Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak tam weselowicze? Wszyscy żyją? :kox:

ponoć straszna chryja była, Nosfer zażartował, że wlepi komuś moderacje i wyhaczył sztukę :kwasny: Wesele miało finisz na ostrym dyżurze bo szycie było koniecznością :cool1:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I jak tam weselowicze? Wszyscy żyją? :kox:

ponoć straszna chryja była, Nosfer zażartował, że wlepi komuś moderacje i wyhaczył sztukę :kwasny: Wesele miało finisz na ostrym dyżurze bo szycie było koniecznością :cool1:

podobno chodziło o teścia :gwizdanie:

Opublikowano

znaczy tesciowi wlepi moderacje?? :blink:

Opublikowano
  • Autor

podobno chodziło o teścia :gwizdanie:

bezczelny, groził Tacie kropkiem? Najeb... chlapnął jak u Kaliego, że z plebsem się nie zadaje i wyrwał w tubę :D

_________________________________________________

BTW

Nosfer, Flyer wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :banan3::ad::witch:

Opublikowano

i ode mnie :banan3::banan2::travolta::pali::beksa:

Opublikowano

podobno chodziło o teścia :gwizdanie:

bezczelny, groził Tacie kropkiem? Najeb... chlapnął jak u Kaliego, że z plebsem się nie zadaje i wyrwał w tubę :D

chciał tatusiowi wlepić moderacje na czas weselicha , stary nie był gorszy - zbanował synusia :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 15:37_________________________________________________

i ode mnie :banan3::banan2::travolta::pali::beksa:

ode mnie tyż :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

i ode mnie :banan3::banan2::travolta::pali::beksa:

najlepsze zyczenia :gwizdanie:

Opublikowano

podobno chodziło o teścia :gwizdanie:

bezczelny, groził Tacie kropkiem? Najeb... chlapnął jak u Kaliego, że z plebsem się nie zadaje i wyrwał w tubę :D

chciał tatusiowi wlepić moderacje na czas weselicha , stary nie był gorszy - zbanował synusia :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 15:37_________________________________________________

i ode mnie :banan3::banan2::travolta::pali::beksa:

ode mnie tyż :kox: :kox: :kox:

zbanował :polew: :polew:

bardziej moderacja twarzy :naughty:

Opublikowano

horni obecnie nie studiuję forum jak kiedyś :tongue4:

wiec dla mnie to nowość :)

a picie to było wczoraj konkret u oniaka :kox::good:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

horni obecnie nie studiuję forum jak kiedyś :tongue4:

wiec dla mnie to nowość :)

a picie to było wczoraj konkret u oniaka :kox::good:

Jak co sobote :gwizdanie:

Sima pipki :kox: Czy w 100 licy też tak napier**a deszcz ?

Opublikowano

Siema :bry:

horni obecnie nie studiuję forum jak kiedyś :tongue4:

wiec dla mnie to nowość :)

a picie to było wczoraj konkret u oniaka :kox::good:

Jak co sobote :gwizdanie:

Sima pipki :kox: Czy w 100 licy też tak napier**a deszcz ?

napier...lalo wczoraj ale nie jest zle. W nocy bylem w grodzisku i mi sie kola w samochodzie schowaly pod woda :blink::decayed:

Opublikowano

napier*ala od rana :wallbash:

Opublikowano

napier*ala od rana :wallbash:

gdzie?

Wy tam chyba z PIXIm macie inna strefe klimatyczna :gwizdanie:

Opublikowano

napier*ala od rana :wallbash:

gdzie?

Wy tam chyba z PIXIm macie inna strefe klimatyczna :gwizdanie:

na ochocie jak wyjeżdżałem z domu padało, teraz na mokotowie to samo :/

Opublikowano
Jak co sobote

Już nie te lata żeby co tydzień walić , ale w ta sobotę było mega grubooooo :D :D :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema::sick3::wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.