Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dwie perełki dzisiejszego dnia spędzonego za kierownicą:

1) na jednym z osiedlowych parkingów przy Ryżowej

dsc01931xz.jpg

Tym bym pomagał uszczelnić Wał Miedzeszyński :kox:

2) na rondzie Zesłańców

dsc01938j.jpg

kopara mi opadła, jak zapaliło się zielone :shocked:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiedzialem ze juz ktos ma u nas tego potworka :slina:

ja ostatnio mialem okazje uslyszec SLS'a i zrobilem tak :shocked:

Opublikowano

nie wiedzialem

...a widzisz :tongue4:

Opublikowano

nie chcesz tych sciagaczy do sprezyn??

tak sie zastanawiam czy oddać robote mechaniorom czy samemu sie z tym pierdo.lić pod blokiem , chce dokupić komplet wahaczy lemfordera i wymienić kompleksowo wszystko czyli wahacze+amory+springi.

troche roboty by było a pod blokiem warunki ekstremalne :thumbdown:

Opublikowano

nie chcesz tych sciagaczy do sprezyn??

tak sie zastanawiam czy oddać robote mechaniorom czy samemu sie z tym pierdo.lić pod blokiem , chce dokupić komplet wahaczy lemfordera i wymienić kompleksowo wszystko czyli wahacze+amory+springi.

troche roboty by było a pod blokiem warunki ekstremalne :thumbdown:

zawsze możesz poczekac na zimę (śnieg, na termometrze duuużo poniżej zera itd.)

Opublikowano

zawsze możesz poczekac na zimę (śnieg, na termometrze duuużo poniżej zera itd.)

fmica rezałem przy -16 :gwizdanie:

Opublikowano

nie chcesz tych sciagaczy do sprezyn??

tak sie zastanawiam czy oddać robote mechaniorom czy samemu sie z tym pierdo.lić pod blokiem , chce dokupić komplet wahaczy lemfordera i wymienić kompleksowo wszystko czyli wahacze+amory+springi.

troche roboty by było a pod blokiem warunki ekstremalne :thumbdown:

no to jak taka kompleksowa wymiana to faktycznie lepiej poczekac i calosc robic

Opublikowano

no to jak taka kompleksowa wymiana to faktycznie lepiej poczekac i calosc robic

całość i tak bede robil , to juz wiem na bank tylko kwestia czy samemu sie z tym jebać czy dac mechanikowi , w sumie to co mialbym zrobić juz raz robilem :mysli:

w tygodniu wymieniałem osłone na przgub , podniosłem sobie auto na lewarku i jak koło nie dotykało ziemi złapałem za opone u gory i dołu , i poruszałem. na górnych wahaczach luz 2-3mm na sworzniach :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

no to jak taka kompleksowa wymiana to faktycznie lepiej poczekac i calosc robic

całość i tak bede robil , to juz wiem na bank tylko kwestia czy samemu sie z tym jebać czy dac mechanikowi , w sumie to co mialbym zrobić juz raz robilem :mysli:

w tygodniu wymieniałem osłone na przgub , podniosłem sobie auto na lewarku i jak koło nie dotykało ziemi złapałem za opone u gory i dołu , i poruszałem. na górnych wahaczach luz 2-3mm na sworzniach :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

dawaj jakis dzien wolny i ogarniemy temat :cool1:

Opublikowano

siema :hi:

dawaj jakis dzien wolny i ogarniemy temat :cool1:

bije sie z myslami :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

siema :hi:

dawaj jakis dzien wolny i ogarniemy temat :cool1:

bije sie z myslami :kox: :kox: :kox: :kox:

uwazaj zebys siniakow nie mial :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 16:59_________________________________________________Podoba mi się.. Szkoda, że z USA :mysli:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1064392534

Opublikowano

a co w tym zlegoze US??

Opublikowano

Buba jak tam dolot? Poskładałeś juz go?

Opublikowano

Buba jak tam dolot? Poskładałeś juz go?

niet :disgust: czekam na silikony i obejmy bo nie moge zlozyc :wallbash: ale dolot lezy obok lozka i caly czas obmyslam co jeszcze mozna z nim zrobic

Opublikowano
  • Autor
:siema::drunk:
Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 16:59_________________________________________________Podoba mi się.. Szkoda, że z USA :mysli:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1064392534

klubowe :)

Opublikowano

musti: dawaj fotostory :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

musti: dawaj fotostory :gwizdanie: :kox:

kórwa nie sądziłem ze nadejdzie kiedyś dzień w którym bede musiał w niedziele o 20:00 robić 300km w dwie strony zeby zdemolować kumpla auto czyli tłuczenie siekierą szyb , wyrywanie siedzeń , zrywanie tapicerki bagażnika :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale miszyn akompliszed - musti wrócił do domu z lekkim przewiewem w aucie :good:

dziekuje za zaangazowanie ZBOWIDOWCOWI , kokosowi i Bubie :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.