Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co z Nosferczakiem :?: Odzywał się coś :?:

Wróciłem..

Idę opić, co by się dobrze sprawował :gwizdanie:

p6192686.jpg

p6192688.jpg

p6192689.jpg

p6192691.jpg[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:09_________________________________________________Już obrandowany :naughty:

LIPA :thumbdown:

Nie ma i nie będzie ramki z tyłu.

I nie Avant :sick3:

:decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłpaki, gdzie w Warszawie może dobrze pozbyć się kata (pucha ma zostać, ceramika won!) i oszukać II lambde...?

pucha ma zostac?? bedzie ujowo pierdzial :thumbdown:

Nosfer rezaj wydech milteka :gwizdanie:

Opublikowano

Chłpaki, gdzie w Warszawie może dobrze pozbyć się kata (pucha ma zostać, ceramika won!) i oszukać II lambde...?

pucha ma zostac?? bedzie ujowo pierdzial :thumbdown:

Nosfer rezaj wydech milteka :gwizdanie:

Wstawi w środek rurkę, a pucha zostanie - taka atrapa imitacja :wink4:

Wydech.. z czasem :decayed:

- jeszcze kilka wydatków po drodze ;)

Opublikowano

nawet sie domyslam jaki pierwszy trafi pod maska :naughty:

Opublikowano

cześć wam. chciałem się zapytać czy r :decayed:robicie jeszcze spoty we wtorki w promenadzie?

jestem teraz w stolicy i z chęcią bym pojechał na mój pierwszy spocik- zobaczyć jak to jest :cool1:

Opublikowano

spoty sa co tydzien o tej samej godzinie :cool1:

Opublikowano

tnx :good:

postaram się podjechać we wtorek :>

Opublikowano

Nosfer fajne auto, fajny motór, w końcu słuszny napęd :good:

manual?

pokaż środek :)

Opublikowano

p6192686.jpg

p6192688.jpg

p6192689.jpg

p6192691.jpg[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:09_________________________________________________

Prawie jak moja - czarna 1,8T Q :good: - tylko kucy chyba troszkę więcej :disgust: , no i mój z tyłu ma prostokątną tablice :tongue4:

Piękna sztuka,

graulacje Nosf i bezawaryjności

Opublikowano

co z Nosferczakiem :?: Odzywał się coś :?:

Wróciłem..

Idę opić, co by się dobrze sprawował :gwizdanie:

p6192686.jpg

p6192688.jpg

p6192689.jpg

p6192691.jpg[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:09_________________________________________________Już obrandowany :naughty:

Zajebysty amerykanin :good: :good: :good::kox: :kox:

W końcu masz afto z klimatyzacją :kox: Teraz to Ty będziesz pół gościa :D

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

SIEMA!!! :hi:

tak wczesnie i już jesteś na forum... :shocked:

chyba z kościoła wróciłeś... :kox:

Opublikowano

Piękna sztuka,

graulacje Nosf i bezawaryjności

:good:

W końcu masz afto z klimatyzacją :kox: Teraz to Ty będziesz pół gościa :D

Teraz to Ja jestem Pancio :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 12:32_________________________________________________Żółw mam jedno, ale bardzo słabe zdjęcie środka

p6192695.jpg

Opublikowano

manual, skórka, podłokietnik, xenon, :kox: furka i wyposażenie :good:

Gratuluje :good:

miłej jazdy a z 1.8 Tq na pewno będzie :wink4:

a i nie wrzucaj lpg bo ci do ingonora wrzucę :decayed:

Opublikowano

:bry:

SIEMA!!! :hi:

tak wczesnie i już jesteś na forum... :shocked:

chyba z kościoła wróciłeś... :kox:

w pracy jestem od wczoraj tylko siedzibe zmienilem :gwizdanie:

Nosfer megarjus w reke i dobre foty zrob :naughty:

Opublikowano

W końcu masz afto z klimatyzacją :kox: Teraz to Ty będziesz pół gościa :D

Teraz to Ja jestem Pancio :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 12:32_________________________________________________Żółw mam jedno, ale bardzo słabe zdjęcie środka

p6192695.jpg

i fajne granie ma :naughty: :naughty:

Opublikowano

Zaraz dokładam Rns-e, spodobało mi się oglądanie Jesse Jane w teledyskach podczas nudnej autostradowej drogi :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.