Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Giermek Poź już pewnie siedzi w stodole i do evki wsadza mixer który przerobi gnój na paliwo i doda stadninę koni :polew: :polew:

wyrosłem już z tego :wink4:

W końcu zabierasz się za kobiety :cool1::good: Czas i pora :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Podziękowanie dla Bogiego za poświęcony czas i wypożyczenie kółek. :hi: :hi: :hi:

P.S. pierwszy raz na spocie ale było Super i zobaczyć na własne oczy takie RS4 :slina:

Spoko nie ma problemu

Pozdrawiam

p.s Zapraszamy częściej na spociki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giermek Poź już pewnie siedzi w stodole i do evki wsadza mixer który przerobi gnój na paliwo i doda stadninę koni :polew: :polew:

wyrosłem już z tego :wink4:

Dziadek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska :hi: Powoli zaczynam rozglądać się za robotą :wink4: Właśnie kończę studia (budownictwo na PL) i będę szukał pracy w budownictwie. Przede wszystkim zależy mi na firmie w której będę mógł zrobić uprawnienia (musi być ktoś kto mi podpisze wsio w książce praktyk). Gdyby ktoś miał jakieś info o takiej pracy to proszę o jakieś PW. Znajdzie się praca, zacznę przeprowadzkę do stolicy :) Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc w tym temacie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska :hi: Powoli zaczynam rozglądać się za robotą :wink4: Właśnie kończę studia (budownictwo na PL) i będę szukał pracy w budownictwie. Przede wszystkim zależy mi na firmie w której będę mógł zrobić uprawnienia (musi być ktoś kto mi podpisze wsio w książce praktyk). Gdyby ktoś miał jakieś info o takiej pracy to proszę o jakieś PW. Znajdzie się praca, zacznę przeprowadzkę do stolicy :) Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc w tym temacie :notworthy:

pogadaj z wujem Moskalem - on ma uprawnienia na wszystko :naughty:

z tą przeprowadzka to nie szalej i zastanów się czy warto do stolicy - wkońcu tu same buraki mieszkaja ( przynajmniej tak słysze wiecznie na CB ) :naughty:

btw: YO ALL - pierwszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

Właśnie kończę studia (budownictwo na PL) i będę szukał pracy w budownictwie.

no to melduj na PW co kończyłeś i co chciałbyś robić , itp , zaznaczam ze do łopaty mamy w c**j ludzi więc sie nie załapiesz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą przeprowadzka to nie szalej i zastanów się czy warto do stolicy - wkońcu tu same buraki mieszkaja ( przynajmniej tak słysze wiecznie na CB ) :naughty:

hehe no tak :wink4: Ale ja w sumie trochę warszawiak już jestem, bo się urodziłem w stolicy :gwizdanie: :decayed: I nie będę ukrywał że ostatnio coś mnie na tą stolicę wzięło, a bardziej ktoś... :gwizdanie: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą przeprowadzka to nie szalej i zastanów się czy warto do stolicy - wkońcu tu same buraki mieszkaja ( przynajmniej tak słysze wiecznie na CB ) :naughty:

hehe no tak :wink4: Ale ja w sumie trochę warszawiak już jestem, bo się urodziłem w stolicy :gwizdanie: :decayed: I nie będę ukrywał że ostatnio coś mnie na tą stolicę wzięło, a bardziej ktoś... :gwizdanie: :)

przemyśl jeszcze, bo wyjazd z wawy na weekend będziesz miał taki jak ostatnio w środę: od marsa do kajki [korek]-> od kajki do miłosnej [korek] -> od wiązownej do wólki mlądzkiej [korek] -> od bociana do kołbieli [korek] byłem w szoku ale całe szczęście ja jechałem do wawy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyniek wiem że Warszawa to jeden wielki korek, ale w każdym innym większym mieście są korki... A w jakiejś małej miejscowości ciężko o dobrą pracę i przyzwoite zarobki :wink4: Im więcej A4 na drogach stolicy, tym więcej kultury :> Korki mnie najmniej martwią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można kupić sobie jakąś motorynkie na korki :decayed: I będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można kupić sobie jakąś motorynkie na korki :decayed: I będzie git :)

+ kamizelka " omijam korki" :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyniek wiem że Warszawa to jeden wielki korek, ale w każdym innym większym mieście są korki... A w jakiejś małej miejscowości ciężko o dobrą pracę i przyzwoite zarobki :wink4: Im więcej A4 na drogach stolicy, tym więcej kultury :> Korki mnie najmniej martwią ;)

Jak znasz Warszawę z opowieści znajomych to możesz się bardzo rozczarować :gwizdanie:

Korki w porównaniu do Lublina są ogromne.

Przyzwoite zarobki w Warszawie to często za mało żeby żyć na dobrym poziomie. O ile na początku mieszka się samemu i zarabia tylko na siebie to miasto jest rajem.

Ale za parę lat, masz żonę i dziecko. Trzeba kupić mieszkanie, rodzinę utrzymać i wtedy nie jest już tak różowo.

Nie to, że Ci odradzam ale jak masz szansę na dobrą pracę w mniejszym mieście to warto taką propozycję rozważyć bo 3k w Warszawie a 3k w Lublinie to zupełnie inne pieniądze.

Poza tym Warszawa jest fajnym miastem i gdybym miał wybór Warszawa vs Lublin. Wybrałbym Warszawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...