Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my-seats-480x640.jpg

:kox:

Fajny bufet :kox:

:siema: plażowicze :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

my-seats-480x640.jpg

:kox:

Fajny bufet :kox:

Normalny :cool1: :gwizdanie:

http://mjfunkz.com/mecze.php

Opublikowano

narazie mocze w szklance zimnej wody... :decayed:

zmieściłeś dupsko w szklance wody ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

A raczej "Szklankę wody w d.upie ??" :blink::shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

hmmm... zrobil sie off topic? to ja bardziej w temacie... te spoty co tygodniowe dalej sie odbywaja? bo wpadam w ten wtorek duzo zazwyczaj przyjezdza aut?

Opublikowano

narazie mocze w szklance zimnej wody... :decayed:

zmieściłeś dupsko w szklance wody ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

A raczej "Szklankę wody w pupie ??" :blink::shocked: :shocked: :shocked:

Ty Nosfer to masz chyba jakiś problem...

Żona cię bije czy raczej nie wykazałeś się ostatniej nocy...

BTW:

:polew:

Opublikowano

hmmm... zrobil sie off topic? to ja bardziej w temacie... te spoty co tygodniowe dalej sie odbywaja? bo wpadam w ten wtorek duzo zazwyczaj przyjezdza aut?

Jak nazwa wskazuje są "Cotygodniowe" :decayed:

Ty Nosfer to masz chyba jakiś problem...

Żona cię bije czy raczej nie wykazałeś się ostatniej nocy...

Mam wybierać ? :naughty:

Opublikowano

Mam wybierać ? :naughty:

Nie musisz. Już ci wybrałem

sado-maso-425x339.jpg

miłej zabawy! :gwizdanie:

i żebyś szybko OIOM opuścił

Opublikowano
:dziura:
Opublikowano

:hi: BRY

pierwszy

moskal, a ty jeszcze śpisz...? :shocked:

:wink4:

Opublikowano

moskal, a ty jeszcze śpisz...? :shocked:

:wink4:

siema , urlop mam od dzisiaj , nie bede sie zrywał , chociaż Majka juz na nogach :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

moskal, a ty jeszcze śpisz...? :shocked:

:wink4:

siema , urlop mam od dzisiaj , nie bede sie zrywał , chociaż Majka juz na nogach :kox: :kox: :kox:

czas rezania i opierdalania :naughty:

ale ci kórwa zazdroszcze... ;( :slina:

musze czekać do sierpnia... :disgust:

Opublikowano

czas rezania i opierdalania :naughty:

ale ci kórwa zazdroszcze... ;( :slina:

musze czekać do sierpnia... :disgust:

c**j nie rezanie , robia mi droge do bloku i auto stoi 200m od mieszkania , jakbym mial na parkingu to bym porezał a tak lypa :thumbdown:

wskaźnik musze wyrzeźbić w kratce , to jestem w stanie zrobić na chacie ale mam leżeć amory i springi na przód , normalnie bym to ogarnął , mam nadzieje ze do środy opanuja droge :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:siema: pipki
Opublikowano

c**j nie rezanie , robia mi droge do bloku i auto stoi 200m od mieszkania , jakbym mial na parkingu to bym porezał a tak lypa :thumbdown:

wskaźnik musze wyrzeźbić w kratce , to jestem w stanie zrobić na chacie ale mam leżeć amory i springi na przód , normalnie bym to ogarnął , mam nadzieje ze do środy opanuja droge :wink4:

Dzwoniłeś ? :cool1:

Biorę teraz telefon w kieszeń w razie czego :wink4:

Opublikowano

Dzwoniłeś ? :cool1:

dzwoniłem ale juz załatwilem :wink4:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 17:50_________________________________________________

czas rezania i opierdalania :naughty:

ale ci kórwa zazdroszcze... ;( :slina:

musze czekać do sierpnia... :disgust:

c**j nie rezanie , robia mi droge do bloku i auto stoi 200m od mieszkania , jakbym mial na parkingu to bym porezał a tak lypa :thumbdown:

wskaźnik musze wyrzeźbić w kratce , to jestem w stanie zrobić na chacie ale mam leżeć amory i springi na przód , normalnie bym to ogarnął , mam nadzieje ze do środy opanuja droge :wink4:

nie chcesz tych sciagaczy do sprezyn??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.