Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dobra pospalem, czas konczyc prace i mozna jechac do domu :decayed:

Taki to pożyje...! :kox:

mialem bardzo produktywny dzien dzisiaj bo umylem karetke pierwszy raz od zakonczenia zimy :decayed:

Opublikowano

Jak myślicie, Poziowy pierdyknął by kreskę tym mostem swoim Mituwisi? :kox:

pierdyknął by ale tylko i wyłącznie w pampersie :good:

Opublikowano

Piszę pracę magisterską :thumbdown: yebnijcie mi kulę w kolano !! :wallbash::angry:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 21:08_________________________________________________http://www.google.pl/ - można dzisiaj pograć :D W napisie :naughty:

Opublikowano

Piszę pracę magisterską :thumbdown: yebnijcie mi kulę w kolano !! :wallbash: :angry

Spoko! Ja swoją już prawie rok bronię :kox:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Piszę pracę magisterską :thumbdown: yebnijcie mi kulę w kolano !! :wallbash: :angry

Spoko! Ja swoją już prawie rok bronię :kox:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja w zeszlym tygodniu podalem tytul do dziekanatu :decayed:

Opublikowano

A Kto będzie robił :polew: jak tu same : Mgr i inne :gwizdanie:

Opublikowano

A Kto będzie robił :polew: jak tu same : Mgr i inne :gwizdanie:

:przebiegly:

Opublikowano

Dobra nie czaruj :> ja już do roboty to za stary jestem :naughty:

Opublikowano

Dobra nie czaruj :> ja już do roboty to za stary jestem :naughty:

ja tez :D

ide spac bo zaraz znowuu do roboty wstaje :disgust:

zdrowko dla matuli :kwiatek:

Opublikowano

Dobra nie czaruj :> ja już do roboty to za stary jestem :naughty:

ja tez :D

ide spac bo zaraz znowuu do roboty wstaje :disgust:

zdrowko dla matuli :kwiatek:

:polew:

:tongue4:

:notworthy::good:

Rozumiemy się bez słów :hi:

Opublikowano

witojcie dziołchy hej !

Opublikowano

cześć pink battalionie :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

cześć pindolu :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema wadżajny!

:hi:

Opublikowano

witojcie dziołchy hej !

podnieciles sie z rana czy co?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:siema::sick3:
Opublikowano

Witam, nie wiem gdzie to napisac to pisze tu może ktoś pomoże, a wiec wiecie czy da sie bez waga usunać w mojej a4 b5 komunikat kontrolny na pół fisie? Próbowałem jak w jednym temacie tymi guziczkami ale nic nie daje... najpierw mialem 2km in service, potem 1km in service nastepnie 500km in service i chyba 200km a teraz ciagle świecie sie samo service... jest jakis sposób na skasowanie tego? Jaki mofel itd jest w moim temacie link w profilu. Z góry dziękóweczka za info :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.