Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja chetnie bym pojechal ale boje sie ze jego moze nie być :kox: :kox: :kox: :kox:

przeczytaj to jeszcze raz co napisałeś... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

właśnie o to nam chodzi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiem ze o to chodzi tylko dyskusja sie urwała i nic z niej nie wynikło :thumbdown:

BTW jedziemy czy nie ???

no i kto przede wszystkim sie pisze

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale Urwał :polew:

nie wiem co w tym takiego śmiesznego :?: :wallbash: ciekawe jakby to komentowali jak to by był dom któregoś z oglądających
Opublikowano
  • Autor

i co ??? jedziemy w końcu pod kościół do mazowieckiego ucha zarządu w sobote ???

ja chetnie bym pojechal ale boje sie ze jego moze nie być :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

ja też :bag:

no i kto przede wszystkim sie pisze

ja z rodzinom będę na 99% :cool1:

Ale Urwał :polew:

nie wiem co w tym takiego śmiesznego :?: :wallbash: ciekawe jakby to komentowali jak to by był dom któregoś z oglądających

kszyniu przecież to opuszczone od lat domostwo :wink4:

Opublikowano

ja z rodzinom będę na 99% :cool1:

ja bede ale bez rodziny :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kRzyniu przecież to opuszczone od lat domostwo :wink4:

karwa kolkoF !!!

no chyba ze opuszczone to ok

Opublikowano
  • Autor

karwa kolkoF !!!

oj kszzzzyniu już się tak nie denerwuj :kox:

Opublikowano

karwa kolkoF !!!

oj kszzzzyniu już się tak nie denerwuj :kox:

k**wa ja jestem spokojny :ranting1: jeszcze nie widziałeś jak się denerwuje :evil::polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

karwa kolkoF !!!

oj kszzzzyniu już się tak nie denerwuj :kox:

ku***a ja jestem spokojny :ranting1:

:polew:

_________________________________________________

kto się ścigał na RC Monster w Piasecznie w miniony weekend :?:

Opublikowano

Znacie kogoś zaufanego kto może mi zrobić diagnostykę BMW w Wawie.

Opublikowano

Znacie kogoś zaufanego kto może mi zrobić diagnostykę BMW w Wawie.

Ja mogę zrobić, jeśli ma >300KM i nie więcej niż 3 lata :decayed:

Opublikowano

i co ??? jedziemy w końcu pod kościół do mazowieckiego ucha zarządu w sobote ???

ja chetnie bym pojechal ale boje sie ze jego moze nie być :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja będę :decayed:

Opublikowano

dscn1959.jpg

dscn1953i.jpg

dscn1982p.jpg

BBS RX II 8x17 ET35 Oponki Bridgestone Turanza ER300 225/45 :wink4:

Co myślita o tych felgach?

Opublikowano

Mogom pyć :decayed:

Opublikowano

3Dk-zcU8FRA



"uwaga bo przypierniczy" :kox:
Opublikowano

3Dk-zcU8FRA

"uwaga bo przypierniczy" :kox:

To pi*da głupia :wallbash: :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 23:58_________________________________________________

dscn1959.jpg

dscn1953i.jpg

dscn1982p.jpg

BBS RX II 8x17 ET35 Oponki Bridgestone Turanza ER300 225/45 :wink4:

Co myślita o tych felgach?

Do Twojej fury :mysli: będziesz Pan zadowolony :good: [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 23:59_________________________________________________Na Dobranockę lub Dzień doberek jak wolicie ....

http://www.youtube.com/watch?v=BQGcmOZCa2c&#

Ale ma bufet :kox::slina::shocked::blink::sex: ,

BTW :

Lukaszr :notworthy: nie mogłem się powstrzymać :)

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Opublikowano

siema pindolku :tongue4::polew:

Opublikowano

Joł :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.