Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

I jak tam chłopaki szykujecie się na fale :?: :naughty:

U nas w jednym miejscu wał nie wytrzymał ale na szczęście daleko od centrum i takie są tego skutki http://krakow.pl/komunikaty/?MODE=mpkom&TYPE=show&kom_id=11448

a Warszawiaki siedzą rybki łowią bez paniki :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

I jak tam chłopaki szykujecie się na fale :?: :naughty:

U nas w jednym miejscu wał nie wytrzymał ale na szczęście daleko od centrum i takie są tego skutki http://krakow.pl/komunikaty/?MODE=mpkom&TYPE=show&kom_id=11448

:blink: ja pitole .............. ;(

Góral nie chcę krakać - ( Augustówka , ZOO ) :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się, który to z Was :naughty: :naughty: :naughty:

Powinien jechać 50 km/h, a jechał 137

137 km/h po przejściu dla pieszych jechał kierowca audi, gdy policyjny fotoradar zrobił mu zdjęcie. Kierowca jechał tak szybko w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Za takie zachowanie grozi mu 500 złotych grzywny oraz 10 punktów karnych.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego nowodworskiej komendy dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, często korzystają z fotoradaru. Przy pomocy tego urządzenia sprawdzana jest prędkość, z jaką kierowcy jeżdżą po drogach powiatu, a osobom łamiącym przepisy ruchu drogowego fotoradar robi zdjęcia.

Efektem pracy policjantów z fotoradarem tylko z ostatnich dni w powiecie nowodworskim, było ujawnienie kilkudziesięciu kierujących jadących z nadmierną prędkością. Niechlubny rekordzista jechał 137 km/h na obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi do 50 km/h. Kierowca audi tak szybko przejechał przez przejście dla pieszych obok przystanku autobusowego. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy audi grozi grzywna oraz 10 punktów karnych.

nowydwor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się, który to z Was :naughty: :naughty: :naughty:

Powinien jechać 50 km/h, a jechał 137

137 km/h po przejściu dla pieszych jechał kierowca audi, gdy policyjny fotoradar zrobił mu zdjęcie. Kierowca jechał tak szybko w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Za takie zachowanie grozi mu 500 złotych grzywny oraz 10 punktów karnych.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego nowodworskiej komendy dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, często korzystają z fotoradaru. Przy pomocy tego urządzenia sprawdzana jest prędkość, z jaką kierowcy jeżdżą po drogach powiatu, a osobom łamiącym przepisy ruchu drogowego fotoradar robi zdjęcia.

Efektem pracy policjantów z fotoradarem tylko z ostatnich dni w powiecie nowodworskim, było ujawnienie kilkudziesięciu kierujących jadących z nadmierną prędkością. Niechlubny rekordzista jechał 137 km/h na obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi do 50 km/h. Kierowca audi tak szybko przejechał przez przejście dla pieszych obok przystanku autobusowego. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy audi grozi grzywna oraz 10 punktów karnych.

nowydwor.jpg

bylo juz gdzies o tej fotce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

I jak tam chłopaki szykujecie się na fale :?: :naughty:

U nas w jednym miejscu wał nie wytrzymał ale na szczęście daleko od centrum i takie są tego skutki http://krakow.pl/komunikaty/?MODE=mpkom&TYPE=show&kom_id=11448

:blink: ja pitole .............. ;(

Góral nie chcę krakać - ( Augustówka , ZOO ) :co:

no mam nadzieje że przejdzie gładko, u mnie w górach pada spływa i zabiera ze sobą, a tu jest troszkę gorzej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12688297

opis fajny :gwizdanie:

[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 21:46_________________________________________________

:hi:

Kolkov...

wszyscy spac ida a ten sie wita :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kolkov...

:bag:

warnpmod.gifTy wiesz za co ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa sam nie wiem co mam dzisiaj robic, poradzcie cos:

1. zimne tyskie 0.6

2. troche upalania po miescie

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa sam nie wiem co mam dzisiaj robic, poradzcie cos:

1. zimne tyskie 0.6

2. troche upalania po miescie

:mysli:

zdecydowanie 0.6 TYSKIE ponad WSZYSTKIE :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kolkov...

:bag:

:rolleyes:

biorę to na klatę :paker:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kogo ten typ jest podobny?? :mysli

Moskal jak w mordę strzelił tylko klata i łapy nie te (Moskal ma mniejsze cycki) :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kogo ten typ jest podobny?? :mysli

Moskal jak w mordę strzelił tylko klata i łapy nie te (Moskal ma mniejsze cycki) :polew: :polew: :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat będzie nosił stanik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...