Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hhehehehe :) dobra c**jinka :)

i tak się robi hip hop :)
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Qwa ale blady czarnuch :polew:

Opublikowano

Wiem, ze za wczesnie, ale...

w sam raz :decayed: Hipermarkety już od miesiąca świętują

Opublikowano

Wczoraj widzialem juz karpie :thumbdown:

Z czego jedna trzecia lezala na boku. :rolleyes:

Opublikowano

hheheheeh no to niezłe popłynąłeś ;) ja na prage dojechałem w 30 min z Ursynowa :) ale metrem :P

Opublikowano

Wczoraj widzialem juz karpie :thumbdown:

Z czego jedna trzecia lezala na boku. :rolleyes:

może strajkują bo woda za zimna :decayed:

Ragga co z tymi kierownicami - bo chciałbym pod choinka znaleźć piekną pikowaną kiere

Opublikowano

prawie jak przekaz podprogowy :)

Opublikowano

Ragga co z tymi kierownicami - bo chciałbym pod choinka znaleźć piekną pikowaną kiere

Adasju ...do stycznia na pewno nic się nie ruszyły bo zostało do kupienia jeszcze parę maszyn :embarrassed:

A jeszcze musi przepuścić ze 2 testy :P

Opublikowano

:hi:

W sobote przekonałem sie co znaczy chiptunung+sprzęgło z 190kkm przebiegu+ściganko.

Jedynka, buta, dwójka wpięta, strzał ze sprzęgła jebnęło i tyle se pojeździłem :)

Wkorwion żem od soboty. :wallbash: Dzis ma mechanik dzwonić jak bardzo źle i ile $ ;([br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 11:37_________________________________________________Ktoś wie jakiego rzędu koszty moga mnie czekać? Czy można, i czy będzie wtedy drożej, wsadzić sprzęgło od 2.5TDI?

Opublikowano

:hi:

W sobote przekonałem sie co znaczy chiptunung+sprzęgło z 190kkm przebiegu+ściganko.

Jedynka, buta, dwójka wpięta, strzał ze sprzęgła jebnęło i tyle se pojeździłem :)

huh no to pięknie ja ostatnio wymieniłem u siebie dwumase ze sprzęgłem :) wiem co to kosztuje a z tego co rozmawiałem i widziałem

w ostatnim momencie przyjechałem bo wszystko się rozleciało po odpięciu skrzyni :)

Opublikowano

:hi:

W sobote przekonałem sie co znaczy chiptunung+sprzęgło z 190kkm przebiegu+ściganko.

Jedynka, buta, dwójka wpięta, strzał ze sprzęgła jebnęło i tyle se pojeździłem :)

Wkorwion żem od soboty. :wallbash: Dzis ma mechanik dzwonić jak bardzo źle i ile $ ;([br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 11:37_________________________________________________Ktoś wie jakiego rzędu koszty moga mnie czekać? Czy można, i czy będzie wtedy drożej, wsadzić sprzęgło od 2.5TDI?

może z TOM77 zagadaj :good: ma bardzo dobre ceny :good:

Opublikowano

ciekawe jakie są zniszczenia. Gałka biegów chodzi normalnie tak jakbym miał wciśniete sprzęgło. Moge dodawać gazu tak samo. Jak byłem holowany to powyżej 20km/h coś hałasowało jakby się ocierało/obijało. Jak wysiadłem po holowaniu śmierdziało trochę palonym sprzęgłem.

Opublikowano

Al_Capone, szukaj jednomasa + kup sprzeglo od G60. Ja zrobilem tak u kumpla w Golfie 1.9TDI i smiga do dzis. Rozwiazanie by jaro4444. Nie ma lepszego...

Nowe sprzeglo od G60 + prawie nowy jednomas = 600PLN.

Opublikowano

może z TOM77 zagadaj :good: ma bardzo dobre ceny :good:

Tak myślałem. Tylko nie wiem jeszcze co jebnęło dokładnie ;) Nawet nie wiem jaiego rzędu wielkości mnie czekają :confused4:

Oj będą chude święta :tongue4:

Opublikowano

nie ma to jak najebać sie z kumplami za sklepem jak za starych dobrych czasów :kox:

Opublikowano

sprzeglo od G60

Głupie pytanie... co to sprzęgło od G60? :)

Opublikowano

sprzeglo od G60

Głupie pytanie... co to sprzęgło od G60? :)

na tyle gupie, że znajdziesz 100 tematów w technicznym :tongue4::kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.