Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeczesujecie często allegro, otomoto etc.. Gdyby Wam wpadła jakaś ładna B6 - puścilibyście PW z linkiem :wink4:

Najlepiej 1.8T... 1.9tdi też przejdzie, ale tylko w 131kM :wink4:

_________________________________________________

Gdybyście znali łasucha na B5 bez klimy to tym bardziej pisać lub dzwonić :D:decayed:

W dobrej cenie oddam.

z Q czy bez ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

Przeczesujecie często allegro, otomoto etc.. Gdyby Wam wpadła jakaś ładna B6 - puścilibyście PW z linkiem :wink4:

Najlepiej 1.8T... 1.9tdi też przejdzie, ale tylko w 131kM :wink4:

_________________________________________________

Gdybyście znali łasucha na B5 bez klimy to tym bardziej pisać lub dzwonić :D:decayed:

W dobrej cenie oddam.

jakies szczegoly? oska ?q? sedes?szklarnia?b6-2001-2004?

bez takich info z dzialu sprzedam wylatujesz z hukiem :polew:

Opublikowano

Przeczesujecie często allegro, otomoto etc.. Gdyby Wam wpadła jakaś ładna B6 - puścilibyście PW z linkiem :wink4:

Najlepiej 1.8T... 1.9tdi też przejdzie, ale tylko w 131kM :wink4:

_________________________________________________

Gdybyście znali łasucha na B5 bez klimy to tym bardziej pisać lub dzwonić :D:decayed:

W dobrej cenie oddam.

chyba avant, nie... :naughty: inaczej wózek się nie zmieści

Opublikowano

Przeczesujecie często allegro, otomoto etc.. Gdyby Wam wpadła jakaś ładna B6 - puścilibyście PW z linkiem :wink4:

Najlepiej 1.8T... 1.9tdi też przejdzie, ale tylko w 131kM :wink4:

Nosferski, tutaj masz dobrą sztukę http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_klubowe_auto_do_kupienia_b6_18t_sline-t135135.0.html

Samochód sąsiada, zadbany - generalnie napisana prawda i tylko prawda.

Może Ci jeszcze z ceny zejdzie, bo już kupił następne auto i pół osiedla nam zajmuje :decayed:

Jak będziesz szybko gadał, to może bym Ci przyciągnął jutro na spota do obejrzenia.

Opublikowano

Kolkov najlepszego :drunk::drinks::boobs::kwiatek::banan2::punk::banan3:

Opublikowano

:wallbash: a myślałem że będę pierwszy ....

Kolkov wsystkiego Naj cycu :kwiatek: :beer1: :thumbup: i czego tam dusza zapragnie :hi:

Opublikowano

tzreba byc czujnym :decayed:

Opublikowano

tzreba byc czujnym :decayed:

:notworthy: Mistrzu .......

Ale na podium się załapałem :yeah:

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

Kolkov duzo zioła w życiu życze :hi:

reszta przyjdzie sama :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
Opublikowano

Siema

Kolkov najlepszego :good:

Opublikowano
  • Autor

:siema::kawa:

happy birthsday to me :kox: Dzięki bardzo cucuszkowie :kox:

Opublikowano

:siema::kawa:

happy birthsday to me :kox: Dzięki bardzo cucuszkowie :kox:

Nie wiem kim jesteś.... wódki razem nie piliśmy, na dziwki nie chodziliśmy ale życzenia Ci złożę ponieważ swego czasu trząsłem wawą :kox: :gwizdanie: :cool1:

100 lat i wszystkiego naj

Opublikowano

:slina: ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

Jakies 0.5 dzisiaj na spota przyjedzie...? :gwizdanie:

Opublikowano

Jakies 0.5 dzisiaj na spota przyjedzie...? :gwizdanie:

:naughty:

ja będę miał chyba kierowcę :gwizdanie:

Opublikowano

Kolkov najlepszego tego no ... wszystkiego :D:evil:

Opublikowano

Kolkov pamiętasz ????? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kolkov pamiętasz ????? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

do IPN-u z tym :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.