Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To na mnie już nie działa :thumbdown: .... Bilobil teraz spożywam :good: ... :polew: :polew:

Sąsiad , a Ty gdzie :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja będę w 100 % wolny czasowo pod koniec tego miesiąca :)

o tym terminie gadalismy i wtedy przyjedziemy , Musti jako szofer , szlachta pije/pali :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

To zależy ile Was jest..jeśli więcej niż jeden to żeby to poszło sprawnie potrzebuje informacji jakie macie kierownice - przygotowana zostanie forma i później tylko klejenie i szycie na miejscu :wink4:

z tego co wiem to Kolkov , Buba , Nosfer , Musti , Moskal

Nosfera nie jestem pewny , skoro na swoje kawalerskie nie dojechal to nie bedzie sobie zawracał dópy taka pierdołą jak obszycie kiery :gwizdanie:

BTW jak mam kiere esową więc forme chyba masz Ragga ??? do tego ori podłokietnik i ori mieszek , wszystko perfora :gwizdanie:

kufa caly dzien w lozku leze, masakra, w ogóle nie chce mi sie wstac :disgust:

cze mu nie odbierasz i co chcialeś ???

Opublikowano

Dajv..mam od paska 3 ramiona to jeden wuj :wink4:

Opublikowano
  • Autor

z tego co wiem to Kolkov , Buba , Nosfer , Musti , Moskal

ja tylko jadę towarzysko :wink4:

Opublikowano

To na mnie już nie działa :thumbdown: .... Bilobil teraz spożywam :good: ... :polew: :polew:

Sąsiad , a Ty gdzie :mysli:

no jestem jestem.. wypoczywam :kox:

Opublikowano

z tego co wiem to Kolkov , Buba , Nosfer , Musti , Moskal

ja tylko jadę towarzysko :wink4:

ja narazie chyba tez, chyba zaczne rezac silnik :gwizdanie:

Opublikowano

A co Ty zmęczony jesteś :polew:

Widziałem ,że radio sprzedajesz .... zakładasz RNS-a ????

Opublikowano

Widziałem ,że radio sprzedajesz .... zakładasz RNS-a ????

Tak - już kupiony :naughty:

Opublikowano

Widziałem ,że radio sprzedajesz .... zakładasz RNS-a ????

Tak - już kupiony :naughty:

Grubo Panie .......... :good:

A czemu nic nie mówiłeś :wallbash:

Opublikowano

A co? :kox: W sumie niespodziewanie kupiłem - lubię robić sobie niespodzianki :decayed:

Opublikowano

Dajv..mam od paska 3 ramiona to jeden wuj :wink4:

chyba tak , najwyżej zabawimy dłuzej jak beda różnice :gwizdanie:

ja tylko jadę towarzysko :wink4:

ja narazie chyba tez

spoko , bedzie mniej roboty czyli wiecej czasu na drinkowanie :good::kox: :kox:

chyba zaczne rezac silnik :gwizdanie:

pucuj sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jedziemy razem na soft ??? czy robisz coś przed softem ???

Opublikowano

A co? :kox: W sumie niespodziewanie kupiłem - lubię robić sobie niespodzianki :decayed:

Nie nic złego - spoko :good:

Niespodzianki to ja też lubię :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

mozemy sie razem wybrac (jakas znizke wynegocjowac ze niby grupowy :polew:) ale wiesz ze to kwestia terminu, narazie trzeba engine przygotowac :gwizdanie:

Opublikowano

mozemy sie razem wybrac (jakas znizke wynegocjowac ze niby grupowy :polew:) ale wiesz ze to kwestia terminu, narazie trzeba engine przygotowac :gwizdanie:

gdzie się będziecie wybierać na strojenie?[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 16:50_________________________________________________

A co? :kox: W sumie niespodziewanie kupiłem - lubię robić sobie niespodzianki :decayed:

Nie nic złego - spoko :good:

Niespodzianki to ja też lubię :kox: :gwizdanie:

Myślałem, że masz dostęp do rns'ów za 500 :decayed: I tak udało mi się chyba kupić za dosyć dobrą cenę - 1200 - zobaczymy jeszcze jak dojdzie - paczka dopiero w drodze :kox:

Opublikowano

mozemy sie razem wybrac (jakas znizke wynegocjowac ze niby grupowy :polew:) ale wiesz ze to kwestia terminu, narazie trzeba engine przygotowac :gwizdanie:

a co bedziesz robił z motorem ???

no mi w związku z softem wyskoczy pare rzeczy:

regeneracja turbo - 1000pln

zmiana LPG - 1000pln

soft - 1000pln

świece/filtry/olej - 400pln

razem : 3400pln :decayed:

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 16:54_________________________________________________

gdzie się będziecie wybierać na strojenie?

GoodHope :good:

Opublikowano

(...) I tak udało mi się chyba kupić za dosyć dobrą cenę - 1200 - zobaczymy jeszcze jak dojdzie - paczka dopiero w drodze :kox:

Pewnie jeszcze jeździ w jakiejś innej A4 .....

:lol1:

Opublikowano

Sąsiad :blink: 1200 zł to dobra cena :good:

Pewne źródło ????

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

(...) I tak udało mi się chyba kupić za dosyć dobrą cenę - 1200 - zobaczymy jeszcze jak dojdzie - paczka dopiero w drodze :kox:

Pewnie jeszcze jeździ w jakiejś innej A4 .....

:lol1:

Matko z córką AndyN ..... :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Sąsiad :blink: 1200 zł to dobra cena :good:

Pewne źródło ????

Jakiś sklep car audio niby:

SKLEP CAR AUDIO

06-500 MŁAWA (mazowieckie)

UL. CIECHANOWSKA 32

ponad 500 pozytywów na allegro - może będzie dobrze :naughty:

(...) I tak udało mi się chyba kupić za dosyć dobrą cenę - 1200 - zobaczymy jeszcze jak dojdzie - paczka dopiero w drodze :kox:

Pewnie jeszcze jeździ w jakiejś innej A4 .....

:lol1:

podobno już nie :polew: w każdym bądź razie nie chciałbym dostać kradzionej :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.