Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

spocik jak zawsze prze...uj :kox:

cantona :good: Thx :notworthy: :notworthy:

chyba ci jeszcze nogi drżą :gwizdanie:

tylko jak wysiadałem :tongue4: :tongue4: :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

spocik jak zawsze prze...uj :kox:

cantona :good: Thx :notworthy: :notworthy:

chyba ci jeszcze nogi drżą :gwizdanie:

tylko jak wysiadałem :tongue4: :tongue4: :polew:

to od sprzegla, reszta nie robi takiego wrazenia :polew:

Opublikowano

:hi:

spocik jak zawsze prze...uj :kox:

cantona :good: Thx :notworthy: :notworthy:

chyba ci jeszcze nogi drżą :gwizdanie:

tylko jak wysiadałem :tongue4: :tongue4: :polew:

to od sprzegla, reszta nie robi takiego wrazenia :polew:

kto sterował ??? kórwa teraz żałuje ze w zeszłym tygodniu jak cantona chciał dać kluczyki to sie nie zgłosiłem :kwasny:

Opublikowano

:hi:

spocik jak zawsze prze...uj :kox:

cantona :good: Thx :notworthy: :notworthy:

chyba ci jeszcze nogi drżą :gwizdanie:

tylko jak wysiadałem :tongue4: :tongue4: :polew:

to od sprzegla, reszta nie robi takiego wrazenia :polew:

kto sterował ??? kórwa teraz żałuje ze w zeszłym tygodniu jak cantona chciał dać kluczyki to sie nie zgłosiłem :kwasny:

zarówno Buba jak i ja :wink4:

ja to mam za długie nogi i przy takich przeciążeniach mam niedokrwienie i to dlatego :gwizdanie:

Opublikowano

tosik tez jezdzil. byl tak zajarany ze drogi mu sie popiepszyly i nie wiedzial gdzie ma jechac :polew:

Opublikowano

tosik tez jezdzil. byl tak zajarany ze drogi mu sie popiepszyly i nie wiedzial gdzie ma jechac :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jest w pełni usprawiedliwiony :good:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 12:01_________________________________________________

Prosiłem kórwa żebyś odpalił GG , ciężko Ci ????

Opublikowano

caly czas mam odpalone

Opublikowano

tosik tez jezdzil. byl tak zajarany ze drogi mu sie popiepszyly i nie wiedzial gdzie ma jechac :polew:

i dlatego wycieczka się przedłużyła bo na siekierkach nie było gdzie zawrócić :wink4:
Opublikowano

tosik tez jezdzil. byl tak zajarany ze drogi mu sie popiepszyly i nie wiedzial gdzie ma jechac :polew:

i dlatego wycieczka się przedłużyła bo na siekierkach nie było gdzie zawrócić :wink4:

:przebiegly:

Opublikowano
:hi: siema
Opublikowano

z wózkiem nie bo już ktoś przelicytował, gorzej z dostawką :gwizdanie: Najwyżej będziecie rezać 6 miejsce do B5

m@riucha , dostałem cynk z allegro ze towar został przebity i poszedł - miszyn akompliszed

Opublikowano
  • Autor

z wózkiem nie bo już ktoś przelicytował, gorzej z dostawką :gwizdanie: Najwyżej będziecie rezać 6 miejsce do B5

m@riucha , dostałem cynk z allegro ze towar został przebity i poszedł - miszyn akompliszed

chyba za dobrą cenę poszedł :wink4:

Opublikowano

:good: wózek jedzie do wrocka a dostawka do bloku naprzeciwko :polew:

Jeszcze raz dzięki za pomoc

Opublikowano
Opublikowano

Jeszcze raz dzięki za pomoc

:sex:

:bag:

Opublikowano

Jeszcze raz dzięki za pomoc

:sex:

:bag:

osz karwa ale macie układy :polew: :polew:
Opublikowano

Pany, w niedziele wlaczalem sie do ruchu, koles przede mna ruszyl, ja spojrzalem w lewo i ruszylem (bylo pusto)... a on oczywiscie momentalnie zahamowal i lekko go puknalem. Golfina jest cala i praktycznie bez szkod, nastomiast u niego pekl zderzak i takie tam.

Nie spisalismy zadnego oswiadczenia, bo nikt nie mial czegos takiego pod reka.

I co teraz? Jak pojdzie to z mojego OC, to trace 20% znizek na OC i AC, tak?

Lepiej sie dogadac na zasadzie kasa do łapy i adios?

Opublikowano

Zależy co Ci bardziej się opłaca. Czy jego zniszczenia to więcej niż te Twoje 20% zniżki czy nie.

Opublikowano

Pany, w niedziele wlaczalem sie do ruchu, koles przede mna ruszyl, ja spojrzalem w lewo i ruszylem (bylo pusto)... a on oczywiscie momentalnie zahamowal i lekko go puknalem. Golfina jest cala i praktycznie bez szkod, nastomiast u niego pekl zderzak i takie tam.

Nie spisalismy zadnego oswiadczenia, bo nikt nie mial czegos takiego pod reka.

I co teraz? Jak pojdzie to z mojego OC, to trace 20% znizek na OC i AC, tak?

Lepiej sie dogadac na zasadzie kasa do łapy i adios?

daj mu za zderzak , lepiej wyjdziesz ,albo rozeznaj temat u fochowców od ubezpieczeń typu OLO_GDA

Opublikowano

zderzak, wzmocnienie zderzaka, chyba nadkole... wgiety lekko blotnik [ale do wyciagniecia bez malowania]

karwa, ze tez musialem trafic na taka "plasteline" :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.