Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

:hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

heloł :hi:

Opublikowano
:boobs:
Opublikowano

Spoko - Nosfera kolej w sobotę :kox: :kox:

trzeba wpaść i świecić z wielkim, szyderczym uśmiechem...oooo takim: :naughty:

Opublikowano

trzeba wpaść i świecić z wielkim, szyderczym uśmiechem...oooo takim: :naughty:

no własnie miałem pytać : jedziemy w sobote zobaczyć jak sie stacza ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 09:35_________________________________________________albo takim :

Buhahahahahaaaa

Opublikowano

Ja myslę o jakimś transparencie w stylu:

Hej sokole...hej sokole... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja myslę o jakimś transparencie w stylu:

Hej sokole...hej sokole... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

nad ołtarzem ???? :mysli:

trzeba byłoby dobrze posypać plebanowi za umieszczenie :good:

Opublikowano

Ja myslę o jakimś transparencie w stylu:

Hej sokole...hej sokole... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

nad ołtarzem ???? :mysli:

trzeba byłoby dobrze posypać plebanowi za umieszczenie :good:

pleban spojrzy na niego i z litości sam to rozwiesi za free :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

pleban spojrzy na niego i z litości sam to rozwiesi za free :kox: :kox: :kox: :kox:

mozesz mieć troche racji :decayed:

Opublikowano

pleban spojrzy na niego i z litości sam to rozwiesi za free :kox: :kox: :kox: :kox:

mozesz mieć troche racji :decayed:

wiesz coś o czym my nie wiemy :naughty:

siema :hi:

Opublikowano

Bardzo fajne ogłoszenie o pracę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.gowork.pl/praca_podglad,520042

jak ktoś spełnia wszystkie wymagania to stawiam skrzynkę :hi:

kilka języków, programowanie, 7 lat na stanowisku managerskim, 2 lata w aptece, tytuł radcy prawnego, praca w ogrodzie, praca na budowie, itd itd..... a wszystko za 765 pln netto

Opublikowano

Bardzo fajne ogłoszenie o pracę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.gowork.pl/praca_podglad,520042

jak ktoś spełnia wszystkie wymagania to stawiam skrzynkę :hi:

padłem :kox:

Opublikowano
współpracę w oparciu o umowę agencyjną lub umowę zlecenie (comiesięczny wzrost wynagrodzeń o 38zł, pierwszy miesiąc okres próbny 765zł netto)

ale wakat :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bardzo fajne ogłoszenie o pracę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.gowork.pl/praca_podglad,520042

jak ktoś spełnia wszystkie wymagania to stawiam skrzynkę :hi:

kilka języków, programowanie, 7 lat na stanowisku managerskim, 2 lata w aptece, tytuł radcy prawnego, praca w ogrodzie, praca na budowie, itd itd..... a wszystko za 765 pln netto

Nie mogę :polew: Mogliby chociał w EURO płacić :polew:

Opublikowano

i co ??? jedziemy w końcu pod kościół do mazowieckiego ucha zarządu w sobote ???

ja chetnie bym pojechal ale boje sie ze jego moze nie być :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

i pewnie bedzie jak ostatnio :gwizdanie:

Opublikowano

ja chetnie bym pojechal ale boje sie ze jego moze nie być :kox: :kox: :kox: :kox:

przeczytaj to jeszcze raz co napisałeś... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

właśnie o to nam chodzi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.