Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za kolo :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy ciągnik siodłowy może holować zestaw (ciągnik+naczepa) przy pomocy giętkiego holu? :mysli:

Opublikowano

Co to za kolo :mysli:

nie pytaj :polew:

Opublikowano

Co to za kolo :mysli:

który ??? ten za***any ??? łatek , mój ordynans :kox:

Opublikowano

Czy ciągnik siodłowy może holować zestaw (ciągnik+naczepa) przy pomocy giętkiego holu? :mysli:

chyba nie bardzo bo jak hamowac...

Opublikowano

Czy ciągnik siodłowy może holować zestaw (ciągnik+naczepa) przy pomocy giętkiego holu? :mysli:

chyba nie bardzo bo jak hamowac...

Tak myślałem. To musiała być fatamorgana .... :decayed:

Opublikowano

Co to za kolo :mysli:

który ??? ten za***any ??? łatek , mój ordynans :kox:

Nieee, Łatek jest przecież wysokim blondynem...

Wkręcacie mnie :decayed:

Opublikowano

Co to za kolo :mysli:

który ??? ten za***any ??? łatek , mój ordynans :kox:

Nieee, Łatek jest przecież wysokim blondynem...

Wkręcacie mnie :decayed:

taaaa. wysoki blondyn....... :decayed:

20100531003.jpg

Opublikowano

Co to za kolo :mysli:

który ??? ten za***any ??? łatek , mój ordynans :kox:

Nieee, Łatek jest przecież wysokim blondynem...

Wkręcacie mnie :decayed:

taaaa. wysoki blondyn....... :decayed:

20100531003.jpg

ciekawe gdzie on ma te blond włosy:) :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kolkov pamiętasz ????? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: nie pamiętam, że to nagrywałeś

Co to za kolo :mysli:

ten za***any co przemknął tylko, to taki jeden z Krakowa, strasznie się upier... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

ten za***any co przemknął tylko, to taki jeden z Krakowa, strasznie się upier... :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale piz*y były nieziemskie

najlepszy dialog :

ja: tort jest o 21:00

jarko: nie, o 20:00

ja: przestan świrować , na bank o 21:00

jarko: przeciez jestem organizatorem wiec wiem ze jest o 20:00

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Grzesiu, no to najlepszego brachu :decayed::friends:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem kim jesteś.... wódki razem nie piliśmy, na dziwki nie chodziliśmy ale życzenia Ci złożę ponieważ swego czasu trząsłem wawą :kox: :gwizdanie: :cool1:

100 lat i wszystkiego naj

Taki jeden okolic Warszawy mówił co innego :przebiegly::decayed: dzięki za życzenia :decayed:

Grzesiu, no to najlepszego brachu :decayed::friends:

ostatnio jak napisałeś "Grzesiu" wjebaeś mi moderacje :mysli: ale za życzenia dziękuję :decayed:

Opublikowano

kto się spotuje dzisiaj?

Opublikowano

Grzesiu, no to najlepszego brachu :decayed::friends:

ostatnio jak napisałeś "Grzesiu" wjebaeś mi moderacje :mysli: ale za życzenia dziękuję :decayed:

No i masz.. Będzie mi wypominał - nie to co twoja żona, wydzwaniała do mnie jeszcze przez tydzień i dziękowała, żę Cię od komputera na 30 miut oderwałem przez co miała czas, żeby wokół Ciebie postprzątać :polew: :polew:

Opublikowano

kto się spotuje dzisiaj?

:kox: obecny :good: [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 17:20_________________________________________________

Grzesiu, no to najlepszego brachu :decayed::friends:

ostatnio jak napisałeś "Grzesiu" wjebaeś mi moderacje :mysli: ale za życzenia dziękuję :decayed:

No i masz.. Będzie mi wypominał - nie to co twoja żona, wydzwaniała do mnie jeszcze przez tydzień i dziękowała, żę Cię od komputera na 30 miut oderwałem przez co miała czas, żeby wokół Ciebie postprzątać :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Ale się rozgadałem :wink4

Opublikowano

Przeczesujecie często allegro, otomoto etc.. Gdyby Wam wpadła jakaś ładna B6 - puścilibyście PW z linkiem :wink4:

Najlepiej 1.8T... 1.9tdi też przejdzie, ale tylko w 131kM :wink4:

_________________________________________________

Gdybyście znali łasucha na B5 bez klimy to tym bardziej pisać lub dzwonić :D:decayed:

W dobrej cenie oddam.

jakies szczegoly? oska ?q? sedes?szklarnia?b6-2001-2004?

bez takich info z dzialu sprzedam wylatujesz z hukiem :polew:

- Ośka przejdzie, - Q - najlepiej

- Sedan lub Avant

- B6 - preferuję od 2002 roku w zwyż

- Najlepiej w ciemnym kolorze, czerń, grafit etc. (granatowy :sick3:)

- Wyposażenie, do obgadania, jak będzie ładna sztuka w dobrej cenie, to resztę się dołoży

- Diesel - benzyna jestem w stanie się przystosować :wink4:

- Generalnie szukam ładnej B6, na wiele rzeczy mogę przymknąć oko :wink4: Jeśli się trafi dobra sztuka :cool1:

Opublikowano

to jak zdiagnozuje mi ktoś vagiem dzisiaj na spocie moją a4 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kto się spotuje dzisiaj?

tysz bendem ale ok 20

No i masz.. Będzie mi wypominał - nie to co twoja żona, wydzwaniała do mnie jeszcze przez tydzień i dziękowała, żę Cię od komputera na 30 miut oderwałem przez co miała czas, żeby wokół Ciebie postprzątać :polew: :polew:

akurat byłem w pracy :nose:

Opublikowano

Koledzy to będzie miał ktoś tego vaga zeby pomuc??? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.