Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktos moze do sprzedania dwa kolanka z kwasowki 70mm. jutro dolot robie i zobaczymy czy moja koncepcja sie sprawdzi :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bydlaki mam problem z odpaleniem auta ponieważ mruga mi kontrolka żółta z kluczykiem na dole.Kuźwa za cholere nie mogę nic zrobić odłączałem klemę na jakiś czas po podłączeniu to samo :wallbash:.Co jeszcze zrobić by rozwiązać usterkę ? Dzięki z góry za pomoc :good:

Opublikowano

Bydlaki mam problem z odpaleniem auta ponieważ mruga mi kontrolka żółta z kluczykiem na dole.Kuźwa za cholere nie mogę nic zrobić odłączałem klemę na jakiś czas po podłączeniu to samo :wallbash:.Co jeszcze zrobić by rozwiązać usterkę ? Dzięki z góry za pomoc :good:

a kluczyk Ci ostatnio nie upadł? może pestka wypadła.

Opublikowano

Bydlaki mam problem z odpaleniem auta ponieważ mruga mi kontrolka żółta z kluczykiem na dole.Kuźwa za cholere nie mogę nic zrobić odłączałem klemę na jakiś czas po podłączeniu to samo :wallbash:.Co jeszcze zrobić by rozwiązać usterkę ? Dzięki z góry za pomoc :good:

a kluczyk Ci ostatnio nie upadł? może pestka wypadła.

Jaka pestka Spec ? Nie upadł mi właśnie.Auto potrzebne a nie wiem co z nim zrobić kuź :wallbash:

Opublikowano

Bydlaki mam problem z odpaleniem auta ponieważ mruga mi kontrolka żółta z kluczykiem na dole.Kuźwa za cholere nie mogę nic zrobić odłączałem klemę na jakiś czas po podłączeniu to samo :wallbash:.Co jeszcze zrobić by rozwiązać usterkę ? Dzięki z góry za pomoc :good:

a kluczyk Ci ostatnio nie upadł? może pestka wypadła.

Jaka pestka Spec ? Nie upadł mi właśnie.Auto potrzebne a nie wiem co z nim zrobić kuź :wallbash:

Pestka od immo.

Opublikowano

Bydlaki mam problem z odpaleniem auta ponieważ mruga mi kontrolka żółta z kluczykiem na dole.Kuźwa za cholere nie mogę nic zrobić odłączałem klemę na jakiś czas po podłączeniu to samo :wallbash:.Co jeszcze zrobić by rozwiązać usterkę ? Dzięki z góry za pomoc :good:

a kluczyk Ci ostatnio nie upadł? może pestka wypadła.

Jaka pestka Spec ? Nie upadł mi właśnie.Auto potrzebne a nie wiem co z nim zrobić kuź :wallbash:

Pestka od immo.

A jak ta pestka wygląda sory że pytam ale jestem laik w tych sprawach ? Jest w stanie gdzieś to kupić czy jak?

Opublikowano

Jaka pestka Spec ? Nie upadł mi właśnie.Auto potrzebne a nie wiem co z nim zrobić kuź :wallbash

masz możliwość podłączenia vaga? Daj znać jaki błąd. Coś się wyjebało z immo.

Opublikowano

masz możliwość podłączenia vaga? Daj znać jaki błąd. Coś się wyjebało z immo.

nie mam właśnie możliwości tu tkwi problem,Moskal ma kabel ale walnięty :wallbash:

Opublikowano
922951b0.jpg
Opublikowano

A jak to zdjąłeś?

Opublikowano

w logo audi masz śrubkę. może to Ci pomoże http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63744

Ok zdjąłem to.coś małego w tej luce na dole jest taki prostokącik ale czy to immo.Pomoże ktoś ?

Opublikowano

Siemanko, chyba dawno nie było żadnych dupeczek..

Co się dzieje z tym wątkiem.. Ragga ratuj honor!!

44645_0x0.jpg

44456_0x0.jpg

43499_0x0.jpg

42951_0x0.jpg[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 02:31_________________________________________________42403_0x0.jpg

41581_0x0.jpg

41566_0x0.jpg

39807_0x0.jpg

27023_0x0.jpg

27084_0x0.jpg

28060_0x0.jpg

33421_0x0.jpg

40772_0x0.jpg

41129_0x0.jpg

43645_0x0.jpg

45110_0x0.jpg

39358_0x0.jpg

38377_0x0.jpg

38143_0x0.jpg

Opublikowano

siema bydlaki :hi:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 06:58_________________________________________________

w logo audi masz śrubkę. może to Ci pomoże http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63744

Ok zdjąłem to.coś małego w tej luce na dole jest taki prostokącik ale czy to immo.Pomoże ktoś ?

to jest immo , podepnij vaga i pokaż błedy

Opublikowano

Siema pipencjusze :kox:

Dlaczego te laski zawsze mają burdello w pokojach ? :polew:

Opublikowano

Siema pipencjusze :kox:

Dlaczego te laski zawsze mają burdello w pokojach ? :polew:

skupiają się na czym innym :kox::polew:

:hi:

Opublikowano

w logo audi masz śrubkę. może to Ci pomoże http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63744

Ok zdjąłem to.coś małego w tej luce na dole jest taki prostokącik ale czy to immo.Pomoże ktoś ?

to jest immo , podepnij vaga i pokaż błedy

Nie masz drugiego kluczyka może ?

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

cos ja od ciebie chcialem :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.