Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema::sick3::wallbash:

znowu?? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie krzycz :bag:

Opublikowano

:siema:

:kox:

Opublikowano
Jak co sobote

Już nie te lata żeby co tydzień walić , ale w ta sobotę było mega grubooooo :D :D :D

Kiedyś było cienko ?

Opublikowano

pany gdzie w wawie dobre szuszi daja?

Opublikowano
  • Autor
www.sushi.marvell.pl tu mają całkiem wporzo :cool1:
Opublikowano

ale oni tylko rozworza a ja chce na kolacyje isc

Opublikowano

ale oni tylko rozworza a ja chce na kolacyje isc

daj spokój :naughty: lepiej iść na polskie jedzenie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

aaaaaa chyba że taaak... Akashia jest jednym z najlepszych sushibarów, Tomo-sushi na Kruczej też jest ok i na Nowym Świecie tylko nie pamiętam nazwy...

Opublikowano

ale oni tylko rozworza a ja chce na kolacyje isc

daj spokój :naughty: lepiej iść na polskie jedzenie :decayed:

chwilowo mam dosc schabowych, mielonych, golabkow i innych rodzimych przysmakow :disgust:

ta na kruczej wyglada spoko i ceny o polowe mniejsze niz w arkadii

Opublikowano
  • Autor

łojeeeezu Rysiu :doh1: , wszystkiego najnajnajlepsiejszego :drunk::banan3::ad::witch::radocha::boobs: :doh1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:drunk: 100 lat

Opublikowano

wzruszylem sie :embarrassed:

dzieki chlopaki :good:

Opublikowano

Najlepszego, nie bierzcie tego sushi z marvel. Jest ohydne i stare. [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 20:29_________________________________________________P.S. Ale gość mnie wkurzył.

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t135506.0.html;highlight=bbs+rx+ii

Opublikowano
  • Autor

nie bierzcie tego sushi z marvel. Jest ohydne i stare.

Czasem u nich zamawiam i zawsze mi smakuje :cool1:

a to Tobie miał je opędzlować :?:

Opublikowano

Buba 100 Lat cycu :drunk:

Uff zdążyłem :naughty:

Opublikowano

nie bierzcie tego sushi z marvel. Jest ohydne i stare.

Czasem u nich zamawiam i zawsze mi smakuje :cool1:

a to Tobie miał je opędzlować :?:

Ta, ale wycofał się z transakcji.

A co do sushi, to z 5 razy zamówiłem u nich. pierwszy raz ok, a potem dają stare. Jeden z moich pracowników nawet się rozchorował przez nich. Teraz barek który jest w moim biurowcu bierze od http://www.matsu-sushi.pl/, i powiem że jest git. Na stronie obwieszają codziennie jakie masz dostać danie, i wiesz że kitu ci nie wpuszczą.

No i oczywiście 100099222838 lat ciężkich robót w kopalni chłopaki! :hi:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 06:35_________________________________________________Rychu strary zboku , byłeś wczoraj u mnie i sie nie przypucowałeś ze masz urodzinki ???? no to 100lat

:drunk::drinks::boobs::sex::banan1::banan3::drunk:

Opublikowano

:hi:

>l Trójka z uzasadnieniem

>

> Po odbyciu zasadniczej służby wojskowej mężczyzna wraca do domu i widzi

> troje dzieci!

>

> - Skąd one?! - pyta nie bez oburzenia.

>

> - Jak to skąd? - odpowiada żona. - Jak jechałeś do wojska, było pierwsze;

> jak przyjechałam do ciebie na przysięgę, było drugie. A co się do

> trzeciego przyczepiasz? Przecież spokojnie siedzi...

>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.