Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry::kawa:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tania hamownia FWD w Wawie to tylko Kreator?

Opublikowano

Tania hamownia FWD w Wawie to tylko Kreator?

tania to znaczy?

Opublikowano

Siema.

Czym wy***ac z kompa wszelkie robactwo, trojany , spajłery i inne szitostwo ?

Wczoraj babcia siedziała z Dżamelią i komp był włączony...coś wywaliło na pulpit ostrym erotyzmem przeplatanym z porno :D

Dziś ogólnie burdel straszny..wszystko robi to co chce..jakaś samowolka :wallbash: :wallbash:

Jak i czym to okiełznac żeby to było normalne ?

Ps. Uprzedzam..nikt nie wbija na porno stronki..no może ja raz otworzyłem linka z redtuba od Poźka...ale to tylko raz i dawno temu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

combofix

Opublikowano

Ściągnij jakiegoś Kasperskiego i najlepiej z trybu awaryjnego( żeby się gówno nie odpalało) przeskanuj .

Opublikowano

Tania hamownia FWD w Wawie to tylko Kreator?

tak z ulicy to chyba taniej nie znajdziesz

chociaz www.empireracing.pl 50zl

Opublikowano

Siema.

Czym wy***ac z kompa wszelkie robactwo, trojany , spajłery i inne szitostwo ?

Wczoraj babcia siedziała z Dżamelią i komp był włączony...coś wywaliło na pulpit ostrym erotyzmem przeplatanym z porno :D

Dziś ogólnie burdel straszny..wszystko robi to co chce..jakaś samowolka :wallbash: :wallbash:

Jak i czym to okiełznac żeby to było normalne ?

Ps. Uprzedzam..nikt nie wbija na porno stronki..no może ja raz otworzyłem linka z redtuba od Poźka...ale to tylko raz i dawno temu :polew: :polew: :polew:

Ragga najlepszy sposób i najszybszy to FORMAT C: [enter] i jazda

Opublikowano

chociaz www.empireracing.pl 50zl

nic nie robia , zmienili lokal i na razie lipa. dzwoniłem w zeszłm tygodniu

Opublikowano

chociaz www.empireracing.pl 50zl

nic nie robia , zmienili lokal i na razie lipa. dzwoniłem w zeszłm tygodniu

czyli juz nie siedza w babicach?

Opublikowano

Tania hamownia FWD w Wawie to tylko Kreator?

tania to znaczy?

najtansza :decayed:

Opublikowano

chociaz www.empireracing.pl 50zl

nic nie robia , zmienili lokal i na razie lipa. dzwoniłem w zeszłm tygodniu

czyli juz nie siedza w babicach?

moze i w Babicach ale chyba nie w tej lokacji co ostatnio.

Opublikowano

Ragga najlepszy sposób i najszybszy to FORMAT C: [enter] i jazda

Tylko po formacie z zawszonej visty mogę wpakowac XP ?

Opublikowano

Ragga najlepszy sposób i najszybszy to FORMAT C: [enter] i jazda

Tylko po formacie z zawszonej visty mogę wpakowac XP ?

Format wycina wszystko z danej partycji. Będzie czyściutko i puściutko. Wszystkie pliki trafi szlag.

Opublikowano

Tylko po formacie z zawszonej visty mogę wpakowac XP ?

zależy czy są dostępne sterowniki do tego paździocha pod XP.

Opublikowano

Tylko po formacie z zawszonej visty mogę wpakowac XP ?

zależy czy są dostępne sterowniki do tego paździocha pod XP.

A no chj wie Panie kierowniku :embarrassed:

Jak się okiełznam to poszperam ..bo fakt faktem ten laptop przez swoją karierę jeszcze formata nie miał :decayed:

Coś na upał /...http://nasza-klasa.pl/profile/5677022/gallery/189 :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Formatuj śmiało. Do każdego lapka są stery do xp w końcu to najpopularniejszy system. Najważniejszy pliki zgraj sobie na płytę. Obstawiam że masz jedną partycję a nawet jak masz dwie to na 99 % robale są już wszędzie. Jaki to lapek ? Na stronie producenta będziesz miał stery. Pościągaj wcześniej zgraj na pena albo płytę. Formatuj kompa i będziesz miał spokój. Na przyszłość żeby się zabezpieczyć to możesz po instalce zrobić sobie obraz całego kompa co pozwoli w późniejszym czasie w przypadku formata przywrócić to w kilka minut :)

Opublikowano

:hi:

Co za piekny dzień...

żona poza granicami PL :naughty:

pies dopadł jakąś sukę w parku i ją... :gwizdanie:

tylko fura szwankuje :wallbash: - przez co musti powiesi mnie za jaja... ;(

Opublikowano

Ściągnij CCleaner i przeskanuj. może pomoże bez koniczności formata. Oczywiście zainstaluj jakiegoś antivira z firevallem

Opublikowano

przez co musti powiesi mnie za jaja... ;(

odgrażał sie ale źle nie było :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.