Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kórwa wczoraj na spocie połowy ludzi nie znałem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Byłeś na spocie? :shocked::blink:

f*ck, też muszę kiedyś przyjechać :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kórwa wczoraj na spocie połowy ludzi nie znałem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Byłeś na spocie? :shocked::blink:

f*ck, też muszę kiedyś przyjechać :decayed:

Przyjedź .... bo zapomnieliśmy jak wyglądasz ... :tongue4:

Opublikowano

z tabliczka na czole :gwizdanie:

Opublikowano

z tabliczka na czole :gwizdanie:

:decayed: jechane ostro :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:siema::kawa:

100 lat boberek i wszystkiego najlepsiejszego :decayed:

Opublikowano

Bober setkę życzę a nawet więcej :kox: Najlepszego :hi:

Opublikowano

100 lat boberek :notworthy:

Opublikowano

kórwa wczoraj na spocie połowy ludzi nie znałem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja tez :D

Opublikowano

kórwa wczoraj na spocie połowy ludzi nie znałem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja tez :D

najlepszy był taki w okularach , przylazl i gadał coś ze bedzie z 2,5 dizla robil 2,7biT :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

najlepszy był taki w okularach , przylazl i gadał coś ze bedzie z 2,5 dizla robil 2,7biT :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

fantasta :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

100 Lat Piotruś :kox: :kox: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

Opublikowano

kórwa wczoraj na spocie połowy ludzi nie znałem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja tez :D

najlepszy był taki w okularach , przylazl i gadał coś ze bedzie z 2,5 dizla robil 2,7biT :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

zrobi kilka dziurek i bedzie 2.7 :gwizdanie:

Opublikowano

kórwa wczoraj na spocie połowy ludzi nie znałem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja tez :D

najlepszy był taki w okularach , przylazl i gadał coś ze bedzie z 2,5 dizla robil 2,7biT :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

...i wszystko VAG'iem :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wczoraj dostalem nowe auto i troche poupalalem klekota :kox: na dwojce jeszcze ladnie gumy piszcza ale ta j**ana kontrola trakcji nie pozwala na jakies zabawy :disgust:

Opublikowano

wczoraj dostalem nowe auto i troche poupalalem klekota :kox: na dwojce jeszcze ladnie gumy piszcza ale ta j**ana kontrola trakcji nie pozwala na jakies zabawy :disgust:

eee , wczoraj pokazywałem w Grodzisku mustiemu jak mozna jadąc na jedynce przy 3000rpm wcisnąć pedał bez strzału sprzęgła i palić 225/45 do odcinki potem 2 i wszystko :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wczoraj dostalem nowe auto i troche poupalalem klekota :kox: na dwojce jeszcze ladnie gumy piszcza ale ta j**ana kontrola trakcji nie pozwala na jakies zabawy :disgust:

eee , wczoraj pokazywałem w Grodzisku mustiemu jak mozna jadąc na jedynce przy 3000rpm wcisnąć pedał bez strzału sprzęgła i palić 225/45 do odcinki potem 2 i wszystko :kox: :kox: :kox: :kox:

a już myślałem, że napiszesz jak pokazywałeś mustiemu otwieranie fury bez kluczyka w 30 sekund :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wczoraj dostalem nowe auto i troche poupalalem klekota :kox: na dwojce jeszcze ladnie gumy piszcza ale ta j**ana kontrola trakcji nie pozwala na jakies zabawy :disgust:

eee , wczoraj pokazywałem w Grodzisku mustiemu jak mozna jadąc na jedynce przy 3000rpm wcisnąć pedał bez strzału sprzęgła i palić 225/45 do odcinki potem 2 i wszystko :kox: :kox: :kox: :kox:

a już myślałem, że napiszesz jak pokazywałeś mustiemu otwieranie fury bez kluczyka w 30 sekund :kox: :kox: :kox:

to mu pokazywałem siekierą w niedziele :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj dostalem nowe auto i troche poupalalem klekota :kox: na dwojce jeszcze ladnie gumy piszcza ale ta j**ana kontrola trakcji nie pozwala na jakies zabawy :disgust:

eee , wczoraj pokazywałem w Grodzisku mustiemu jak mozna jadąc na jedynce przy 3000rpm wcisnąć pedał bez strzału sprzęgła i palić 225/45 do odcinki potem 2 i wszystko :kox: :kox: :kox: :kox:

i siwy dym za parówą :D:naughty::kox:

Opublikowano

wczoraj dostalem nowe auto i troche poupalalem klekota :kox: na dwojce jeszcze ladnie gumy piszcza ale ta j**ana kontrola trakcji nie pozwala na jakies zabawy :disgust:

eee , wczoraj pokazywałem w Grodzisku mustiemu jak mozna jadąc na jedynce przy 3000rpm wcisnąć pedał bez strzału sprzęgła i palić 225/45 do odcinki potem 2 i wszystko :kox: :kox: :kox: :kox:

i siwy dym za parówą :D:naughty::kox:

nie siwy tylko niebiewski :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tak kopciło że dajcie spokój :tongue4: w niedziele widziałem awaryjne otwieranie razem z demontażem tylniej kanapy dziękuję :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.