Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sąsiad - kiedy rezanie :mysli: ..... :kox:

Sam montujesz , czy zawieziesz do "Kogoś" ....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sąsiad - kiedy rezanie :mysli: ..... :kox:

Sam montujesz , czy zawieziesz do "Kogoś" ....

Jak dojdzie paczka to w tym tygodniu będę chciał założyć - nie mam kluczy, żeby wyjąć, więc pewnie gdzieś oddam.. chyba, że ktoś chce pomóc.. :kox:

Muszę jeszcze ogarnąć moduł bluetooth bo mam jakiś nieoryginalny i nawet nie wiem jaki to :cool1:

Opublikowano

Muszę jeszcze ogarnąć moduł bluetooth bo mam jakiś nieoryginalny i nawet nie wiem jaki to :cool1:

łoo , jak BT to tylko AndyN :good:

Opublikowano

Sąsiad - kiedy rezanie :mysli: ..... :kox:

Sam montujesz , czy zawieziesz do "Kogoś" ....

Jak dojdzie paczka to w tym tygodniu będę chciał założyć - nie mam kluczy, żeby wyjąć, więc pewnie gdzieś oddam.. chyba, że ktoś chce pomóc.. :kox:

Muszę jeszcze ogarnąć moduł bluetooth bo mam jakiś nieoryginalny i nawet nie wiem jaki to :cool1:

Nie pomogę niestety .... :embarrassed:

Opublikowano

Sąsiad - kiedy rezanie :mysli: ..... :kox:

Sam montujesz , czy zawieziesz do "Kogoś" ....

Jak dojdzie paczka to w tym tygodniu będę chciał założyć - nie mam kluczy, żeby wyjąć, więc pewnie gdzieś oddam.. chyba, że ktoś chce pomóc.. :kox:

Muszę jeszcze ogarnąć moduł bluetooth bo mam jakiś nieoryginalny i nawet nie wiem jaki to :cool1:

Nie pomogę niestety .... :embarrassed:

jakich kluczy?wyjmakow? nie swiruj ja mam to ci pozycze

Opublikowano

Sąsiad - kiedy rezanie :mysli: ..... :kox:

Sam montujesz , czy zawieziesz do "Kogoś" ....

Jak dojdzie paczka to w tym tygodniu będę chciał założyć - nie mam kluczy, żeby wyjąć, więc pewnie gdzieś oddam.. chyba, że ktoś chce pomóc.. :kox:

Muszę jeszcze ogarnąć moduł bluetooth bo mam jakiś nieoryginalny i nawet nie wiem jaki to :cool1:

Nie pomogę niestety .... :embarrassed:

jakich kluczy?wyjmakow? nie swiruj ja mam to ci pozycze

:good: muszę ogarnąć jeszcze iso2 na szybko..

Opublikowano

na luzie :good:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 17:43_________________________________________________dobry :hi:

Opublikowano

nie piszcie tak szybko bo nie nadążam z przerzxucaniem stron :naughty:

:bry:

Opublikowano

nie piszcie tak szybko bo nie nadążam z przerzxucaniem stron :naughty:

myślałem ze tylko ja mam z tym problem :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 07:54_________________________________________________opowiadaj co tam bedziesz grzebał :kox: :kox: :kox:

AndyN rozmawialismy kiedyś o opłatach za ogrzewanie , ile ja ci wtedy podałem za GJ ??? pamiętasz ????

Opublikowano

ITG, FMIC, wydech musze poprawic i zastanawiam sie nad srodkowym przelotem

Opublikowano

zastanawiam sie nad srodkowym przelotem

to możemy zrobić w Nadarzynie , jest tam fachman , od reazu końcówki bym sobie przyspawał :wink4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 08:24_________________________________________________albo zrób najpierw sam a ja zobacze jak to brzmi , czy nie bedzie za głosno bo z dzieciakiem jeżdże :thumbdown:

Opublikowano

zastanawiam sie nad srodkowym przelotem

to możemy zrobić w Nadarzynie , jest tam fachman , od reazu końcówki bym sobie przyspawał :wink4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 08:24_________________________________________________albo zrób najpierw sam a ja zobacze jak to brzmi , czy nie bedzie za głosno bo z dzieciakiem jeżdże :thumbdown:

spox, musze tylko ogarnac jaka najlepiej dlugosc tego przelotu zeby sie dalo jezdzic

Opublikowano

zastanawiam sie nad srodkowym przelotem

to możemy zrobić w Nadarzynie , jest tam fachman , od reazu końcówki bym sobie przyspawał :wink4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 08:24_________________________________________________albo zrób najpierw sam a ja zobacze jak to brzmi , czy nie bedzie za głosno bo z dzieciakiem jeżdże :thumbdown:

spox, musze tylko ogarnac jaka najlepiej dlugosc tego przelotu zeby sie dalo jezdzic

tam jest całkiem spoko pod spodem bo wystarczy wywalić tłumik który jest w poprzek i wstawić ze skosa rurke około 1m długości , juz sie przymierzałem przy okazji wstawiania DP :wink4:

Opublikowano

AndyN rozmawialismy kiedyś o opłatach za ogrzewanie , ile ja ci wtedy podałem za GJ ??? pamiętasz ????

Nie pamiętam :no::embarrassed:

Możesz sobie poszukać w wątku :decayed:

Opublikowano

Albo na rachunkach :polew: :polew:

Opublikowano

AndyN rozmawialismy kiedyś o opłatach za ogrzewanie , ile ja ci wtedy podałem za GJ ??? pamiętasz ????

Nie pamiętam :no::embarrassed:

Możesz sobie poszukać w wątku :decayed:

ale pamiętasz rozmowe ??? bo w zeszłym tygodniu przyszło mi rozliczenie za okres 31.5.2010 a 1.6.2010 i za ogrzewanie mam w tym okresie 10,119 GJ , a za 1GJ płace 26pln :decayed:

wtedy chyba podałem ci wiecej :gwizdanie:

Opublikowano

Wspólnie z kolegami zrobilismy przewrót we wspólnocie i został zmieniony sposób wyliczania opłaty za ogrzewanie.

1GJ jakieś 34 zł. Plus opłaty stałe/abonamentowe

Opublikowano

Przeczesujecie często allegro, otomoto etc.. Gdyby Wam wpadła jakaś ładna B6 - puścilibyście PW z linkiem :wink4:

Najlepiej 1.8T... 1.9tdi też przejdzie, ale tylko w 131kM :wink4:

_________________________________________________

Gdybyście znali łasucha na B5 bez klimy to tym bardziej pisać lub dzwonić :D:decayed:

W dobrej cenie oddam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.