Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj Łatek "zaniemógł" i nie mogłem tego zostawić :decayed:

wampirz.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wczoraj Łatek "zaniemógł" i nie mogłem tego zostawić :decayed:

wampirz.jpg

buaaaaaahahahaha trzebabyło jeszcze mu nos na szwarc pakiet zrobić :polew: :polew: :polew:

wampirz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

BTW

Nosfer, Flyer wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :banan3::ad::witch:

dziekuje... wpadne w koncu kiedys na spota z wodka weselna :decayed:

nie dosc, ze z Nosferem urodzilismy sie tego samego dnia, to jeszcze tego samego dnia popelnilismy najwiekszy blad w zyciu :kox: - ba... nawet lecimy w podroz poslubna do tego samego kraju :polew:

Opublikowano
  • Autor

Fly powiedz jeszcze, że hajtaliście się w tym samym kościele, to nie będę miał więcej pytań :wink4::naughty:

Opublikowano

:bry:

wczoraj Łatek "zaniemógł" i nie mogłem tego zostawić :decayed:

wampirz.jpg

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

wczoraj Łatek "zaniemógł" i nie mogłem tego zostawić :decayed:

wampirz.jpg

Pasuje jak ulał do łatka ;)

Aaaaa Wszystkiego najspokojniejszego na nowej drodze... Nosfer i Flayer

Opublikowano

BTW

Nosfer, Flyer wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :banan3::ad::witch:

dziekuje... wpadne w koncu kiedys na spota z wodka weselna :decayed:

nie dosc, ze z Nosferem urodzilismy sie tego samego dnia, to jeszcze tego samego dnia popelnilismy najwiekszy blad w zyciu :kox: - ba... nawet lecimy w podroz poslubna do tego samego kraju :polew:

Łóżko też będziecie mieli wspólne ? :polew: :polew:

Opublikowano

BTW

Nosfer, Flyer wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :banan3::ad::witch:

dziekuje... wpadne w koncu kiedys na spota z wodka weselna :decayed:

nie dosc, ze z Nosferem urodzilismy sie tego samego dnia, to jeszcze tego samego dnia popelnilismy najwiekszy blad w zyciu :kox: - ba... nawet lecimy w podroz poslubna do tego samego kraju :polew:

Łóżko też będziecie mieli wspólne ? :polew: :polew:

taaa...oni będa się zabawiać w szukanie skarbów w grotach nestle a żoncie zajmą się sobą :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

BTW

Nosfer, Flyer wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :banan3::ad::witch:

dziekuje... wpadne w koncu kiedys na spota z wodka weselna :decayed:

nie dosc, ze z Nosferem urodzilismy sie tego samego dnia, to jeszcze tego samego dnia popelnilismy najwiekszy blad w zyciu :kox: - ba... nawet lecimy w podroz poslubna do tego samego kraju :polew:

Łóżko też będziecie mieli wspólne ? :polew: :polew:

taaa...oni będa się zabawiać w szukanie skarbów w grotach nestle a żoncie zajmą się sobą :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jęzorem czy sisiorem ??? :kox:

Opublikowano

jęzorem czy sisiorem ??? :kox:

patrząc na Nosfera to pewnie on jęzorem a Fly sisiorem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jęzorem czy sisiorem ??? :kox:

patrząc na Nosfera to pewnie on jęzorem a Fly sisiorem :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co tu taka cisza :decayed: wszyscy chyba świętują w Promce dzień dziecka :polew:

Opublikowano

Nosfer, Flyer wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :banan3::ad::witch:

Dzięki wszystkim :gwizdanie:

Zbierajcie dupska i ugościmy Was z Flyerem weselną :kox: :kox:

Opublikowano

Nosfer, Flyer wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :banan3::ad::witch:

Dzięki wszystkim :gwizdanie:

Zbierajcie dupska i ugościmy Was z Flyerem weselną :kox: :kox:

trzeba bylo mowic to zamiast do promki wszyscy by na pruszkow jechali :naughty:

Opublikowano

siema dziewuszki :hi:

Opublikowano

bry paniom :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano
:hi: BRY
Opublikowano
  • Autor
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.