Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za obie wyjdzie go 250pln , nie ma tragedii , w perspektywie miał rozjebanie zamka przez firme która by sobie policzyła odpowiednio+nowy zamek , szyby to mu ogarne pod blokiem :wink4:

a fachowiec od zamków otworzyłby go w minutę góra dwie i zainkasował 100zł :naughty::decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a fachowiec od zamków otworzyłby go w minutę góra dwie i zainkasował 100zł :naughty: :decayed

I za dojazd 2,3 za km (a najbliższy był ponad 100 km od nich) :kox:

Opublikowano

za obie wyjdzie go 250pln , nie ma tragedii , w perspektywie miał rozjebanie zamka przez firme która by sobie policzyła odpowiednio+nowy zamek , szyby to mu ogarne pod blokiem :wink4:

a fachowiec od zamków otworzyłby go w minutę góra dwie i zainkasował 100zł :naughty::decayed:

w warszawie moze tak ale tam gdzie on stal nie bylo w okolicy zadnej firmy ktora sie zajmuje takimi rzeczami wiec musialby z dalek jechac a to juz sporo wychodzi :wink4:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 13:12_________________________________________________

a fachowiec od zamków otworzyłby go w minutę góra dwie i zainkasował 100zł :naughty: :decayed

I za dojazd 2,3 za km (a najbliższy był ponad 100 km od nich) :kox:

chyba w poznaniu jak patrzylem

Opublikowano

I za dojazd 2,3 za km (a najbliższy był ponad 100 km od nich) :kox:

dokładnie , Krzyniek wyobraź sobie ze tam było wieksze zadópie niz u was na Lubelszczyznie , wiem ze ciezko to sobie wyobrazic ale tak jest :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

I za dojazd 2,3 za km (a najbliższy był ponad 100 km od nich) :kox:

dokładnie , Krzyniek wyobraź sobie ze tam było wieksze zadópie niz u was na Lubelszczyznie , wiem ze ciezko to sobie wyobrazic ale tak jest :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kszyniek to jeszcze sie chyba w mazowieckim miesci :gwizdanie:

Opublikowano

kszyniek to jeszcze sie chyba w mazowieckim miesci :gwizdanie:

jak jest +30km na wschód od Wisły to juz Lubelaki rządzą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a fachowiec od zamków otworzyłby go w minutę góra dwie i zainkasował 100zł :naughty: :decayed

I za dojazd 2,3 za km (a najbliższy był ponad 100 km od nich) :kox:

a to sorka nie wiedziałem że to aż tak daleko :wink4:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 13:23_________________________________________________

I za dojazd 2,3 za km (a najbliższy był ponad 100 km od nich) :kox:

dokładnie , Krzyniek wyobraź sobie ze tam było wieksze zadópie niz u was na Lubelszczyznie , wiem ze ciezko to sobie wyobrazic ale tak jest :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kszyniek to jeszcze sie chyba w mazowieckim miesci :gwizdanie:

dokładnie :good: co nie zmienia faktu że do tej lubelszczyzny mam rzut beretem :gwizdanie:
Opublikowano

a to sorka nie wiedziałem że to aż tak daleko :wink4:

310km w dwie strony wybiło :decayed:

Opublikowano

173c1051df20558fmed.jpg

4b785cada5f58f82med.jpg

aa1c5e00c72f3134med.jpg

Takie na szybko :gwizdanie:

Podziękowania dla Wujka Moskala za fachowość w biciu szyb , Adasia , Pixiego , Kokosa , Musashiego , Młodzika :good::drunk:

Opublikowano

trzeba bylo od razu wywalic kieszen na narty :decayed:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 13:42_________________________________________________widzialem gdzies listonosza, mam nadzieje ze idzie z moimi gratami...

Opublikowano

A skąd się Was tam tyle wzięło? :kox::decayed:

Opublikowano

A skąd się Was tam tyle wzięło? :kox::decayed:

bo to grubsza akcja byla :polew:

Opublikowano

A skąd się Was tam tyle wzięło? :kox::decayed:

Ja jeszcze mialem dzisiaj jechac ale juz po akcji bylo :evil:

Opublikowano

bo to grubsza akcja byla :polew:

Ja jeszcze mialem dzisiaj jechac ale juz po akcji bylo :evil:

cały czas na TVN24 o tym klepią :wink4:

Opublikowano

Awaryjne otwieranie auta polecamy Moskal i Musti :kox:

a tak na poważnie to szyb szukam , boczną zamówiłem ale trójkąta ni ma . Może ktoś ma coś na prodej ?

Opublikowano

Awaryjne otwieranie auta polecamy Moskal i Musti :kox:

a tak na poważnie to szyb szukam , boczną zamówiłem ale trójkąta ni ma . Może ktoś ma coś na prodej ?

:doh1:

Trójkąta się nie wywala :D Ciężko to dostać :tongue4:

Opublikowano

Awaryjne otwieranie auta polecamy Moskal i Musti + SIEKIERA :kox:

Opublikowano

Podziękowania dla Wujka Moskala za fachowość w biciu szyb , Adasia , Pixiego , Kokosa , Wihajstera , Młodzika :good::drunk:

:wink4::good:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 15:55_________________________________________________

Awaryjne otwieranie auta polecamy Moskal i Musti :kox:

a tak na poważnie to szyb szukam , boczną zamówiłem ale trójkąta ni ma . Może ktoś ma coś na prodej ?

:doh1:

Trójkąta się nie wywala :D Ciężko to dostać :tongue4:

Mądry Polak po szkodzie :embarrassed: ... wczoraj nikt nie wiedział :thumbdown: [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 15:56_________________________________________________

Awaryjne otwieranie auta polecamy Moskal i Musti + SIEKIERA :kox:

Serwis 24 h ..................... :gwizdanie: :kox: dojazd do klienta do 320 km :naughty:

Opublikowano

Serwis 24 h ..................... :gwizdanie: :kox: dojazd do klienta do 320 km :naughty

Dokładnie działamy w każdej porze :decayed:

Opublikowano

Podziękowania dla Wujka Moskala za fachowość w biciu szyb

a moich zdolności manualnych nie pochwalisz ??? tylko siekiera ???? takim długim drucikiem w tak małej dziurce grzebać to jest sztuka , w tym przypadku zaprocentowały dziesiątki dawno temu odebranych porodów u krów/świń/kur/bazantów :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.