Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie było w kolorze ? :polew:

Szkoda, że nie byłeś z nami w ZOO .. pooglądałbyś lepsze towary na żywo :decayed:

..a szczególnie tą blondynę co mało się nie posypała na parkiecie.. a Moskal ostro twierdził , że go nie kręci ( co rusz ocierając zaśliniony podbródek ) :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Drodzy Kochani Warszawiacy :kox:

Taką prośbę mam do Was maleńką :rolleyes:

Chciałem se radyjko zakupić z allegro,

gość napisał że można je odebrać/obejrzeć w Warszawie/Nadarzynie/Raszynie.

Czy znalazłby się ktoś życzliwy i to sprawdził - ja mam trochę daleko :decayed:

Moja wdzięczność nie zna granic :cool1:

Szczegóły jak coś to na PW :wink4:

Opublikowano

te spoty w kazdy wtorek o 19.00 to się jeszcze odbywają? jestem nowy i niedawno kupilem audi więc chętnie bym się pokazał.

Opublikowano

:hi: witaj przybyszu, oczywiscie ze spoty sie odbywaja. wszystko jest dokladnie opisane w pierwszym-podwieszonym poscie.

A i jeszcze jedno.. Nigdy, ale to przenigdy nie sluchaj uzytkownika Poziek, bo napewno bedzie probowal zwerbowac cie na ciemna strone warszawy (na Torwar).

Opublikowano

siema :hi:

a Moskal ostro twierdził , że go nie kręci

ja to nie ty , zeby sie slinić na każdą dópe :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Drodzy Kochani Warszawiacy :kox:

Taką prośbę mam do Was maleńką :rolleyes:

Chciałem se radyjko zakupić z allegro,

gość napisał że można je odebrać/obejrzeć w Warszawie/Nadarzynie/Raszynie.

Czy znalazłby się ktoś życzliwy i to sprawdził - ja mam trochę daleko :decayed:

Moja wdzięczność nie zna granic :cool1:

Szczegóły jak coś to na PW :wink4:

no Ba - w Nadarzynie siedzi chrabia Poziowaty i chętnie obejrzy :good:

jeżeli w Wawie - to niech pisze gdzie konkretnie ( ulica etc .. ) [br]Dopisany: 18 Maj 2010, 08:34_________________________________________________

zobaczcie tego - padłem :polew:

Odp: [b6 AWX] Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika

« Odpowiedz #83 : 17 Maj 2010, 15:44 » Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------

u mnie też pojawił sie ten komunikat poczytałem trozske i stwierdziłem że to na pewno płyn bo w ubiegłym tygodniu rezałem

wecieraczki po zatarciu i przy sprawdzaniu jak one działają dość sporo płynu ubyło jeszcze na lampy pryskało nalałem płynu i jest cisza ale cały wątek po przeczytaniu pomógł mi

pozdrawiam

Dopisany: 17 Maj 2010, 12:13

--------------------------------------------------------------------------------

zapomniałem dodać że wymiana klocków też mnie czeka niebawem

Opublikowano

:hi:

ja to nie ty , zeby sie slinić na każdą dópe :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Siwy...nie pierd0l :tongue4: Za bardzo się zajebałeś żeby cokolwiek kontaktowac :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

Za bardzo się zajebałeś żeby cokolwiek kontaktowac :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox:

ja sie zajebałem ??? nieeee , na mieście było jeszcze spoko , w domu troszke gorzej :>

za duzo zielonego stuffffffu poszło :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zobaczcie tego - padłem :polew:

Odp: [b6 AWX] Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika

« Odpowiedz #83 : 17 Maj 2010, 15:44 » Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------

u mnie też pojawił sie ten komunikat poczytałem trozske i stwierdziłem że to na pewno płyn bo w ubiegłym tygodniu rezałem

wecieraczki po zatarciu i przy sprawdzaniu jak one działają dość sporo płynu ubyło jeszcze na lampy pryskało nalałem płynu i jest cisza ale cały wątek po przeczytaniu pomógł mi

pozdrawiam

Dopisany: 17 Maj 2010, 12:13

--------------------------------------------------------------------------------

zapomniałem dodać że wymiana klocków też mnie czeka niebawem

rozwaliło mnie to z samego rańca :polew: :polew:

:hi: hi

Opublikowano
:hi: BRY
Opublikowano

te spoty w kazdy wtorek o 19.00 to się jeszcze odbywają? jestem nowy i niedawno kupilem audi więc chętnie bym się pokazał.

siemasz :good:

spot dzisiaj jak co tydzień odbywa się na warszawskim Torwarze - zapraszamy :kox:

Opublikowano

Siema kasztaniaki :hi:

Łukaszu Ryyy masz te fotki gdzies w większym rozmiarze? bo mi sie tak spodobały, że chyba sobie drukne i na ściane walne :)

Opublikowano
:bry: ale zjebany jestem :kwasny:
Opublikowano

Łukaszu Ryyy masz te fotki gdzies w większym rozmiarze? bo mi sie tak spodobały, że chyba sobie drukne i na ściane walne :)

Raczej nie mam. Zbierz wszystkie w jedno miejsce i nadrukuj wszystkie :kox:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:siema:

siema , dawno cie nie widziałem :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

siema , dawno cie nie widziałem :gwizdanie:

przeciez sie przytulales ostatnio do niego :naughty:

Opublikowano

przeciez sie przytulales ostatnio do niego :naughty:

no to w sobote było , dzisiaj wtorek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

siema , dawno cie nie widziałem :gwizdanie:

ja to już prawie zapomniałem jak wyglądasz :przebiegly:

Opublikowano

przeciez sie przytulales ostatnio do niego :naughty:

no to w sobote było , dzisiaj wtorek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

następny kandydat do pink battalionu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.