Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, ze za wczesnie, ale...

w sam raz :decayed: Hipermarkety już od miesiąca świętują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widzialem juz karpie :thumbdown:

Z czego jedna trzecia lezala na boku. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheheheeh no to niezłe popłynąłeś ;) ja na prage dojechałem w 30 min z Ursynowa :) ale metrem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widzialem juz karpie :thumbdown:

Z czego jedna trzecia lezala na boku. :rolleyes:

może strajkują bo woda za zimna :decayed:

Ragga co z tymi kierownicami - bo chciałbym pod choinka znaleźć piekną pikowaną kiere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga co z tymi kierownicami - bo chciałbym pod choinka znaleźć piekną pikowaną kiere

Adasju ...do stycznia na pewno nic się nie ruszyły bo zostało do kupienia jeszcze parę maszyn :embarrassed:

A jeszcze musi przepuścić ze 2 testy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W sobote przekonałem sie co znaczy chiptunung+sprzęgło z 190kkm przebiegu+ściganko.

Jedynka, buta, dwójka wpięta, strzał ze sprzęgła jebnęło i tyle se pojeździłem :)

Wkorwion żem od soboty. :wallbash: Dzis ma mechanik dzwonić jak bardzo źle i ile $ ;([br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 11:37_________________________________________________Ktoś wie jakiego rzędu koszty moga mnie czekać? Czy można, i czy będzie wtedy drożej, wsadzić sprzęgło od 2.5TDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W sobote przekonałem sie co znaczy chiptunung+sprzęgło z 190kkm przebiegu+ściganko.

Jedynka, buta, dwójka wpięta, strzał ze sprzęgła jebnęło i tyle se pojeździłem :)

huh no to pięknie ja ostatnio wymieniłem u siebie dwumase ze sprzęgłem :) wiem co to kosztuje a z tego co rozmawiałem i widziałem

w ostatnim momencie przyjechałem bo wszystko się rozleciało po odpięciu skrzyni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W sobote przekonałem sie co znaczy chiptunung+sprzęgło z 190kkm przebiegu+ściganko.

Jedynka, buta, dwójka wpięta, strzał ze sprzęgła jebnęło i tyle se pojeździłem :)

Wkorwion żem od soboty. :wallbash: Dzis ma mechanik dzwonić jak bardzo źle i ile $ ;([br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 11:37_________________________________________________Ktoś wie jakiego rzędu koszty moga mnie czekać? Czy można, i czy będzie wtedy drożej, wsadzić sprzęgło od 2.5TDI?

może z TOM77 zagadaj :good: ma bardzo dobre ceny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie są zniszczenia. Gałka biegów chodzi normalnie tak jakbym miał wciśniete sprzęgło. Moge dodawać gazu tak samo. Jak byłem holowany to powyżej 20km/h coś hałasowało jakby się ocierało/obijało. Jak wysiadłem po holowaniu śmierdziało trochę palonym sprzęgłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al_Capone, szukaj jednomasa + kup sprzeglo od G60. Ja zrobilem tak u kumpla w Golfie 1.9TDI i smiga do dzis. Rozwiazanie by jaro4444. Nie ma lepszego...

Nowe sprzeglo od G60 + prawie nowy jednomas = 600PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak najebać sie z kumplami za sklepem jak za starych dobrych czasów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzeglo od G60

Głupie pytanie... co to sprzęgło od G60? :)

na tyle gupie, że znajdziesz 100 tematów w technicznym :tongue4::kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem w technicznym, albo nie działa wyszukiwarka :)

Jednakże w necie piszą, że to silnik od fałwe ale wg tabelki jaka znalazłem do audi nie pasuje:

http://leonclub.pl/forum/printview.php?t=8703&start=0&sid=26ffbf727da08203d11ed8232107c63a

No i g60 mial 225 Nm ja mam 316nm... No nie wiem, nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...