Jechałem po prostu prawym pasem zgodnie z przepisami :tongue4:

oj wiem wiem :wink4:
Opublikowano

Cześć pysiorki :naughty:

Dla informacji - dzisiaj około 12 na wjeździe do Warszawy od strony Ożarowa (przy Tesco) stał warszawski Peugeot Straży Miejskiej i cykali fotki - niestety gość wlokący się za mną nie miał szczęścia i wyprzedził mnie przed samym fotoradarem i zjeżdżając przede mną dostał lampą po oczach :wink4:

Często tam stoją :kwasny:. Ostatnio też zaczeli się rozstawiac przy wjeździe do Ożarowa, w miejscu gdzie kończy się 2-pasmówka, przy wjeździe do firmy Keller :disgust:.

Opublikowano

siema bydlaki , ale pierd.olicie kocopoły :kox:

BTW , poprosze o kropka , niech ktoś da znać Cuberowi że jego ulubieniec jest znowu niegrzeczny :kox:

Opublikowano

Cześć pysiorki :naughty:

Dla informacji - dzisiaj około 12 na wjeździe do Warszawy od strony Ożarowa (przy Tesco) stał warszawski Peugeot Straży Miejskiej i cykali fotki - niestety gość wlokący się za mną nie miał szczęścia i wyprzedził mnie przed samym fotoradarem i zjeżdżając przede mną dostał lampą po oczach :wink4:

Często tam stoją :kwasny:. Ostatnio też zaczeli się rozstawiac przy wjeździe do Ożarowa, w miejscu gdzie kończy się 2-pasmówka, przy wjeździe do firmy Keller :disgust:.

potwierdzam, ostatnio ożarowska straż wiejska kupilła sobie kię kombi a teraz fotoradar :thumbdown:

Opublikowano

Cześć pysiorki :naughty:

Dla informacji - dzisiaj około 12 na wjeździe do Warszawy od strony Ożarowa (przy Tesco) stał warszawski Peugeot Straży Miejskiej i cykali fotki - niestety gość wlokący się za mną nie miał szczęścia i wyprzedził mnie przed samym fotoradarem i zjeżdżając przede mną dostał lampą po oczach :wink4:

Często tam stoją :kwasny:. Ostatnio też zaczeli się rozstawiac przy wjeździe do Ożarowa, w miejscu gdzie kończy się 2-pasmówka, przy wjeździe do firmy Keller :disgust:.

potwierdzam, ostatnio ożarowska straż wiejska kupilła sobie kię kombi a teraz fotoradar :thumbdown:

escort :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.