Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, kto dzisiaj avantem b5 srebrnym na WK przytulił się do barierki na trasie łazienkowskiej?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w logo audi masz śrubkę. może to Ci pomoże http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63744

Ok zdjąłem to.coś małego w tej luce na dole jest taki prostokącik ale czy to immo.Pomoże ktoś ?

to jest immo , podepnij vaga i pokaż błedy

Nie masz drugiego kluczyka może ?

Właśnie nie mam , ale dorobić idę

Opublikowano

kufa wlasnie bylem po kwasowke i jaja mi poplynely razem z potem :wallbash:

Opublikowano

Właśnie nie mam , ale dorobić idę

to dorób immo bo bez tego ,to se możesz kluczykiem gile z nosa wyciągać :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Właśnie nie mam , ale dorobić idę

to dorób immo bo bez tego ,to se możesz kluczykiem gile z nosa wyciągać :kox: :kox: :kox: :kox:

musze podłączyć kompa bo bez tego to :gwizdanie:.

Opublikowano

ale masz problem, odpalaj srubokretem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

kufa wlasnie bylem po kwasowke i jaja mi poplynely razem z potem :wallbash:

klymka nie bangla?

Opublikowano

audi rozebrane, hujdajem jechalem :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

audi rozebrane, hujdajem jechalem :wallbash:

madzerfaker pamiętam tego hujdaja byłeś nim kiedyś na spocie :kox:

BTW po co dzwoniłeś? Ja po 5 wróciłem do domu więc nie ogarniałem za dużo :decayed:

Opublikowano

zapztac sie jak zakupy :tongue4:

Opublikowano

Czy ktoś z was siedzi w nieruchomościach ? Albo zna kogoś kto w tym siedzi, chodzi o rynek warszawski ? Proszę o PW :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zapztac sie jak zakupy :tongue4:

generalnie wszystko w pipke, ale kolo nie chciał negocjować no i Tosik miał dziś rano podjąć decyzję. Zrobiliśmy logi raz, wywaliło błąd G71, po podmiance tego czujnika, latał jak wściekły, szuszara raczej do czyszczenia, tylko ta kiera po dzikiej stronie :rolleyes:

Jak wracaliśmy to wyjeb... nam G71, na szczęście Tosik jak zwykle ma bagażnik pełen gadżetów :kox:

Opublikowano

To gdzieś był ? :kox:

Co kupujesz ? :decayed:

Potrzebuję kilku części, może przy okazji byś rzucił okiem :kox:

Zderzak przód, błotnik prawy, maskę - LZ5L :gwizdanie:

Opublikowano

Kaaaaarwa jaki upał :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

To gdzieś był ? :kox:

Co kupujesz ? :decayed:

byłem z Tosikiem oglądać anglika :decayed:

Potrzebuję kilku części, może przy okazji byś rzucił okiem :kox:

Zderzak przód, błotnik prawy, maskę - LZ5L :gwizdanie:

niestety, ów angol jest srebrny :kwasny:

Opublikowano

Czy ktoś z was siedzi w nieruchomościach ? Albo zna kogoś kto w tym siedzi, chodzi o rynek warszawski ? Proszę o PW :gwizdanie: :cool1:

Jeszcze nie wiesz do kogo dzwonić. buuuu wal do mnie :cool1:

Opublikowano

:hi:

cos ja od ciebie chcialem :mysli:

masz telefon...? :cool1:

Opublikowano

:hi:

cos ja od ciebie chcialem :mysli:

masz telefon...? :cool1:

swoj mam...

Opublikowano

:hi:

cos ja od ciebie chcialem :mysli:

masz telefon...? :cool1:

swoj mam...

aha :mysli: w takim razie nie czytasz PW... :bicz3:

Opublikowano

:hi:

cos ja od ciebie chcialem :mysli:

masz telefon...? :cool1:

swoj mam...

aha :mysli: w takim razie nie czytasz PW... :bicz3:

zapomnialem :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.