Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pitole jakie temat od samego rana, perwersyjny anal torsena :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mówiłem Nosferskiemu, żeby pilnował swojego jęzora... :gwizdanie:

:>

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa::sick3:
Opublikowano

:sick3:

upojny łikend ??? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:sick3:

upojny łikend ??? :polew: :polew: :polew:

wesele braciala :kox:

Opublikowano

Nic już nie mów o weselu :decayed:

Już jestem po żubrówce :gwizdanie:

Opublikowano

Nosfer, pamiętsz to...?

:blink::shocked:

Wyrwałeś to z kontekstu..

To była ironia przekolorowanych uciech na temat Q :naughty:

Która wskazywała na Twoje ciągłe Quattro Podniety :D

Np.

Wszyscy moi znajomi wołają na mnie "PARAF". Tyle wystarczy :cool1: "1982" to tylko dokładka do nikck'a, tak jak Quattro do 1,8 Turbo :naughty:

:decayed::silacz:

Audi_quattro_logo.JPG

:punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:

:yeah:

cze wszystkim

jaka piękna pogoda na quattro ( którego nie mam) :wallbash:

:polew:

:bag:

:siema:

audi_quattro_logo1_132.jpg

:> :decayed::naughty::kox::quattro::boobs::buhaha::yeah::banan3:

:naughty:

Śnieg wrócił do zamoyskiego grodu...!

:mysli::quattro::good:

:dziura:

:cool1:

A na przyszłość to uważaj na słowa :wink4:

Quattro stary żondzi :D

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nic już nie mów o weselu :decayed:

Już jestem po żubrówce :gwizdanie:

trenuj trenuj, żebyś w sobotę lipy nie odstawił :naughty:

Opublikowano

Nosfer, pamiętsz to...?

:blink::shocked:

Wyrwałeś to z kontekstu..

To była ironia przekolorowanych uciech na temat Q :naughty:

Która wskazywała na Twoje ciągłe Quattro Podniety :D

Np.

Wszyscy moi znajomi wołają na mnie "PARAF". Tyle wystarczy :cool1: "1982" to tylko dokładka do nikck'a, tak jak Quattro do 1,8 Turbo :naughty:

:decayed::silacz:

Audi_quattro_logo.JPG

:punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:

:yeah:

cze wszystkim

jaka piękna pogoda na quattro ( którego nie mam) :wallbash:

:polew:

:bag:

:siema:

audi_quattro_logo1_132.jpg

:> :decayed::naughty::kox::quattro::boobs::buhaha::yeah::banan3:

:naughty:

Śnieg wrócił do zamoyskiego grodu...!

:mysli::quattro::good:

:dziura:

:cool1:

A na przyszłość to uważaj na słowa :wink4:

Quattro stary żondzi :D

:wink4:

:polew:

Tylko na tyle cie stać :naughty:

BTW: My to musimy sie chyba na wódke umówić... :> :good:

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa::bla::piroman:
Opublikowano

:siema:

Jest prośba:

Zbieram na program do Helgi :evil: i potrzebuję sprzedać jak najdrożej dwie rzeczy na alledrogo:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3167372

Jak możecie podbić spacerówkę do kwoty 650-680zł a dostawkę do 90-100zł (możecie podbijać obie oferty na raz, są ze sobą powiązane). W razie nie przebicia kwoty odwołam ofertę lub wystawimy sobie pozytywne komentarze. Na PW prośbę o nick'a z allegro.

Opublikowano

Jest prośba:

pojszło :kox:

Opublikowano

Dzienks Moskal i Kolkov

Opublikowano
:siema::kawa: jak dobrze wrocic do domu :decayed:
Opublikowano

Dzienks Moskal i Kolkov

:wink4:

chyba nie przesadzilismy?? :gwizdanie:

Opublikowano

Dzienks Moskal i Kolkov

:wink4:

chyba nie przesadzilismy?? :gwizdanie:

tylko ktory teraz zapolaci :D

Opublikowano
  • Autor

Dzienks Moskal i Kolkov

:wink4:

chyba nie przesadzilismy?? :gwizdanie:

tylko ktory teraz zapolaci :D

ja nie potrzebuję, moskal tez już nie... :mysli: sorry Rysiu padło na Ciebie :wink4:

Opublikowano

ja tez nie potrzebuje :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.